Strona główna Działy Hobby Warehouse Carphone

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #15943
    Lord_Macdeath
    Participant

    Witam
    Mam pytanie – chce kupic tel z warehouse carphone w sieci O2 , jesli uzywalem nr z tej sieci przez dlugi czas czy mam jakies znizki itd ???

    Dziekuje za odpowiedz

    #93893
    v-tec
    Członek

    Może zapytasz w sklepie, tam będą lepiej wiedzieć.
    Zamiast w salonie cpw może dokonaj zakupu na ich stronie http://www.e2save.com tam oferują cashbacki i inne bonusy

    #93950
    maxmaster
    Członek
    #93967
    virgojavier
    Członek

    Szczerze odradzam CPW, a zwlaszcza e2save. Kontrakt podpisac to zaden problem, ale zeby go potem zerwac powiedzmy po 2 latach, to juz co innego.
    CPW customer support to chyba najgorszy support z jakim mialem doczynienia. Zrobia wszystko zebys tylko nie rozwiazal kontraktu, podaja zle kody pocztowe na ktore trzeba wyslac prosbe, numery telefonow, specjalnie wprowadzaja cie w blad zebys zwlekal i zeby czas minal, dodam ze na rozwiazanie kontraktu masz przewidziany czas.
    Cashbacki owszem oddaja, ale ostatniego nie otrzymalem. Pozatym trzeba byc dosc rygorystycznie do tego nastawionym i wysylac je im na czas. Wedlug mnie gra nie warta swieczki, wole pay and go, jestes niezaleznym i mozna spac spokojnie:)

    P.S. Na licz na zadne znizki…

    #94042
    v-tec
    Członek

    [quote:46e8d852e5]na rozwiazanie kontraktu masz przewidziany czas[/quote]
    Kontrakt możesz rozwiązać kiedy tylko chcesz (po upływie minimalnego terminu trwania umowy). Fakt że panowie z e2save raczej tej operacji nie ułatwiają, ale nie za to im płacą żeby pozbywali się klientów 🙂 Anyway ja wysyłałem te kupony przez 2 lata i zawsze dostawałem pieniądze, potem mi się to znudziło, rozwiązałem kontrakt (jednak!) i podpisałem w 3 tu płacę Ł20 bez żadnych cashbacków (sory za małą kryptoreklamę)

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.