Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • in reply to: Zarabianie jako hobby? #156449
    robertos1987
    Członek
    matoo wrote:

Ja lubię komputery i internet. Zawsze interesowało mnie pozycjonowanie stron i zarabianie na programach partnerskich. Bardzo długo uczyłem się i podpatrywałem innych. W końcu trafiłem na właściwych ludzi z dobrymi pomysłami. W necie jest bardzo ciężko, jeśli działasz sam, bo konkurencja jest ogromna. Teraz po pracy na etacie, wieczorem zasiadam do kompa i pracuję, kiedy chcę i ile chcę. Zawsze jest dodatkowy pieniądz.

Ja pracuję na etacie (8h dziennie) a pod wieczór bawię się w program partnerski, znam taki który płaci 50 zł za poleconą osobę a klientela jest ogromna, dotyczy ludzi pracujących lub chcących dopiero co wyjechać za granicę do pracy 🙂 Można powiedzieć, że zarabianie traktuje jako hobby i sposób na wolny czas 😉

in reply to: Zarabianie jako hobby? #156448
    robertos1987
    Członek
    SANG wrote:

Jeżeli chcesz zarabiać na Hobby to powiem tobie że musisz bardzo długo to robić. ja po części oszczędzam na swoim, a na innych wydaję masę pieniędzy

Nie zarabiać na hobby tylko czy traktujemy zarabianie jako hobby ;]

in reply to: Podatek #156434
    robertos1987
    Członek

Ważne by się ostrzegać przed oszustami. A co do rozliczenia podatku to różni ludzie – różne potrzeby. Jedni chcą sami, inni idą do firm czy biur albo do jakichś znajomych. Wszystko ma swoje plusy czy minusy, samemu i znajomym bym tego nie zlecił – bo bałbym się błędu. Biurom średnio wierzę, a firma no tutaj jest plus bo można poczytać opinie ludzi na necie i zdecydować się na nią a wszystko mamy na piśmie czyli umowie.

in reply to: Windykacja #156433
    robertos1987
    Członek

Zależy jaka sprawa, ile do odzyskania i co działa na człowieka. Za firmę windykacyjną i jej działania płacisz dodatkowe pieniądze. Jak masz na ręce wyrok to do komornika i niech komornik zrobi co trzeba ;] Zawsze dodatkowo można umieścić takiego delikwenta w Biurze Informacji Gospodarczej, będzie miał problem jak ma firmę albo jak będzie chciał pobrać kredyt, pożyczkę czy nawet telefon na kartę ;]

in reply to: Zwrot podatku #156432
    robertos1987
    Członek

Za 4 ostatnie lata :]

in reply to: Rozliczenie z podatku, szukam osoby #156431
    robertos1987
    Członek

Ostatnie zdanie bardzo dobre, za coś co się zleca się płaci święta racja ;] Ja wolę zapłacić i mieć spokój dlatego korzystam z firmy, która wszystko robi za mnie a ja czekam na kasę tylko – zgłoś się do Tax-Pol z Wrocławia przez internet :] Mam nadzieję, że pomogłem mimo, iż jest to stary post, trzeba wyrobić sobie tutaj renomę 🙂

in reply to: Benefity #156430
    robertos1987
    Członek

Co do benefitów osobiście korzystam z child benefit ale to załatwiam przez firmę z Polski, nie bezpośrednio w urzędzie.

in reply to: Zwrot podatku dochodowego, pytanie. #156428
    robertos1987
    Członek

Zawsze możesz zrobić to przez firmę, jeśli jesteś w PL. Składasz dokumenty i masz z bańki resztę, tax-pol się nazywa firma z której ja korzystam, jeśli Ci pomogłem to super 🙂

in reply to: Zwrot podatku, potrzebuje pomocy #156426
    robertos1987
    Członek
    nasturcja wrote:

A ile kasy tax-pol pobiera za rozliczenie z podatku? 😀

A nie lepiej zapytać czy w ogóle wykonają usługą i fachowo 😀 ? Zawsze tylko kasa i kasa 😉 O.K ale z tego co pamiętam tax-pol ma 7% ale nie mniej niż 59 GBP płatne po usłudze :]

in reply to: Zwrot podatku, potrzebuje pomocy #156398
    robertos1987
    Członek

A nie prościej Ci będąc w Polsce, złożyć dokumenty do firmy i o nic się nie martwić? Że czegoś nie zrozumiesz, czegoś nie złożysz czy nawet nie będziesz miał czasu albo, że ktoś Ci na forum złą poradę da? Mój kumpel tak się posłuchał i czekał na zwrot ok 2 lat 😐 Idziesz do biura, składasz dokumenty podpisane, a resztą się nie martwisz tylko czekasz na zwrot mało tego biuro Ci może dodatkowo więcej kasy odzyskać po różnych odliczeniach. Ja tak robię od 5 lat i mam spokój w głowie, że wszystko jest w porządku a co roku kasę mam. Jak chcesz ogarnij temat firmy gdzie ja się rozliczam czyli tax-pol.pl.

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)