Strona główna Działy Finanse Wyjezdzam z Angli z karta kredytowa banku barklays .???!

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #12622
    tomala_x
    Członek

    zalozmy ze mam karte kredytowa w barclays na 3500 funtow.
    zalozmy ze nic z karty nie wybiore i pojade do polski na 2 lata .
    czy z tego tutulu cos bede placil czy nie .czy bede placil za nieuzywanmie karty czy nie .czy sa jakies sankcje z tego tutulu czy nie .
    chce sie zabezpieczyc karta kredytowa na wypadek jak bym wracal do angli bo NIe wiem jak to w polsce jeszcze ze mna bedzie .
    prosze goraca o poradeeee???? dziekuje

    #60954
    7sisters
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    tomala_x wrote:

    zalozmy ze mam karte kredytowa w barclays na 3500 funtow.
    zalozmy ze nic z karty nie wybiore i pojade do polski na 2 lata .
    czy z tego tutulu cos bede placil czy nie .czy bede placil za nieuzywanmie karty czy nie .czy sa jakies sankcje z tego tutulu czy nie .
    chce sie zabezpieczyc karta kredytowa na wypadek jak bym wracal do angli bo NIe wiem jak to w polsce jeszcze ze mna bedzie .
    prosze goraca o poradeeee???? dziekuje

    Karty nie musisz w ogole uzywac i nic za to nie placisz, jednak straci waznosc zgodnie z data na niej. Wtedy bank przysle Ci nastepna, ale oczywiscie na angielski adres.

Wyświetlanych postów: 2 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.