Strona główna Działy Hyde Park Jaki kierunek wybraliście?

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #401619
  AlanWeb
  Participant

  Dzień dobry przyjaciele, myślę, że każdy z nas myślał o przyszłości i naszej sytuacji finansowej. Jestem ciekaw, jak zamierzacie zabezpieczyć swoją przyszłość? Jaki kierunek wybraliście?

  #401620
  TeddyBear
  Participant

  Cześć. Każdy chce wybrać idealny zawód, który przyniesie przyjemność i dużo pieniędzy. Ale to rzadkość, jak pokazuje praktyka. Poza tym mało kto chce pracować dla zasady. Przez długi czas pracowałem w różnych zawodach. Byłem kelnerem i ładowaczem. Byłem nawet związany z branżą IT, ale nie przyniosło mi to wymarzonej pozycji finansowej. Wtedy zdecydowałem się związać swoje życie z hazardem. Wielu mnie za to skrytykuje, ale ja powiem, że zarobiłem na hazardzie więcej pieniędzy niż na wszystkich innych pracach razem wziętych. W ice casino można znaleźć wiele opcji zarabiania pieniędzy. Gram już od dłuższego czasu, regularnie wypłacając stamtąd dziesiątki tysięcy dolarów.

  #401621
  AlanWeb
  Participant

  Witam! Wybrałem branżę IT, tak jak wiele osób. Jest to bardzo lukratywny zawód, który odnosi sukcesy w dzisiejszym świecie. Ten zawód wymaga dużo nauki, aby osiągnąć znaczący sukces. Nie jest to łatwe, jak wiele osób myśli. Ale cieszę się, że jestem w tej dziedzinie!

  #401636
  TeddyBear
  Participant

  Gry online mogą pomóc w zarobieniu dodatkowych pieniędzy. Możesz na przykład pracować w branży IT, ale od czasu do czasu odwiedzać witrynę, aby pograć. Możesz także sprawdzić swoje szczęście.

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.