Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • in reply to: szukam zabawek #401290
  Rover
  Participant

  Hej, ja ostatnio kupiłem swojemu synkowi super klocki, które uczą. Znalazłem je tutaj https://tulisie.pl/kinderkraft, super strona, zawiera również wiele innych produktów dla dzieci np. nosidełka, chusty, pieluchy i wiele innych. I również podczas zakupów można pomóc innym potrzebującym dzieciom. Polecam.

  • This reply was modified 2 years, 10 months temu by Rover.
  in reply to: domowe sposoby na przeziebienie #401284
  Rover
  Participant

  Hej, od pewnego czasu zmagam się z wydzieliną w uszach. Przestrzegam higieny i niestety problem wraca. Przeglądając strony internetowe napotkałem na tą : https://ktomalek.pl/produkty-stosowane-w-zakazeniach-i-zapaleniach-ucha/k-43/1 . Bardzo pomocna i dobrze opisana stronka. Pomogła mi wybrać odpowiedni lek dla siebie. I dzisiaj problem z wydzieliną znikł.

  in reply to: Meble #401145
  Rover
  Participant

  Szukając mebli do świeżo remontowanego domu. Nie miałem czasu jeździć po sklepach i postanowiłem poszukać sklepu internetowego. Natrafiłem na https://www.edinos.pl/ okazało się, że można tam znaleźć wszystkie meble do domu. Projektanci z miłą chęcią doradzili mi do projektu. Znajdziesz tam nowoczesne meble. Nie będzie problemu z wymarzonymi meblami. Podejście do klienta na wysokim poziome oraz realizacja zamówienia jest szybka.

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)