Strona główna Działy Prawo dzien ślubu??

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #16656
    Justii
    Participant

    czy ktos orjentuje jak sie w uk czy nalezy sie dzien wolnego lub ile nalezy sie dni (platnych)czy jest wogole cos takiego w uk jak dzien wolny w czasie swojego ślubu bo w PL jest w ustawie ze jest platne 2 dni:

    [i:283d9ca070]fajnie że tak jest w PL ale nie ma to chyba związku z twoim pytaniem[/i:283d9ca070]

    #101889
    slanting_eye
    Członek

    ja mialem dzien wolny platny ,ale chyba z laski 🙂

    #101897
    Anonim
    Gość

    Należy poprosić o Special Leave. Możesz również poprosić u urlop bezpłatny, jeśli nie masz wystarczającej ilości urlopu. Jesli jedziesz na czyjś ślub, należy Ci się 1 dzień urlopu okolicznościowego, płatnego. Na własny, jest to zazwyczaj 3 dni, płatnego urlopu okolicznościowego.(wygooglowałam)

    #101906
    berti
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dora750 wrote:

    Należy poprosić o Special Leave. Możesz również poprosić u urlop bezpłatny, jeśli nie masz wystarczającej ilości urlopu. Jesli jedziesz na czyjś ślub, należy Ci się 1 dzień urlopu okolicznościowego, płatnego. Na własny, jest to zazwyczaj 3 dni, płatnego urlopu okolicznościowego.(wygooglowałam)

    Jesli jestes na bezterminowym kontrakcie stalym ( zadne temp. czy podobne), nalezy ci sie 3 dni, przynajmniej ja tak dostalem. I u mnie jest to tez w kontrakcie w jednym z podpunktow.Pozdrawiam.

    #101925
    v-tec
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    berti wrote:

    I u mnie jest to tez w kontrakcie w jednym z podpunktow.

    Dokładnie. Należy ci się to co masz w kontrakcie. Żaden przepis nie gwarantuje ci dodatkowego wolnego na ślub. Ale oczywiście zawsze możesz skorzystać ze swojej puli urlopowej
    Btw. wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.