Strona główna Działy Praca Agencje modelek

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #11092
    Agata W.
    Participant

    Witam wszystkich! Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w Leeds są jakieś agencje dla modelek i hostess?? Z góry wszystkim dziękuje za zainteresowanie.

    #45881
    Whip
    Członek

    Juz bys sie pewnie sprzedac chciala i dymac za lepsza kase… 😕

    #45883
    SpokoBoyxxx:)
    Członek

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Agata wrote:

    Witam wszystkich! Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w Leeds są jakieś agencje dla modelek i hostess?? Z góry wszystkim dziękuje za zainteresowanie.

    napisz na privat lub na mojego maila bede chyba mogl ci pomoc!

    #45891
    Agata W.
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Whip wrote:

    Juz bys sie pewnie sprzedac chciala i dymac za lepsza kase… 😕

    No to sa chyba twoje marzenia których na pewno nigdy nie spełnisz!!! Jak jestes taką ciemną masą ze nie rozumiesz co to jest Agencja modelek to spieprzaj buraku tam gdzie twoje miejsce na pole!! 😆

    #45927
    zuzia9
    Członek

    chcialabym Tobie pomoc zwazywaszy na fakt ze rowniez chcialabym poszukac agencji lecz dla fotomodelek.narazie jednak nie spotkalam sie tutaj z niczym takim ale w Londynie jest tego na peczki pozdrawiam:-)

    #45932
    fatamorgana
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    zuzia9 wrote:

    chcialabym Tobie pomoc zwazywaszy na fakt ze rowniez chcialabym poszukac agencji lecz dla fotomodelek.narazie jednak nie spotkalam sie tutaj z niczym takim ale w Londynie jest tego na peczki pozdrawiam:-)

    Czy mogę prosić o kontakt z Tobą w w/w sprawie na priva?
    Możliwe, że coś da się zrobić…
    Pozdrawiam.

    #45945
    Talki
    Członek

    Hej Agata. Mam kolezanke, ktora sie czyms takim zajmuje, obecnie jest gdzies w swiecie. Mam do niej maila, napisze. Sam widzialem Agencje. Zalezy jeszcze co Cie interesuje, czy tylko dorywcza praca, czy na dluzsza mete, zalezy jak wygladasz, czy nadajesz sie na foto czy normalna modelke. Jakie jest Twoje doswiadczenie itd. Sam bylem kiedys (w 2000 chyba) w Elite Models w Krakowie, ale to byla krotka przygoda. Jestem z Leeds, pisz bez problemu michael@talewicz.pl. Pozdroawiam, M

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.