Strona główna Działy Babski kącik Jesli czujesz sie zagubiona, masz klopoty w zwiazku Napisz.

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #26393
  wiki
  Członek

  Hej oferta ta jest skierowana dla potrzebujacych wsparcia, porady lub poprostu pogadania. W swoim życiu przesylam wiele trudnych a nawet okrutnych chwil co sklonilo mnie do pracy nad soba, od wielu lat intenywnie interesuje sie emocjami, zwiazkami, swiadomoscia oraz innym dziedzinami zycia co pomoglo mi zrozumieć wiecej ludzi i wszechswiat. Udalo mi sie pomoc wielu znajomym dlatego postanowilam podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z imnymi. Zapraszam do napisania, nie masz nic do stracenia a możesz tylko zyskac

  #163520
  twix
  Participant

  ok, to czy wszechświat jest skończony czy nie? bo już sam naprawdę nie wiem, co zrobic? gdzie szukac odpowiedzi? kto to wie?

  #163522
  wiki
  Członek

  A co Ci da odpowiedz na to pytanie? Jaki bedzie miała wpływ na Twoje zycie?

  #163526
  megi1804
  Członek

  w tej chwili wybieram sie na urlop ale z mila checia po powrocie z Toba porozmawiam. pozdrawiam

  #163527
  wiki
  Członek

  Megi zapraszam i zycze udanego urlopu

  #163530
  zlotarybka
  Członek

  w tych czasach ludzie napawaja sie nieszczesciem innych ..
  wiec jaka ludzie maja miec ufnosc do kobiety ktora oglasza pomoc w internecie , skoro ” najblizszi przyjaciele” zawodza .

  #163539
  wiki
  Członek

  Nie wiem kto sie napawal Twym nieszczesciem ale mnie prosze w to nie mieszac bo mnie nie znasz, nie po to zamiescilam post…Czasami nawet przyjaciele, rodzina zawodza natomiast to nie powod by skreslac Wszystkich ludzi. Pozdrawiam

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.