Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 1 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • in reply to: Tanie numery z O2 do polski #124520
  luzik
  Participant

  Rozmawiaj z Polską za pół pensa 0.5p/min. z telefonu komórkowego w sieci o2 już od pierwszego dnia pobytu w Anglii.

  Zobacz również jak dzwonić najtaniej z telefonów stacjonarnych, budek telefonicznych lub kart. Kliknij tutaj
  1wyślij wiadomość z tekstem Brytania na numer 80556 , aby zakupić 5 GBP kredytu na rozmowy. Przy pierwszym zamówieniu otrzymasz 15 minut gratis! Cena za minutę 0.5p (pół pensa). Lub wyślij wiadomość z tekstem Brytania na numer 84459 , aby zakupić 3 GBP kredytu na rozmowy. Cena za minutę 0.5p (pół pensa). Otrzymasz dwie wiadomości z numerami dostępowymi oraz numerem PIN. Dzięki numerowi PIN zakupiony kredyt może zostać użyty z dowolnego telefonu komórkowego lub stacjonarnego!

  2 następnie zadzwoń do Polski używając numeru dostępowego 0208… lub 0207…, poczekaj na powitanie i wykręć numer telefonu w Polsce, np. 0048 22 814…(po wybraniu numeru w Polsce zaczekaj tylko na połączenie, nie przyciskaj innych klawiszy)

  3 rozmawiaj za 0.5p/min! (połączenie z telefonem komórkowym w Polsce kosztuje 4.5p/min)

  Dla kogo jest ten serwis?

  Dla wszystkich, którzy dzwonią do Polski z telefonów komórkowych i chcą zaoszczędzić. Jeżeli posiadasz darmowe minuty na numery stacjonarne w swoim abonamencie to połączenia z numerem 0208 497 1007 z Twojego telefonu komórkowego mogą wliczać się w darmowe minuty (zawsze sprawdź z operatorem sieci przed użyciem usługi). – za minutę rozmowy do Polski zapłacisz tylko 0.5p. Ilość wykorzystanego kredytu zostanie odjęta od 5 GBP, które wcześniej zakupiłeś wysyłając sms.

  Przykład: kupujesz kredyt wysyłając sms za np. £5. Kredyt daje 1000 minut na telefony stacjonarne w Polsce. Przykładowo posiadasz 500 darmowych minut u swojego operatora. Zakładając, że połączenie z naszym numerem dostępowym -standardowy numer stacjonarny 0208… lub 0207…- wlicza się w darmowe minuty, to za 10 minut rozmowy zapłacisz : 5p z naszego kredytu + 10 minut z darmowych minut u swojego operatora . Po rozmowie pozostaje: £4.95 kredytu zakupionego u nas i 490 minut darmowych minut u Twojego operatora.

  Uwaga: jeżeli nie posiadasz darmowych minut lub połączenie z numerem dostępowym nie wlicza się w darmowe minuty, koszt połączenia za minutę wyniesie: 0.5p/min do Polski + standardowy koszt połączenia z numerem 0207 lub 0208 pobieranym przez operatora Twojej sieci – zwykle ta opcja nie jest opłacalna. Szczegółowy cennik z telefonów na kartę (bez abonamentu) podany jest tutaj: jak dzwonić do polski z telefonów na kartę. Kredyt jest ważny przez 90 dni od daty zakupu. 😀

Wyświetlanych postów: 1 (wszystkich: 1)