Strona główna Działy Hobby Polish Music Festival -Wembley Arena- London

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #16937
    fatamorgana
    Participant

    Serdeczne pozdrowienia z Polish Music Festival na Wembley Arena. 🙂
    Czy ktos z polnocy równiez tu przyjechal?

    #105035
    schatz33
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Serdeczne pozdrowienia z Polish Music Festival na Wembley Arena. 🙂
    Czy ktos z polnocy równiez tu przyjechal?

    Z tego co w tv2 widzialam to szkoda paliwa ale ma byc lepiej na polish days w berlinie koniec wrzesnia,bynajmniej artystow wiecej a nie te oklepane co wszedzie i zawsze.

    #105207
    fatamorgana
    Participant

    Z tego co ja widziałem na miejscu, to nie wiesz co piszesz…
    Jak urywki z TV mają dać obraz całości?
    Polskie malkontenctwo.
    Czy nie widzisz(cie), ze ta impreza ma o wiele większe znaczenie i wymiar symboliczny? Kto jeszcze niedawno mógł przypuszczać, że w TAKIM miejscu zagra na polskiej dużej imprezie TAKA liczba znanych artystów?
    Nikt…
    [quote:3dd8510f58]… w legendarnej Wembley Arena.
    Wybudowana w roku 1934 hala widowiskowo-sportowa jest jednym z najważniejszych miejsc koncertowych na świecie.

    Słynnymi gośćmi hali były setki największych gwiazd światowych, w tym m.in. The Rolling Stones, Elton John (24 koncerty), Prince (35 koncertów, w tym 16 koncertów z rzędu), Kylie, Led Zeppelin, Tina Turner (25 koncertów), Simply Red, Rod Stewart, Pink, Take That, The Eagles, Celine Dion, Placebo, Carlos Santana, Bruce Springsteen, Gwen Stefani, Rihanna, czy Stevie Wonder (34 koncerty). Zespół The Beatles odbierał tam prestiżową nagrodę NME, zaś Martin Luther King dwunastokrotnie przemawiał do publiczności.
    W 2006 roku w ramach projektu odnowienia całego kompleksu sportowego Wembley, wyremontowano również Wembley Arena. Inaugurujący po renowacji koncert zagrała wtedy grupa Depeche Mode.
    Absolutnym rekordzistą po względem występów w hali jest Cliff Richard, który niebawem wystąpi w niej po raz 60.
    Inni wykonawcy, którzy wpisali się w historię Wembley Arena to m.in. Whitney Houston, która jest najczęściej goszczącą wokalistką w opisywanym miejscu (29 występów), David Cassidy, który wystąpił w hali 6 razy w ciągu jednego weekendu, czy Westlife, którzy sprzedali rekordową liczbę 250,000 biletów na swoje koncerty.
    Oficjalna strona Wembley Arena – http://www.wembley.co.uk
    [/quote]

    Anglikom chyba bardziej się podobało niż Polakom i to najlepiej oddaje niektóre polskie charaktery.
    Oczekujemy cholera wie czego (chyba drugiej olimpiady), a nie umiemy docenić samego faktu, ze coś tak dużego się udało.
    W dodatku nie było wiochy i rozrób- policja pochwaliła Polaków. 🙂

    #105227
    schatz33
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Z tego co ja widziałem na miejscu, to nie wiesz co piszesz…
    Jak urywki z TV mają dać obraz całości?
    Polskie malkontenctwo.
    Czy nie widzisz(cie), ze ta impreza ma o wiele większe znaczenie i wymiar symboliczny? Kto jeszcze niedawno mógł przypuszczać, że w TAKIM miejscu zagra na polskiej dużej imprezie TAKA liczba znanych artystów?
    Nikt…
    [quote:f67a151949]… w legendarnej Wembley Arena.
    Wybudowana w roku 1934 hala widowiskowo-sportowa jest jednym z najważniejszych miejsc koncertowych na świecie.

    Słynnymi gośćmi hali były setki największych gwiazd światowych, w tym m.in. The Rolling Stones, Elton John (24 koncerty), Prince (35 koncertów, w tym 16 koncertów z rzędu), Kylie, Led Zeppelin, Tina Turner (25 koncertów), Simply Red, Rod Stewart, Pink, Take That, The Eagles, Celine Dion, Placebo, Carlos Santana, Bruce Springsteen, Gwen Stefani, Rihanna, czy Stevie Wonder (34 koncerty). Zespół The Beatles odbierał tam prestiżową nagrodę NME, zaś Martin Luther King dwunastokrotnie przemawiał do publiczności.
    W 2006 roku w ramach projektu odnowienia całego kompleksu sportowego Wembley, wyremontowano również Wembley Arena. Inaugurujący po renowacji koncert zagrała wtedy grupa Depeche Mode.
    Absolutnym rekordzistą po względem występów w hali jest Cliff Richard, który niebawem wystąpi w niej po raz 60.
    Inni wykonawcy, którzy wpisali się w historię Wembley Arena to m.in. Whitney Houston, która jest najczęściej goszczącą wokalistką w opisywanym miejscu (29 występów), David Cassidy, który wystąpił w hali 6 razy w ciągu jednego weekendu, czy Westlife, którzy sprzedali rekordową liczbę 250,000 biletów na swoje koncerty.
    Oficjalna strona Wembley Arena – http://www.wembley.co.uk

