Strona główna Działy Hyde Park blokada tel….

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #11918
    witch
    Członek

    witam, mam pytanie..znalazlam wczoraj tel w klubie, do dzis jeszcze dzialal, kolo poludnia zapewne osoba ktora go zgubila zablokowala go – nie lapie mi sieci….tak wiec mam pytanie czy jest mozliwosc pozbydzia sie tej blokady tak aby tel zaczal dzialac???

    #53239
    lkosc_st
    Participant

    blokowany jest numer imei telefonu we wszystkich sieciach komorkowych narazie tylko w uk "pozbedziesz" sie jej jesli zmienisz numer imei

    zasugerowal bym jednak zwrocenie go/ zaniesienie na policje tego telefonu bo w dzisiejszych czasach telefony mozna sledzic i monitorowac jeszcze narobisz sobie problemow, a po zwrocie poczujesz sie lepiej

    pozdro

    #53240
    MK
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    witch wrote:

    pozbydzia sie tej blokady tak aby tel zaczal dzialac???

    Przeciez to nie jest Twoj telefon!!!!
    Oddaj go wlascicielowi a nie pytaj co zrobic zeby zaczal dzialac!!!!

    Kilka dni temu zostawilem portfel na stolowce, ktora znjaduje sie przy mojej firmie. Po kilku godzinach zorientowalem sie, ze go nie mam -poszedlem do recepcji i oczywiscie ktos, kto go znalazl wlasnie tam go oddal.

    Przed koncertem Myslowitz w Leeds, fatamorgana zostawil dyktafon w recepcji hotelu, w ktorym chlopcy z Myslowic spali -znalazca nie zabral dyktafonu ze soba -oddal go do recepcji.

    To sa wlasnie te "drobne" roznice …….

    #53245
    witch
    Członek

    yhmm, w sumie i racja z tym pojsciem na policje i oddanie tel i w poniedzialek tak zrobie – tak wiec pytania nie bylo:-), ale dzieki za jakiekolwiek reakcje:)

    MK- oj to byla tylko drobna literowka 8) …pozdrawiam 😆

    #53246
    v-tec
    Członek

    Telefon + roczny abonament gratis (200 minut wliczonych)
    http://www.e2save.co.uk/mobile/phones/disphandset.php?network=orange&handset=L6 😀

    #53247
    blue
    Participant

    kombinatorzy…eh – słów brak

    #53269
    Mediator
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    blue wrote:

    kombinatorzy…eh – słów brak

    MK napisal to, co ja chialem napisac a blue to, co sobie pomyslalem 😆 Ale jesli "znalazca telefonu w klubie" rzeczywiscie odda telefon, to po pierwsze – kazdy ma prawo zrobic blad byle go szybko naprawil, a po drugie jeszcze jeden dowod, ze to forum nie bedac wcale jakims umoralniaczem czasem spelnia taka "prostujaca" role, z czego chyba mozna sie tylko cieszyc. Pozdrawiam

    #53344
    hammer18
    Participant

    kiedys oddalem znaleziony tel naprawde milo jak czlowiek sie na ciebie patrzy z takim zdziwinei i zrobilem to w takich czasch kiedy nie mialem telefonu wiec chetnie bym go wzial,ale nie mogl bym!!!!ale kazdy ma swoje sumienie 😀

    #53417
    Malgon
    Participant

    😯

    no nie wierze ze mozna tak kombinowac i jeszcze bezczelnie sie o porade zwrocic na forum.
    Mam nadzieje,ze telefon jest juz u wlasciciela …..

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.