Strona główna Działy Hyde Park Walentynki w klubie NU

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #12676

    Walentynki w klubie NU!!!

    Chcielibysmy serdecznie zaprosic Was na impreze waletynkowa która odbedzie sie dnia 16.02.2007(piatek) w klubie NU. Postanowilismy zorganizowac dla Was band muzyczny w którego sklad wchodza- dwoch przebojowych muzyków grajacych na bongosach oraz dziewczyna grajaca klimatyczne melodie na saksofonie. Polaczenie Ich z dwoma DJ zapewni Wam muzyke godna waletynkowej imprezy. Czyli dobra zabawa gwarantowana!!
    W trosce o wasze bezpieczenstwo postanowilismy zatrudnic jeszcze 3 ochroniarzy.
    Zyczymy dobrej zabawy i zapraszamy!!!
    Organizatorzy

    #61538
    fatamorgana
    Participant

    Wow!
    To coś naprawdę interesującego.
    Bardzo fajny pomysł chłopaki.
    Ja idę na pewno. Myślę, że mimo ostatnich opinii o imprezach w tej knajpie inni też się wybiorą, ponieważ od pewnego czasu dały się słyszeć głosy, że przydało by się coś innego i ciekawego na tej imprezie.
    No i jest!
    Decyzja z dodatkową ochroną zasługuje na poważanie dla Was, bo wiadomo przecież, że zależy Wam aby ludzie się dobrze bawili a impreza kwitła.
    Ograniczając chamstwu wstęp zyskamy wszyscy, którzy umiemy i chcemy się normalnie bawić.

    Pozdrawiam serdecznie i tak trzymać.
    Jakieś nagrody może? …dla najlepszego tancerza, tancerki czy pary. Albo za najlepszą kreację?
    Miss wieczoru?
    (cytuję pomysły znajomych)… 🙂 😀 😉

    #61542
    hammer18
    Participant

    [quote:48fbf0845f]…Ja idę na pewno…[/quote]

    coz za zmiana 😯

    tak naprawde myslisz ze to ilosc ochroniarzy jets wazna??
    mysle ze chocby bylo 10 a beda ciolki ktorym zalezy zeby przetrwac do rana i bede udawac ze nic nie widza i bede interweniowac jak bedzie bojka??a powinni zapobiegac temu, stosowac"dress code" , "search" itp. a nie bydla na wpuszczaja aby sztuka a pozniej 😯 takie galki jak cos sie stanie!!!

    nie lubie kiczu

    ale zycze milej zabawy,nie bylem wiec sie nie wypowiadam jak jest w NU tylko pisze ze ilosc ochroniarzy nic nie zmienia!!!

    #61547
    Mediator
    Członek

    Widze Hammer18, ze mamy jednakowe podejscie do sprawy ochrony na imprezach. Kiedys mialem na glowie duza dyskoteke. Wprowadzilem system kwadratow – kazdy mial swoj ale widzial tez "rejon" kolegi. Kazdy byl asekurowany co najmniej przez dwoch innych. Kiedy cos zaczynalo sie dziac, reagowalo jednoczesnie trzech ludzi, ktorzy wyrastali jak spod ziemi. Dzieki efektowi calkowitego zaskoczenia obywalo sie bez smiesznych bojek z ochroniarzami. Zabronilem szpanowania i patrzenia na gosci spod byka. Dobry ochroniaz moze miec miesnie ale pracuje glowa wbrew temu, co wielu sadzi. A co do wejscia, to takze sie z Toba zgadzam. Jak juz wejdzie jakis gnojek, co ma w kieszeni noz ninja albo scyzoryk taty, kiwa sie i pachnie trawa inna od tej, ktora lubia krowy, to jak podpalic lont. Grupa takich gnojkow to juz jest powazne niebezpieczenstwo. Jesli ochrona ich w puscila na zasadzie niby-kolezenstwa, to dla mnie jest to raczej dowod tego, ze ochroniarze sie po prostu przestraszyli. Z Toba Hammer18 moglbym na pewno pracowac " w tych sprawach", bo z Twojego krotkiego postu widze, ze podchodzisz do kwestii bezpieczenstwa ludzi od wlasciwej strony i pod wlasciwym katem. Niestety, bardzo czesto jest inaczej i wtedy ochrona jest fikcyjna, niekompetentna i chlopcy z grubymi szyjami mdleja dopiero jak zobacza kaluze krwi posrodku sali, ktora "ochraniali". A w niej czlowieka.

