Forum Replies Created

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • in reply to: zakup samochodu #170181
  Codi3
  Participant

  Ja też dziękuję 🙂 Z całą pewnością mi się przyda 🙂

  A czy wiecie które kontrolki w aucie oznaczają poważną awarię? Co sądzicie o tych poradach w tym zakresie https://teamtotal.pl/artykul/ktore-kontrolki-w-aucie-oznaczaja-powazna-awarie

  in reply to: PIERWSZY SAMOCHOD #170127
  Codi3
  Participant

  Jeżeli wybieramy nasz pierwszy samochód, to sprecyzujmy do czego jest nam on potrzebny. Oczywiście warto zastanowić się nad rolą oraz funkcją którą ma pełnić. W końcu bądź co bądź zdarzają się sytuację, kiedy samochód traktujemy jak typowy środek transportu względnie narzędzie pracy. Dodatkowo zawsze kwestia kosztów eksploatacji nie powinna schodzić na dalszy plan.

  in reply to: zbiezność kół #170126
  Codi3
  Participant

  Ale po co ci zbieżność w tylnich kołach? Zbieżność dotyczy zwłaszcza przednich z oczywistych powodów. Pewnie, że niekiedy zachodzi taka potrzeba zwłaszcza w pojazdach gdzie jest napęd na 4 koła. Jednak zazwyczaj tylko przednia oś narażona jest na tego typu zdarzenia.

  in reply to: Opony #170125
  Codi3
  Participant

  Ja się z powyższymi zdaniami nie zgodzę. Opony bieżnikowane a więc poddane regeneracji to opcja za którą przemawia wiele zalet. Na pewno większość osób patrzy na opony bieżnikowane przez pryzmat dużo niższej ceny. Nie oznacza to również, iż ich stan techniczny nie pozwala na ich użytkowanie, jest wręcz przeciwnie.

  in reply to: Pożyczka #170124
  Codi3
  Participant

  Czy to w banku, czy innej instytucji finansowej, zawsze kredyt jest produktem finansowym. Dlatego uwzględnijmy podstawową rzecz, a więc koszta a te niekiedy mogą być różne oraz wysokie. Pewnie, że kredyt to niekiedy ciekawa koncepcja i opcja, ale tylko zaciągnięty w sposób rozważny. Rozważnie i odpowiedzialnie podchodźmy do kwestii naszych zobowiązań.

  in reply to: Polska ksiegowa #170123
  Codi3
  Participant

  Większe firmy posiadają własne księgowe, wręcz oddzielne działy. Nie zawsze biuro rachunkowe jest dobrym rozwiązaniem, choć oczywiście przemawia za nim wiele zalet. Oczywiście w takiej sytuacji trzeba rozważyć wszystkie za i przeciw prowadzenia księgowości w optymalnej co do tego formie. Warto się zastanowić, co dla naszej firmy czy działalności będzie lepszym rozwiązaniem.

  in reply to: Jak poradzic sobie z dlugami?????? #170122
  Codi3
  Participant

  Przede wszystkim ograniczyć wszystkie zbędne wydatki. Oczywiście większość osób zapomina o tym fakcie, a nawet wręcz kumuluje nowe. Dlatego cięcie kosztów a tym samym ich redukcja to jedno z podstawowych oraz najważniejszych zadań. Z długów można wyjść, przekonało się o tym już wiele osób.

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)