Strona główna Działy Nauka studenci w leeds

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #44813
    sm20
    Członek

    ANGI i Sandgirl!

    nie prawda jest ze nie mozna sie przeniesc z polskiej uczelni na angielska; wszystko zalezy od przedmiotu ktory studiujesz i uniwersytetu; ale czesto jest tak ze jesli np studiowalas juz dwa latka w polsce i to nie przeniosa cie na 3 tylko na 2 rok;

    wiekszosc spraw zalatwia sie tu indywidualnie, wiec wybierz sie kiedys i pogadaj o twoim przypadku, powodzenia ANGI,

    aha, dobrze by bylo zaczac przygotowania do certyfikatu – ktorego formalnie wymagaja, zazwyczaj IELTS na conajmniej 6

    dokumenty to: tlumaczone swiadectwo , i chyba nic wiecej; paszport i te sprawy

    co do kosztow, ja nic nie place – bo dostalam dofinansowanie 100%; ale od wrzesnia taka przyjemnosc – dla nowych studentow bedzie kosztowac L3000 , z mozliwosci wziecia kredytu ktory splacasz po zakonczeniu

    co do dalszych info, to postudiujecie guardian.co.uk ; powstal tam nawet niedawno dzial po polsku – dla zainteresowanych; no i jest jeszcze masa innych stronek, najlepiej skorzystac z google.co.uk

    no to powodzenia 🙂

    #44814
    sm20
    Członek

    aha, Sandgirl, nie doczytalam ze pytalas rowniez o egzaminy – otoz: nie ma zadnych, wystarcza w miare przyzwoite oceny ze swiadectwa maturalnego, z przedmiotow ktorych wymagaja

    ANGI, co do part-time, to ceny sa inne, placi sie za kazdy modul oddzielnie; niestety nie znam cennika 😉 ale studiujac full-time bez problemu sie utrzymasz, czasem moze byc ciezko, ale sie da…

    pozdrawiam

    #44832
    ANGI
    Participant

    oki, jednym słowem trzeba się za tym zakręcić 🙂 podejrzewam że part-time nie jest zbyt tanią zabawą 🙁 ale trzeba spróbować 🙂 pozdrawiem

    #44872
    gonia
    Participant

    hejka,wlasnie wczoraj dostalam list z Ucas’a ze Leeds Uni oferuje mi mijesce na swojej uczelni na kierunku o ktory sie ubiegalam (jupii!) teraz jeszcze czekam na odpowiedz z Leeds Met…mam takze warunek IELTS ….hmmm widze ze wiekszosc z was tutaj juz pewnie przez to przesla…jest sie czego obawiac..jestem teraz na kursie przygotowujacym ale stresa mam i to nie malego..no bo jak naczyms zalezy tak wlasnie jest.czy jest tak strasznie jak to soebie wyobrazam?a DRugie co…przyblizylibyscie mi moze mniej wiecej atmosfere jaka panuje na uczelniach w Leeds jak wygladaja zaliczenia czy jest sie czegho obawiac ..szczegolnie pod katem tego ze angielski nie jest pierwszym jezykiem?a jak godziny sie mnie wiecej ukladaja na full timie na obu uczelniach?I przyblizycie mi moze temat oplat za studia,moze jakis dofinansowan…pliss dzieki za kazda wskazowke pozdrowka

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.