Strona główna Działy Hyde Park internet

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #13482
    miki-7
    Członek

    witam mam problem z netem gdyz wprowadzilem sie do mieszkania gdzie jedna firma ma wylacznosc na ten budynek i zadaja 30funtow miesiecznie za 2mb z poblokowanymi portani na emula, torrenta, itp.
    Poradzcie co moge w takiej sytuacji zrobic?
    Czy istnieje tu jakas radiowka?
    Z gory dzieki

    #68559
    dafunkonline
    Participant

    jak to blokowanymi portami na emula ?
    heheheheee
    chyba jakieś jaja … i co to za wyłączność ? co to za firma ?
    sprawdź innych provider’ów

    radiówka ? pewnie będzie ta sama cena za gorszą jakość

    #68569
    v-tec
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    miki-7 wrote:

    witam mam problem z netem gdyz wprowadzilem sie do mieszkania gdzie jedna firma ma wylacznosc na ten budynek i zadaja 30funtow miesiecznie za 2mb z poblokowanymi portani na emula, torrenta, itp.
    Poradzcie co moge w takiej sytuacji zrobic?

    Nikt ci nie może zabronić założyć sobie telefonu (prawdopodobnie gniazdko już jest w mieszkaniu więc tylko kwestia aktywacji = 1 dzień)
    A jak masz już telefon to możesz wybierać spośród 100 dostawców netu i nikogo nie musisz pytać o zgodę (aczkolwiek abo za telefon + net też wyjdzie w sumie ok. Ł30)
    Często można złapać czysty sygnał wifi od sąsiadów, ale torrenta to raczej na tym nie zapuszczaj bo się zorientują i założą hasło.

    #68572
    dafunkonline
    Participant

    [quote:523785d378]Często można złapać czysty sygnał wifi od sąsiadów, ale torrenta to raczej na tym nie zapuszczaj bo się zorientują i założą hasło.[/quote]

    ha ! niech żyje wardriving !!!
    a prawdę mówiąc to większość osób mających własną sieć bezprzewodową w ogóle jej nie zabezpiecza… jest taki jedne programik do odczytywania hasła… moje odczytał w 3 sekundy.. może nawet krócej 😀
    warto się przejechać laptopem (z linuxem najlepeiej) z kartą wifi po okolicy i posprawdzać sąsiadów zabezpieczenia… 😀
    ale nie ma się co dziwić, że nikt nie wie zbyt wiele o zabezpieczeniach, a tu jest raj dla złodziejaszków danych .. a wtedy nie ma się co dziwić że na koncie pusto 😀

    ale tez inne tu społeczeństwo.. ażdego stać na net i nie musi podłączać sie do sąsiadów a już na pewno normalnemu, uczciwemu obywatelowi nie przychodzi do głowy, żeby cokolwiek uszczknąć z cudzego konta
    boję się, ze to się może skończyć

    #68576
    M I K E
    Participant

    hahaha – wiadomo, jesli chodzi o wylacznasc na danym terenie – BT.
    Wiec poweidzmy sobie jasno. Banda! Ale mozesz zawsze przeprowadzic sie na teren NTL i wowczas wszystko bedzie mozliwe! Nie sadze aby lacze droga radiowa bylo tu najlepszym rozwiazaniem, gdzy trzebabedzie z "kims sie zwiazac" jesli pragniesz niezaleznosci zawszemozesz sprobowac przez komorke, ale to nie ekonomiczne.
    Pozdrawiam!

    #68579
    Prekursor
    Członek

    Dafunk probowales warlinux’a albo Hakin9 Live? 🙄

    #68581
    dafunkonline
    Participant

    tego pierwszego próbowałem
    byłem w szoku jak łatwo wkraść się do czyjejś sieci…

    oczywiście włamałem sie do swojej 😉
    w ramach sprawdzenia zabezpieczeń

    ale tego drugiego poszukam w necie

    #68582
    Prekursor
    Członek

    http://hakin9.moralisch-einwandfrei.de/

    P.S Napisany jest przez najlepszych programistow na swiecie 🙂

    #68597
    v-tec
    Członek

    No ale nie powiecie że ten ani jakikolwiek programik złamie 128bit hasło wpa…
    O ile wiem to się opiera na kodowaniu asymetrycznym a na tego kto je złamie czeka $1m nagroda czy jakoś tak…
    Tak tylko pytam, bo ja na ten przykład na swojej sieci nie mam żadnego hasła
    jak ktoś chce trochę neta to zapraszam 😉

    #68637
    dafunkonline
    Participant

    witek….
    trzeba jeszcze poczeać i w końcu narzędzie do łamania 128 WPA sie znajdzie
    po prostu każde now zabezpieczenie odwleka moment włamania..

    #68781
    Amstaff
    Participant

    No to pytanie do linuxowcow potrzebuje odpalic MSN na linuxie czy to wogole wykonalne ?

    #68813
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Amstaff wrote:

    No to pytanie do linuxowcow potrzebuje odpalic MSN na linuxie czy to wogole wykonalne ?

    Polecam [b:07183828c4]Pidgin[/b:07183828c4] !Jest to nastepca wielosieciowego komunikatora Gaim.

    Krotka recencja na Sofepedii –> http://www.softpedia.com/get/Internet/Chat/Instant-Messaging/Pidgin.shtml
    Strona domowa:
    http://pidgin.im/

    Glowna zaleta Pigdin’a:Dziala na systemach Unix,Solaris a takze dziala pod Windows’ami i pozwala sie laczyc z najpopularniejszymi sieciami komunikatorow internetowych :

    AIM
    Bonjour
    Gadu-Gadu
    Google Talk
    Groupwise
    ICQ
    IRC
    MSN
    QQ
    SILC
    SIMPLE
    Sametime
    XMPP
    Yahoo!
    Zephyr

    Jak komus tyle nie wystarczy to ja ide do zakonu! 8)

    Duzym nastepnym plusem zwlaszcza dla uzytkownikow Windows XP lub Vista jest to,ze program nie zawiera reklam i wtyczek szpiegowskich typu adware lub spyware.

    P.S Jesli ktos bedzie mial problem z aktywowaniem swojego profilu gg to smialo uderzajcie na priv.Tylko nie za mocno bo mam slaba glowe! 😉

    #68921
    Amstaff
    Participant

    Prek jestem pod wrazeniem dzieki wielkie.

    #69996
    Butttterfly
    Participant

    Hej, mam takie pytanko, bo widzę jesteście profesjonalistami:P (Faceci maja w tym większe doświadczenie:) hehe) Wyjeżdżam za 2 tyg do Leeds, i nie wiem jaki łącze mam wybrać do laptopa..Słyszałam coś o vodafone? Pomóżcie:)
    Pozdrawiam:*

    #70092
    Prekursor
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Butttterfly wrote:

    Hej, mam takie pytanko, bo widzę jesteście profesjonalistami:P (Faceci maja w tym większe doświadczenie:) hehe) Wyjeżdżam za 2 tyg do Leeds, i nie wiem jaki łącze mam wybrać do laptopa..Słyszałam coś o vodafone? Pomóżcie:)
    Pozdrawiam:*

    Napisz dokladniej o co Ci chodzi.Chodzi Ci o dostep typu cable czy mobile?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.