    Pozdrawiam

    #61572
    fatamorgana
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

    [quote:6d51c91273]…Ja idę na pewno…

    coz za zmiana 😯

    Ano widzisz, swego czasu pod jesień nasi wspólni znajomi z forum marudzili, że te imprezy nudne się robią, bo wciąż jest to samo.
    Zgadzałem się z tym i dlatego nie chodziłem, ale ponieważ ostatnio rozmawialiśmy z organizatorami z NU na spotkaniu w Nat West Bank, a teraz widzę efekty ich przemyśleń w postaci nowych pomysłów i dochodzę do wniosku, że w końcu coś się zmienia na wyraźnie ciekawszego, przeto wybiorę się. Trzeba pamiętać o jednym. Kilku chamów czy Januszów w najgorszym wydaniu nie może powodować, że jedyna regularna i masowa polska impreza w tym mieście ma iść w niebyt!
    Chłopaki się starają dla nas wszystkich, a nie dla paru głupich drani przecież…

    Chodzą słuchy po mieście, że to już nie będzie jedyna impreza.
    Konkurencja idzie…
    🙄 😉

    #61574
    v-tec
    Członek

    A ja jestem w szoku że Mediator bywał szefem ochrony w dyskotece 😯

    #61581
    fatamorgana
    Participant

    Co nie?
    Czym on nas jeszcze nie zaskoczy? 😆
    A na Finale WOŚP taki łagodny jak baranek wyglądał… 😆 😉

    Widzisz V-tec, a tak się chwaliłeś, że nas znasz mentalnie…
    Akurat. Zacznij do nas przyjeżdżać na imprezy, to dopiero wtedy nas poznasz. 🙂 😀

    #61692
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    fatamorgana wrote:

    A na Finale WOŚP taki łagodny jak baranek wyglądał…

    tylko sie wydawal… peweni nikt tego nie zauwazyl co ja ale daje wiare ze szefowal w ochronie!! czy ochraniarze musza byc agresywni???
    tak jak napisal Mediator wyglad to pozory troche respektu, w takich fachu przedewszystkim pracuje sie glowa, napewno intuicja i wyobraznia troszke!!

    mialem kiedys przyjemnosc poznac szefa ochrony warszawskeigo "Coloseum" wielka impreza, ochranial rowniez festiwal Sopot i sporo masowych imprez, to byl profesjonalizm 8)

    Mediator dlugich postow nie pisze a tamten to troche nad ranem byl pisany wiec i skladnia moimch zdan nie jest taka jak powinna byc 😀 no ale nie tym… 😉

    #61699
    djpivo
    Participant

    [img:cf7177089d]http://dolmelklub.pl/valentin.jpg[/img:cf7177089d]

    #61715
    sorro8
    Członek

    [quote:ee4f006e37]kiwa sie i pachnie trawa inna od tej, ktora lubia krowy,(mediator)
    Osobiscie uwazam ze dobry dzoint nie ma nic wspolnego ze sposobem zachowywania sie a tym bardziej z jakakolwiek forma agresji bo mowa o jakichs nozach byla (HEHE). Zycze milej imprezy[/quote]

    #61716
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sorro8 wrote:

    [quote:e25b20227e]kiwa sie i pachnie trawa inna od tej, ktora lubia krowy,(mediator)

    Osobiscie uwazam ze dobry dzoint nie ma nic wspolnego ze sposobem zachowywania sie a tym bardziej z jakakolwiek forma agresji bo mowa o jakichs nozach byla (HEHE). Zycze milej imprezy

    Mediator pewnie mial na mysli ogolnie dragi podejrzewam!! no i jak ktos chche zajarac to niech sobie w domku kopci 8)

    #61717
    sorro8
    Członek

    tak tak co do tego domku to bez dwoch zdan ze jest lepiej ale mi tez chodzilo ze nie widze w tym takiego wyznacznika ze jak ktos pali to jest bee. Just that

    #61718
    hammer18
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sorro8 wrote:

    tak tak co do tego domku to bez dwoch zdan ze jest lepiej ale mi tez chodzilo ze nie widze w tym takiego wyznacznika ze jak ktos pali to jest bee. Just that

    dlamnie nikt nie jest bee czy pali czy pije czy wciaga czy jeszcze inaczej wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec z tego korzystac i przedewszystkim zglowa!! no ale w miesca publiczen typu dyskoteki jednak nie powinno sie wpuszac nikogo po spozyciu srodkow odurzajacych!takie jest moje skromne zdanie 🙂

    #61720
    sorro8
    Członek

    Takie zdanie podzielam po prostu wypowiedz mediatora wydaje mi sie malo sprecyzowana. ide spac bo do pracy jutro pozdrawiam

    #61743
    Malgon
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hammer18 wrote:

    sorro8 wrote:

    tak tak co do tego domku to bez dwoch zdan ze jest lepiej ale mi tez chodzilo ze nie widze w tym takiego wyznacznika ze jak ktos pali to jest bee. Just that

    dlamnie nikt nie jest bee czy pali czy pije czy wciaga czy jeszcze inaczej wszystko jest dla ludzi tylko trzeba umiec z tego korzystac i przedewszystkim zglowa!! no ale w miesca publiczen typu dyskoteki jednak nie powinno sie wpuszac nikogo po spozyciu srodkow odurzajacych!takie jest moje skromne zdanie :)[/quote]

    Nie wpuszczac tych co te srodki "rozprowadzaja" na takich imprezach. W NU sama bylam swiadkiem jak moj "sasiad" proponowal zaciagajac do toalety … i to nie byla trawa ani ta co lubia krowy ani zadna inna 😀

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.