Strona główna Działy Praca kursy bhp

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Frodo1988
    Participant

Witajcie. Czy wiecie gdzie w Leeds bądź okolicach mogę zrobić kurs z zakresu bhp? Potrzebne mi to do pracy. Proszę pomóżcie.

azkeel
    Participant

Chyba musisz troche sprecyzowac pytanie zeby mozna Ci bylo pomoc. Co dokladnie rozumiesz jako "zakres bhp"? Co konkretnie potrzebujesz? Manual Handling? COSHH? IOSH? CIEH? Musi byc akredytowany czy nie? Jak tak to przez jaka organizacje?

dbednarek
    Participant

Zapewne chodzi tu o zwykłe szkolenie przed przyjęciem do pracy. Ja nie potrafię pomóc, bo nie pracowałem w anglii.

azkeel
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    dbednarek wrote:

Zapewne chodzi tu o zwykłe szkolenie przed przyjęciem do pracy. Ja nie potrafię pomóc, bo nie pracowałem w anglii.

Z serii nie znam sie wiec sie wypowiem. Wlasnie o tym pisze, ze nie ma czegos takiego jak "zwykle szkolenie przed przyjeciem do pracy". Sa rozne treningi zwiazane z H&S ale sa one dostosowane do konkretnych potrzeb zwiazanych z zawodem.

franekk166
    Participant

A jeśli chciałbym pracować w Anglii jako elektryk, to czy wystarczą mi polskie uprawnienia i polskie kursy bhp[/url] ?

azkeel
    Participant

Absolutnie nie. Musisz miec brytyjskie uprawnienia i szkolenia. I to calkiem sporo. 17th Edition i JIB to podstawa.

Rupi99
    Członek

Potwierdzam, bez brytyjskiego nie masz co potem szukać roboty.

marendale
    Członek

Gdzie szukać firm od bhp w manchesterze? Możecie podać jakieś katalogi z firmami?

Mateo9aa
    Członek

Podbijam pytanie..

Grzesiek77
    Participant

Wszędzie zrobisz taki kurs. Takich rzeczy nie brakuje w żadnym mieście.

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.