Strona główna Działy Finanse Zmiana firmy ubezpieczeniowej.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #16944
    Gundis
    Participant

    Czy mozna zerwac umowe z ubezpieczycielem auta i przejsc do innej firmy,po miesiacu jej trwania.Czy w takim momencie zatrzymuja kaucje,dodam ze place miesiecznie. Zmienilem adres i mam korzystniejsze warunki w innych firmach.

    #105094
    Pabloo
    Członek

    Przeczytaj kontrakt. Najprawdopodobniej przeczytasz tam, ze mozesz to zrobic, ale potraca Ci ok 50funtow, wiec skalkuluj to sobie na nowo.
    W mojej umowie jest tabelka, mowiaca jaki procent rocznej kwoty zwracaja po kolejnym miesiacu umowy – to niekoniecznie musi byc 1/12 na miesiac.
    Masz nad czym myslec.

    #105101
    kunegunda
    Participant

    wszystko zalezy od kontraktu jaki podpisales.
    najwazniejsz przeczytaj te male literki na koncu 😆 😉 😆

    #105108
    cayuga
    Participant

    albo zadzwon i sie zapytaj 🙂
    kazdy ma inna umowe i podpisywal ja na innych zasadach.
    ja jakbym chcial zmienic to kosztowalo by mnie to 54 funty i te znizki co juz sobie wypracowalem do tego momentu w tej ubezpieczalni sie nie licza…

    #105126
    ToRuNiAk
    Członek

    ja anulowalem swoja w pierszych 14 dniach od daty zawarcia i zwrocili caly depozyt, ale po uplywie tego czasu depozytu nie odzyskasz(w churchill’u)

    #105181
    Gundis
    Participant

    Sprawdzilem i potracaja £50 jako koszty administracyjne.
    Place £58/ mies.
    W najblizszym czasie wyprowadzam sie w "bezpieczniejsze" miejsce gdzie inne firmy chca ok £45 na miesiac, a moj ubezpieczyciel chce £20 wiecej niz place obecnie czyli £78.To jest chore.

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.