    Anglikom chyba bardziej się podobało niż Polakom i to najlepiej oddaje niektóre polskie charaktery.
    Oczekujemy cholera wie czego (chyba drugiej olimpiady), a nie umiemy docenić samego faktu, ze coś tak dużego się udało.
    W dodatku nie było wiochy i rozrób- policja pochwaliła Polaków. :)[/quote]

    Widzialam w calosci bo bylo live,z malymi przerwami. I tu sie z toba nie zgodze,nudy! Natomiast o randze i rozglosu tej imprezy-owszem masz racje. Co do policji to tylko sie cieszyc i tez przyznaje ci racje. Choc raz nie bylo bydla jak to na polskich imprezach bywa i to obojetnie czy w kraju czy w swiecie,choc inne nacje tez nie sa lepsze. Narka.

    #105236
    efkolaia
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    Czy nie widzisz(cie), ze ta impreza ma o wiele większe znaczenie i wymiar symboliczny?

    nie rob z tego taaaaaaaaaakiej imprezy. bez przesady.

    #105264
    olo
    Członek

    Dajcie spokój Fatamorganie.

    Pojechał chopak przez pół Angli "aż" do Londynu zobaczyć występ Dody aby móc wam wszystkim o tym opowiedzieć a wy od razu po nim 😈 ze szkoda paliwa i takie tam.

    Ps
    Tak naprawdę to też uważam że to wiocha i nie wydałbym na to nawet złamanego pansa (bilet transport czy cokolwiek innego wliczone)

    Pozdro Fatamorgana 😈

    #105406
    fatamorgana
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    schatz33 wrote:

    Widzialam w calosci bo bylo live,z malymi przerwami. I tu sie z toba nie zgodze,nudy! Natomiast o randze i rozglosu tej imprezy-owszem masz racje. Co do policji to tylko sie cieszyc i tez przyznaje ci racje. Choc raz nie bylo bydla jak to na polskich imprezach bywa i to obojetnie czy w kraju czy w swiecie,choc inne nacje tez nie sa lepsze. Narka.

    Zapewne chodzi Ci o to, ze bardzo znani wykonawcy zagrali bardzo znane utwory.
    Owszem, to mogło być nudne, ale…
    1. Ludzie dobrze się bawili
    2. było za darmo (dla wielu Polaków to mógł być magnes…)
    3. PKO zrobiło dobrą imprezo-reklamę (choć kosztowną!)
    4. Festiwal był obliczony nie tyle na wywołanie ekstazy u wymagających Polaków, ale na zaistnienie polskiej muzyki i tego wydarzenia kulturalnego w Anglii i Londynie.
    A że zaistniał skutecznie- to najlepiej świadczy liczba brytyjskich dziennikarzy jacy byli (ok. 35-40% obecnych), oraz ich pytania i opinie.

    A podsumowując, Anglicy mogli na własne oczy zobaczyć że:
    – umiemy się świetnie bawić
    – Polacy w Londynie to nie tylko pracownicy warehousów i cleanerzy
    – mamy swoją muzykę- inną, ale lubianą przez naród
    – no i tę atmosferę gdy wszyscy skandowali "Polska…. Polska!"
    Jaki wizerunek Polaków pozostanie po tej imprezie?
    POZYTYWNY.
    Pojedyńczy rodacy nie rozumieją ogólnego znaczenia tego faktu dla każdego z nas.

    P.S. Dla mnie "wiocha" to jest tak głupie określenie takiej imprezy, że nie napiszę co myślę o takich "koneserach trzeciej wody".
    Najpierw kpisz jeden z drugim z Polaków, ze wszystko krytykują i robią wiochę, a potem…sam ją robisz.
    Beznadziejne.

    #105416
    Sandgirl
    Członek

    Ja teraz w Londku mieszkam, ale nie interesuje mnie muzyka polska wiec nie staralam sie nawet tam byc. Jedna moja znajoma byla i bardzo jej sie podobalo.
    Wiele osob ktore znam chcialo isc, ale juz nie dostalo biletow, wiec widac ze bylo zapotrzebowanie na taka impreze.

    A ja tam bym chciala isc na Pendulum, a akurat byli w Leeds jak mnie nie bylo ;( oh well 😉

    #105642
    fatamorgana
    Participant

    Coś przegapiłem widocznie- Sandgirl wywiało do Londka!!!
    😯 😯 😯 No i Misia też. 🙂 🙄 😉

    #105645
    Baggins
    Participant

    juz od 6 miesiecy, 6 dni i 6 godzin [b:326da47431]nie[/b:326da47431] jestem z moim misiem

    #105678
    fatamorgana
    Participant

    Mam więc większe zaległości niż sądziłem…. 😯

Wyświetlanych postów: 11 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.