Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • in reply to: Plastry Odchudzajace #141491
    lili2000
    Participant

ja kiedys stosowalam, z czystej ciekawosci plastry wyszczuplajace Slimw bialo-zóltym opakowaniu, niestety po nich zadnych rezultatów.
    Polecam diete MZ- mniej zarcia i wiecej ruchow . . .

in reply to: Kurier do Polski #139464
    lili2000
    Participant

ja ostatnio wyslalam kurierem paczke 25kg, bez zadnych problemow, dodatkowo monitorujesz sobe paczke przez internet gdzie sie znajduje. polecam http://www.expresowepaczki.pl

in reply to: Gdzie na truskawki? #138493
    lili2000
    Participant

Sama kiedys sie tym interesowalam, ale nie zdecydowalam sie podjac zbiorow. Wiem o jednej farmie w Garforth (LS25)
    http://www.makins.co.uk/recruiment.html
    Powodzenia.

in reply to: P60 #137915
    lili2000
    Participant

zgadza sie, pracodawca ma obowiazek wystawienia P60/P45 do 30maja.

in reply to: Wizair i Rynair DO WROCŁAWIA I POZNANIA #137569
    lili2000
    Participant

Leci Ryanair z Livepoolu do Wroclawia i Poznania, ladowanie we Wroclawiu 19.25, ladowanie w Poznaniu 9.25
    pozdrawiam

in reply to: jakie biura podrozy polecacie ? #136505
    lili2000
    Participant

Thomas Cook, Thomson.
    Korzystalam z uslug Thomasa Cooka, bylam na Teneryfie na 2 tyg. Polecam.

in reply to: " Darling I Lowe Ju" kto ogladal ? #135845
    lili2000
    Participant

rece opadaja . . .

lili2000
    Participant

hmm tabletki, kiedys o tym tez myslalam… po co sie truc tabletkmi, nie lepiej ograniczyc jedzenie i wiecej ruchu. 1.5roku temu poszlam na diete i w ciagu 8mc bez zadnych tabletek schudlam 24kg, waga do tej pory sie utrzymuje:)))) a nawet od tamtej pory schudlam dodatkowo 2 kg:) jem wiecej niz wowczas. polecam 2l wody mineralnej niegazowanej dziennie, zielona herbate i pokrzywe.powodzenia1

lili2000
    Participant

550 £ – celem jest przyszlosc.

in reply to: Tanie numery z O2 do polski #124532
    lili2000
    Participant

a ja robie jeszcze inaczej. mam wlaczona opcje "Talk a lot" . jesli zasile swoje konto 10-14f na miesiac dostaje 150 darmowych minut do wykorzystania w Anglii. jesli doladuje sie 15+funtow dostaje 300minut na miesiac, te darmowe min sa do wykorzystania bodajze od 19.30 do 7.30 rano, i od pt 19.30 przez caly weekend do poniedzialku rano!!! nastepnie wysylam sms na nr: 81223 z trescia: DISCOUNT ON, za co kasuje mnie 5f.to 5f przechodzi na konto do dzwonienia do Polski. wybieram nr 01617005005 w okresie kiedy obowiazuja mnie darmowe minuty, nastepnie wybieram nr tel pod ktory chce dzwonic, 0048kierunkowy+numer# lub na komorke i kasuje mnie na stacjonarne naprawde malo z tamtego konta ktore zasililam za 5f. na komorke kasuje 9p/min.
    Mozna aktywowac taryfe Favourite Place, czyli dzwonic z post codu w jakim mieszkacie/przebywacie. wowczas jak sie doladujecie 15f i wiecej dostajecie 500 min.procedura taka sama. wiecej na stronie o2.

in reply to: Tabletki antykoncepcyjne #123123
    lili2000
    Participant

w Polsce bralam Harmonet przez kilka dobre kilka miesiecy. Nic mi po tabletkach nie bylo, nie mialam zadnych dolegliwosci. Niestety zaczelam tyc, musialam przestac. Ginekolog wowczas powiedzial ze harmonet zatrzymuje wode w organizmie i przepisal Yasmin. Do tej pory biore Yasmin.

in reply to: Majorka #122633
    lili2000
    Participant

mozesz na dowodzie. nie potrzebujesz paszportu. jak ja lecialam na Teneryfe mialam podobne watpliwosci, pytalam w biurze podrozy, ale oni nie wiedzieli, bo nie wiedzieli ze Polska nalezy do UE<smiech na kolkach.

in reply to: leaflet distributor #115764
    lili2000
    Participant

zajrzyj na priva:)

lili2000
    Participant

Chapel Wraft Area Service,
    Trinity Bridge House,
    2 Dreamans Place
    M3 5BS

in reply to: Nowy paszport #73702
    lili2000
    Participant

ooo ja mam taka sama sytuacje!!!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)