Strona główna Działy Mieszkanie mieszkanie w ramach inwestycji co o tym sądzicie?

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #28218
  hellenkaq
  Participant

  Hej Czy Waszym zdaniem warto jest kupić sobie mieszkanie w ramach oszczędności ? Mamy trochę kasy i chcielibyśmy je pomnożyć 🙂

  #166774
  luca
  Participant

  Jest to dobra opcja. Szczególnie,ze na lokatach aktualnie praktycznie niczego nie zarobisz sensownego ( oprocentowanie praktycznie zerowe co biorąc pod uwagę inflację wręcz stanowi stratę).
  Chcesz kupić to mieszkanie w Polsce czy może w UK?

  Bo jeśli w Polsce to sugeruję albo większe miejscowości albo też w miasteczku turystycznym. W takich miejscach można na tym najwięcej zarobić. Wiele takich apartamentów jest na sprzedaż w Trójmieście ( niektóre już kompleksowo umeblowane).
  http://www.russjan.com/

  #166802
  wojciech546
  Członek

  według mnie szkoda kasy na to

  _______________________
  http://www.escorts2u.com/

  #167536
  julek21
  Participant

  A według mnie to dobra opcja. Nieruchomości to korzystna inwestycja.

  #170435
  ewelina952
  Participant

  Uważam, że to świetny pomysł! Chcąc wynająć mieszkanie za konkretne pieniądze, trzeba je w odpowiedni sposób zaaranżować, wykończyć materiałami wysokiej jakości. Samodzielne zaprojektowanie wnętrza może być bardzo trudne, dlatego warto powierzyć je profesjonalnemu projektantowi wnętrz. Tego można znaleźć w krakowskiej firmie http://www.dom-art.eu (na jej stronie internetowej widnieją przykładowe realizacje).

  #170476
  _aneczka_
  Participant

  Moim zdaniem wszystko zależy od regionu. Nie wszędzie będze się to opłacało… Ale w każdym razie warto się ubezpieczyć. Np. tu https://strzezdom.pl/

  #172461
  arnold787
  Participant

  Chiałbym Wam polecić oferte http://ronson.pl/panoramika/o-osiedlu/.

  #172632
  lulka
  Participant

  Oczywiście,że różnie bywa. I jak wszedzie zdarzają się czarne owce, które idą na ilość a nie na jakość. Jednak bardzo wielu deweloperów w Polsce ( szczególnie tych działających od wielu lat) dba o swój wizerunek i stara się zapewnić ludziom inwestycje, ktore są wysokiej jakości. Szczegónlie w dobie internetu, gdzie mozna sobie łatwo poczytać opinie o poszczególnych firmach.
  Aktualnie kilka ciekawych inwestycji powstaje w Lublinie, warto zobaczyć oferty http://www.domlublin.pl/

  #273903
  Aldia
  Participant

  Pewnie że warto ale wszystko zależy od tego w jakim stylu urządzasz mieszkanie. Mi bardzo podobają się nowoczesne Lampy i oświetlenie na Ceneo . Zobacz sobie ofertę tutaj, moim zdaniem znajdziesz tu mnóstwo propozycji, który oferuje lampy i oświetlenie. Korzystałam z niego gdy robiłam remont salonu i muszę powiedzieć, że jestem szczerze zachwycona tym jak wyszło.

  #401306
  burakki
  Participant

  Widzę, że nie tylko ja jestem zdania, że w mieszkaniu musi być odpowiednie oświetlenie czyli lampy. Wiadomo, że szykując mieszkanie pod wynajem nie chcemy aż tak dużo na nie wydawać. Lecz i tak szukam jakiś fajnych i nowoczesnych lamp. I tak znajoma podesłała mi tego linka https://lampspace.pl/ pod którym to można znaleźć wiele ciekawych wzorów i kolorów przeróżnych lamp i to w super cenach. Także z pewnością przejrzę co tam ciekawego mają.

Wyświetlanych postów: 10 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.