Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • matys09
  Członek

  Ja jak najbardziej prowadzę dość aktywny tryb życia i w zasadzie funkcjonowania bez sportu sobie nie wyobrażam. Jednak uprawiając sport w sposób dość intensywny należy pamiętać przede wszystkim o tym, jak ważne jest uważanie na siebie. Ja niejednokrotnie miałem dość poważne kontuzje, ale dzięki wizytom w placówkach takich jak Orthosport (ta akurat znajduje się w Polsce), jakoś udawało mi się zawsze wrócić do całkowitej sprawności.

  🙂

  in reply to: Lekarz #168770
  matys09
  Członek

  Ja również jakoś nie mam przekonania do tutejszych lekarzy, szczególnie jeśli chodzi o jakieś bardziej poważne problemu. Kiedyś jak złamałem nogę i po jakimś czasie pojawiły się dość istotne komplikacje, to wolałem już udać się do polskiego ortopedy w Szczecinie (przyjmuje tam dr Maciej Karaczun, a placówka to Orthosport). I nie żałuję takiej decyzji, bo zyskałem odpowiednią pomoc. Jeśli macie poważniejsze problemy zdrowotne, to wierzcie mi, że czasami warto wyjechać na leczenie do Polski. Można na tym nawet zaoszczędzić. 🙂

  in reply to: wakacje w cieplych krajach.. #165349
  matys09
  Członek

  Ja w przyszłym roku planuje właśnie wakacje na Teneryfie. Mam nadzieję, że wszystko się uda i będzie super 🙂

  in reply to: Studia. kursy.. co robić.. #165348
  matys09
  Członek

  A jeżeli studia lub kursy to lepiej na miejscu w UK czy może lepiej w Polsce?

  in reply to: Jaki telefon możecie polecić? #165347
  matys09
  Członek

  Mam Samsung Galaxy s6 i bardzo sobie chwalę. Jak na smartfon to bateria trzyma całkiem nieźle, ale i tak co 2 dni trzeba ładować.

  matys09
  Członek

  Staram się przynajmniej 2 razy w tygodniu, ale z reguły udaje mi się odbyć 3 pełne treningi. Teraz w okolicy świąt było gorzej, ale po nowym roku trzeba się wziąć za siebie 🙂

  in reply to: Uraz kolana – spec. od urazow kolan #165345
  matys09
  Członek

  Temat może już nieaktualny, ale nie chcę zakładać nowego na ten sam temat. Co myślicie o tym, aby operację kolana zrobić nie tutaj na miejscu, ale w Polsce? Znam kilka osób z Polonii, które zdecydowały się właśnie na podobne zabiegi w Szczecinie, w klinice Orthosport. Czy faktycznie pracują tam najlepsi specjaliści? Podobno też pod względem kosztów jest nawet kilka razy taniej niż na Wyspach.

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)