Strona główna Działy Hyde Park local elections

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #15936
    aro
    Participant

    slyszeliscie cos moze o local elections? Polacy podobno mogą glosowac jeśli się zarejestruja? Ktos wie cos wiecej? Wybieracie sie wogole na te wybory?

    z gory dzieki za odp!!!

    #93831
    Pabloo
    Członek

    Tak, jako rezydent tego kraju masz prawo wybierania swoich przedstawicieli.
    Polacy nie tylko moga, ale i powinni pojsc na te wybory.

    Najblizsze wybory juz niedlugo wiec czem predzej zarejestruj sie w spisie wyborcow, pomoze Ci w tym ta strona:
    http://www.aboutmyvote.co.uk/

    #93842
    ela1981
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Pabloo wrote:

    Polacy nie tylko moga, ale i powinni pojsc na te wybory.
    http://www.aboutmyvote.co.uk/

    Zgadzam sie, ale tak smiechem, nawet po to by zobaczyc jak to wyglada.
    Solidne znaki naprowadzajace do lokalu, ze przy wietrze odlatuja, babcie niedowidzace, ktore prowadza wybory w lokalach, siedzac na tych maciupkich krzeselkach dla przedszkolakow (jak mam glosowac w przedszkolu jak rok temu) wiec oczywiscie powita mnie mily zapach z WC (bo niektore 3latki zapominaja sposcic wode po sobie). No i te sterty dokumentow, ktore sprawdzaja aby potwierdzic nasza tozsamosci i te kolejki do urny…………

    #93848
    v-tec
    Członek

    Widzę ela że masz traumatyczne przeżycia związane z wyborami.. 🙂
    I czy naprawdę w Leeds macie wybory co roku? 😯

    #93880
    ela1981
    Participant

    oj koszmarow nie mam z tego powodu, ale szykowalam sie nas cos bardziej powazniejszego (pozostalosc po Polsce)
    czy glosowania sa co roku……nie mam zielonego pojecia, trzeba by poszperac, ale w tamtym roku byly, teraz beda……czas pokaze

    #93881
    slanting_eye
    Członek

    ja nie glosuje bo nigdy nie ma mojego kandydata 😀

    #93887
    Dzieju
    Participant

    wlasnie dzwonilem do swojego registration office i zadnej info ze sie przeprowadzilem, no coz pozostaje wypelnic aplikacje jeszcze raz …

    #93919
    Pabloo
    Członek

    Pozostaje pytanie na kogo glosowac.
    Poleci ktos strone z brytyjskimi partiami od lewej do prawej?

    #93921
    ela1981
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Dzieju wrote:

    wlasnie dzwonilem do swojego registration office i zadnej info ze sie przeprowadzilem, no coz pozostaje wypelnic aplikacje jeszcze raz …

    wydaje mi sie, ze przeprowadzajac sie sam musisz sie zarejstrowac na danym adresie, oni nie przenosza cie automatycznie

    #93922
    HardcoR
    Participant

    Niestety nie przenosza, jest nawet info o tym na formularzu zgloszeniowym. Ja dzisiaj wyslalem 🙂

    #93925
    v-tec
    Członek

    [quote:e63dc84b24]Pozostaje pytanie na kogo glosowac.
    Poleci ktos strone z brytyjskimi partiami od lewej do prawej?[/quote]
    Od prawej do lewej to mniej więcej tak:
    British National Party
    Conservatives
    Liberal Democrats
    Labour Party
    Green Party

    #93927
    Anonim
    Gość

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    v-tec wrote:

    [quote:25906cba73]Pozostaje pytanie na kogo glosowac.
    Poleci ktos strone z brytyjskimi partiami od lewej do prawej?

    Od prawej do lewej to mniej więcej tak:
    British National Party
    Conservatives
    Liberal Democrats
    Labour Party
    Green Party[/quote]

    dafunkonline nie będzie zachwycony ze z zielonych zrobiłeś skrajnych lewaków 😈 😆

    #93928
    Dzieju
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ela1981 wrote:

    Dzieju wrote:

    wlasnie dzwonilem do swojego registration office i zadnej info ze sie przeprowadzilem, no coz pozostaje wypelnic aplikacje jeszcze raz …

    wydaje mi sie, ze przeprowadzajac sie sam musisz sie zarejstrowac na danym adresie, oni nie przenosza cie automatycznie[/quote]
    Ela napisalem "jeszcze raz" w sensie ze raz juz wyslalem po przeprowadzce, ale znajac realia, zadzwonilem sprawdzic i jak napisalem gdzies zagubili, ale form nie jest dlugi wiec wypelni sie jeszcze raz 🙂

    #93939
    dafunkonline
    Participant

    kiedyś sprawdzałem jak w Leeds z kondycją zielonych.. i odkryłem, że w UK są aż trzy liczące frakcje z zielonymi w tle… jedna to rzeczywiście skrajna lewica
    a tych, których popieram nazwać można centro-lewicą…

    a w ogóle to z umiejscowieniem angielskich partii na scenie politycznej jest mały problem.. zresztą w innych krajach też (choć przyznam, ze niemieckie partie jako tako nie wykazują się aberracją programową)… a wszystko rozbija się o wybory, kiedy partie miotają się w kampanii wyborczej między lewą a prawą stroną, tak żeby wypaść najlepiej i wygrać…. na wybory partie głupieją i troszkę nie wiedzą po której stronie usadowić tyłek.. dlatego trzeba wziąć pod uwagę to co prezentowały i o czym mówiły wczesniej… ale wiadomo, ze pamiętają to tylko nieliczni, a reszta sugeruje się kampanią…

    #93954
    aro
    Participant

    dzięki za pomoc! Info na temat wyborow można jeszcze znalezc na stronie: http://www.polacyglosuja.org.uk/ . rejestracja konieczna do wziecia udziału w głosowaniu trwa tylko do 16 kwietnia!

    pzdr

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.