Strona główna Działy Praca Drukarki

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #13772
    Malgon
    Participant

    Niebardzo wiedzialam gdzie to przypiac, ale chyba najtrafniej w tym dziale 🙄

    Poszukuje dobrej drukarki do pracy, najlepsza bylaby taka co to krotko mowiac "krawat wiaze i usuwa ciaze" czyli robi jak najwiecej 🙂

    -Musi drukowac w miare szybko (kolor as well),
    -nie zzerac duuuzo/szybko tuszu,
    -musi takze miec mozliwosc skanowania (+kopiowania),
    -tusze musza byc w rozsadnej cenie bo troche tego drukowac bede 🙂

    Co polecacie? Kto sie zna? Kupowal ostatnio?
    Dostane cos za ok 100f?

    Thx

    #71979
    jacek-jestem
    Participant

    EPSON DX7000F – to jest dobry All-in-One sprzęt. Ponoć drukuje 27 stron na minute w kolorze bądź też czarno-białe.
    Wiadomo kopiarka oraz skaner też jest.
    Słyszałem że Epsony są pożądne.
    Ja mam Lexmarka i szczerze mówiąc nie polecam… zacina się i wogóle słabe wykończenie.

    Ten epson wyżej wymieniony kosztuje 107 funta.

    #71980
    Malgon
    Participant

    O! sprawdze ile tusz kosztuje i na ile stron starcza jeden bo to tez dosc wazne.

    #71992
    v-tec
    Członek

    Ja też miałem lexmarka a teraz mam hp (oba all-in-one), i stwierdzam że ten drugi jest dużo lepszy.
    Co nie zmienia faktu że są to urządzenia raczej do użytku domowego (choć do niezbyt intensywnych zastosowań w pracy też się nadają, tylko nie jestem pewien czy gwarancja działa w takim wypadku)

    #72003
    Anonim
    Gość

    polecam CANON MP510

    #72029
    Wojtek
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Malgon wrote:

    Niebardzo wiedzialam gdzie to przypiac, ale chyba najtrafniej w tym dziale 🙄

    Poszukuje dobrej drukarki do pracy, najlepsza bylaby taka co to krotko mowiac "krawat wiaze i usuwa ciaze" czyli robi jak najwiecej 🙂

    -Musi drukowac w miare szybko (kolor as well),
    -nie zzerac duuuzo/szybko tuszu,
    -musi takze miec mozliwosc skanowania (+kopiowania),
    -tusze musza byc w rozsadnej cenie bo troche tego drukowac bede 🙂

    Co polecacie? Kto sie zna? Kupowal ostatnio?
    Dostane cos za ok 100f?

    Thx

    ja mam hp c4180 all in one
    tani i naprawde dobry sprzet ( £79 )
    a tu masz linka do tej drukarki (z argosu)

    http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6702405/Trail/C%24cip%3D50277.Office%2C%2BPC%2Band%2Bphones%3EC%24cip%3D50324.Printers%3EC%24cip%3D50329.All-in-one%2Bprinters.htm

    #72030
    Malgon
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    jacek-jestem wrote:

    EPSON DX7000F – to jest dobry All-in-One sprzęt. Ponoć drukuje 27 stron na minute w kolorze bądź też czarno-białe.
    Wiadomo kopiarka oraz skaner też jest.
    Słyszałem że Epsony są pożądne.
    Ja mam Lexmarka i szczerze mówiąc nie polecam… zacina się i wogóle słabe wykończenie.

    Ten epson wyżej wymieniony kosztuje 107 funta.

    W teraz pozyczylam Epsona D78 i nie jestem zadowolona (glosny i sie nigdzie nie spieszy z tym drukowaniem).
    Mam nadzieje,ze ten, o ktorym mowisz jest o niebo lepszy 🙄

    Wojtek, oooo do zdjec tez 🙂 a na ile starcza cartridge?

    #72031
    Wojtek
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Malgon wrote:

    jacek-jestem wrote:

    EPSON DX7000F – to jest dobry All-in-One sprzęt. Ponoć drukuje 27 stron na minute w kolorze bądź też czarno-białe.
    Wiadomo kopiarka oraz skaner też jest.
    Słyszałem że Epsony są pożądne.
    Ja mam Lexmarka i szczerze mówiąc nie polecam… zacina się i wogóle słabe wykończenie.

    Ten epson wyżej wymieniony kosztuje 107 funta.

    W chwili obecnej pozyczylam Epsona D78 i nie jestem zadowolona (glosny i sie nigdzie nie spieszy z tym drukowaniem).
    Mam nadzieje,ze ten, o ktorym mowisz jest o niebo lepszy 🙄

    Wojtek, oooo do zdjec tez 🙂 a na ile starcza cartridge?[/quote]

    raz na jakis czas wymieniam 🙂 naprawde nie jestem w stanie powiedziec jak czesto, nigdy sie nad tym nie zastanawiam.
    Drukarke ta uzywam i w pracy i w domu. Jakos zbyt czesto nie zmieniam
    ponizej masz ceny:
    color 343 – tu w argosie jako Twin Pack http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6752596/Trail/C%24cip%3D50277.Office%2C%2BPC%2Band%2Bphones%3EC%24Brand%3DHP.HP%3EC%24cip%3D50324.Printers.htm
    i czarny 337 – http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/6750976/Trail/C%24cip%3D50277.Office%2C%2BPC%2Band%2Bphones%3EC%24Brand%3DHP.HP%3EC%24cip%3D50324.Printers.htm

    #72032
    Uxbridge
    Członek

    No tak. Tylko problem z tym hp jest taki, ze kolorowy cartridge jest jeden – tzn. wszystkie kolory oprocz czarnego, sa w jednym module.
    Co powoduje ze wczesniejsze wyczerpanie jednego koloru rowna sie wymianie calego cartridge’a.
    Lepiej kupic taki model w ktorym kazdy kolor jest w osobnym ladunku.
    Epson i HP maja troche inna filozofie. W Epsonach typowo glowica drukujaca jest wbudowana w drukarke, a cartridge zawieraja wylacznie barwnik. W HP glowica jest zintegrowana z cartridg’em, wiec wymieniajac barwniki, wymieniamy rowniez glowice, co wg HP zapewnia caly czas wysoka jakosc druku.
    Wiec ladunki w HP sa zwykle drozsze, za to w Epsonie jak zuzyje sie glowica, to drukarka w zasadzie do wymiany.
    Tak to zwykle bylo. Teraz nie sledze, a szybko sie modele zmieniaja.

    #72036
    v-tec
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Uxbridge wrote:

    No tak. Tylko problem z tym hp jest taki, ze kolorowy cartridge jest jeden – tzn. wszystkie kolory oprocz czarnego, sa w jednym module.

    Tak jest we wszystkich drukarkach oprócz zdaje się canona

    #72040
    Uxbridge
    Członek

    Juz nie. Widzialem modele z innych firm tak samo potraktowane. M. in. ten Epson 7000

    #74306
    kemot_p
    Participant
    #166850
    andrzejkoziol11
    Participant

    Jeśli zależy ci na ekonomicznym drukowaniu, to zwracaj stare tonery do skupu. Np. przy niektórych modelach drukarek hp, za zwrócony toner można dostać 50 zł.

    #167381
    dorcziblog
    Participant

    😈 👿

    #167631
    kostek66
    Participant

    Można dostać aż tyle?! Powiem, że jestem w ciągłym szoku. Dziękuję za info (choć nie było do mnie).

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.