Strona główna Działy Hyde Park Do poborowych- nie uciekniecie!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #14635
    fatamorgana
    Participant

    http://polonia.wp.pl/country,0,kat,0,wid,9281504,wiadomosc.html?title=Armia-%B6le-wezwania%2C-a-poborowi-w-Anglii&rfbawp=1192010340.026&ticaid=149d3

    [quote:bd78574ffb]Według podpułkownika Lecha Matyszczyka, szefa wydziału w zarządzie organizacji i uzupełnień Sztabu Generalnego WP, jeżeli ktoś w ten sposób pojmuje patriotyzm, to oczywiście może tak postąpić. Konstytucja, która powinna być dla nas pewnego rodzaju katechizmem, daje obywatelom prawa, ale i nakłada na nich obowiązki. Chętnie dopingujemy polskie drużyny w zawodach sportowych, ale spełnianie obowiązku patriotycznego już nie bardzo nam się uśmiecha – mówi dziennikowi[/quote:bd78574ffb]
    😯 😯 😯
    Albo ten facet naprawdę wierzy w to co mówi, albo to jakaś zmyła…z tym patriotyzmem. 😯
    Przecież mówili, że prawdziwy patriotyzm umarł!

    #80132
    derailed
    Participant

    A ty jestes fata patriota???
    Z ciekawosci pytam??? 8)

    #80139
    Baggins
    Participant

    nie, E-U-R-O-P-E-J-C-Z-Y-K-I-E-M 😆

    #80140
    derailed
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Baggins wrote:

    nie, E-U-R-O-P-E-J-C-Z-Y-K-I-E-M 😆

    To tak jak ja. Wojsko to poprostu strata czasu…

    #80141
    koukla
    Participant

    Przyznac sie chlopaki 😀 Kto z was byl w wojsku?

    #80142
    derailed
    Participant

    Ja nie bylem i jestem z tego powodu bardzo dumny 😆

    #80148
    v-tec
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    koukla wrote:

    Przyznac sie chlopaki 😀 Kto z was byl w wojsku?

    Przyznać to się można do obicia komuś japy albo do zrobienia dziecka.
    To czy ktoś był w popier++++nym polskim wojsku ma takie znaczenie jak to czy w Australii pada śnieg

    #80154
    derailed
    Participant

    Najbardziej to mnie rozwalaja komentarze pod artukulami jak ten, ludzi ktorzy sa w Polsce i nazywaja nas emigrantow cykorami lub mamisynkami itd.
    Zero mozgu, tak jakby wojsko bylo wyznacznikiem meskosci, bycia 100% facetem, bzdury jakich malo…

    #80160
    koukla
    Participant

    [quote:5d34e37db8]Przyznać to się można do obicia komuś japy albo do zrobienia dziecka.
    To czy ktoś był w popier++++nym polskim wojsku ma takie znaczenie jak to czy w Australii pada śnieg[/quote]
    Sorki, ze zapytalam, ja tylko bylam ciekawa i wcale to nie znaczylo, ze pojscie do wojska uwazam za jakis wyczyn. Sama uwazam, ze to marnowanie czasu i popieram tych co robia wszystko zeby nie isc do wojska. A ci co ida to chyba z wlasnej woli. Pytalam, bo tak sie zastanawialam ile wlasnie takich jest osob. Wcale nie chcialam wywolac niepotrzebnych zlosliwosci.

    #80162
    100%polak
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    koukla wrote:

    Przyznac sie chlopaki 😀 Kto z was byl w wojsku?

    Ja nie , bo uslyszalem przyslowie:
    "Tam gdzie konczy sie rozum,zaczyna sie wojsko" 8)

    #80163
    Baggins
    Participant

    a nie slyszales:
    ”za mundurem panny sznurem”?

    #80165
    jackyl
    Participant

    znaczy baggins byles? 😉

    #80167
    Baggins
    Participant

    NO, w czerwonych beeereeetach.
    W wojsku wszystko jest proste, zony sa w domach a qr-vy za plotem…. i trzeba byc czlowiekiem a nie – scierka 🙂

    #80168
    jackyl
    Participant

    polskie NO czy angielskie? 🙂

    za beretem panny tez..?

    #80173
    Baggins
    Participant

    nie powiem 8) ,

    no, ale na moherkowy jeszcze za cieplo

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.