Strona główna Działy Hyde Park Pozbycie się starej lodówki

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #401028
  sonnero
  Participant

  Chciałem się pozbyć starej lodówki z mieszkania na 2-gim piętrze. Może ktoś zna firmę która się tym zajmuje? I ewentualnie ile bierze.
  Ewentualnie zapłacę 2 osobom, za zniesienie do parteru.

  • This topic was modified 1 month, 4 weeks temu by sonnero. Reason: Dodanie informacji
  #401048
  lauraesz
  Participant

  Z tego co mi wiadomo, to jak kupujesz nową lodówkę albo inny sprzęt AGD/RTV, to sklep ma obowiązek przyjąć i zabrać od Ciebie stary sprzęt. Tylko najpierw trzeba ją odpowiednio przygotować.
  Osobiście nigdy nie wywalam elektroniki od razu, tylko oddaję do naprawy. Ostatnio oddałem smartfona do serwisu i za naprawdę niewielką cenę – tabelkę znajdziecie pod http://www.telefonarium.pl/naprawa-serwis-telefonow/serwis-iphone – udało mi się przywrócić go do stanu używalności. A nowy model byłby jakieś 15-20 razy droższy!

  #401049
  sonnero
  Participant

  Nie każdy sklep ma obowiązek…
  I nie z każdym produktem. Argos, na przykład, przy zakupie lodówki na którą złożyłem zamówienie, nie miał opcji odbioru starej. Może przy innych modelach jest taka możliwość…
  Więc jak przywieźli mi nową, zapytałem czy nie znieśliby mi starej, przynajmniej do parteru (za niewielką opłatą), a potem już sobie poradzę.
  I się zgodzili. I byli bardzo zadowoleni z zapłaty.
  A z parteru (spod bloku) to już Council zabiera za £5.00. Council ma stronę, na której się wypełnia formularz i dokonuje opłaty. Tylko jest kolejka. W moim przypadku to ponad 4 tygodnie. Ale termin odbioru mam już podany.

  #401050
  sonnero
  Participant
Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.