Strona główna Działy Mieszkanie Przeprowadzka do Manchester – okolice…

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
  • #131591
    qbasss8
    Członek

    Witam!

    Mam pytanko coś ktos wie o tej dzielnicy? okolicy …? czy to bardzo daleko do centrum jak widzę na mapie? jakies miejsca pracy w okolicy…

    Dzięki z góry..
    Pozdrawiam

    #131963
    pinsleepe
    Członek

    Witam!

    Przeprowadzam sie do Manchesteru w przyszlym roku. Rozgladam sie po stronach z ofertami wyjanmu (tak zeby sie zorientowac). Oferty w granicach 500-600 funtow.
    Rozwazam w sumie 2 opcje: city life ;] czyli centrum albo na przedmiesciach.

    Problem z centrum jest taki, ze bedzie mnie stac tylko na 2-bed flat. A ja potrzebuje 3-bed, dlatego przedmiescia. Bylam w Manchesterze 2 razy i to tylko w centrum. Tu pytanie: jakie dzielnice sa na 'tak’? :]

    Interesuja mnie dzielnice spokojne, zielone i w wiekszosci 'biale’ z dobrym dojazdem na Manchester University (max 30 min autobusem). Obecnie mieszkam w Birmingham wlasnie w/w okolicy i mam nadzieje, ze jestescie mi w stanie poradzic.

    Pozdrawiam

    #132001
    bartek4
    Participant

    z tymi białymi dzielnicami to na przedmiesciach bedzie problem. generalnie najgorszym miejscem do zamieszkania bedzie salford,longsight,moss side,gorton,openshaw,whalley range,wythenshawne,carrington,little hulton,farnworth,blackley i mozna jeszcze podpiac prestwich [(…)]

    powodzenia w poszukiwaniach. ja polecam boothstown ale bez samochodu bedzie ciezko gdziekolwiek sie dostac.

    #132013
    pinsleepe
    Członek

    czyli w manchesterze zebral sie tylko najgorszy element spoleczny? wierzyc sie nie chce. chociaz jedna dobra dzielnica plizzz :]

    a te: hulme, ardwick, rusholme, old trafford, fellowfield i levenshulme? najblizej univerku oprocz tych co wymieniles… :]

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.