Strona główna Działy Hyde Park Leeds. Życie, praca, mieszkania etc.. Chemy się przenieść

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    empress83
    Participant

Witam serdecznie 🙂
    Jako że jestem nową osobą na forum od razu Witam wszystkich.
    Chciałabym Was zapytać o to jak żyje się w Leeds.
    Chodzi mi o pracę (coś bardziej stałego niż praca 1-2 m-ce i szukanie nowej), jak wyglądają ceny flatu (1 bed wystarczy), jak ogólnie życie.

obecnie mieszkamy w okolicach Birmingham, i niestety miejsce nam nie pasuje. Jest brudno, mega dużo polaków, znaczna część niestety tej gorszej kategorii, tak naprawdę i B’ham i okolice są bardzo muzułmańskie delikatnie mówiąc.
    Mieszkaliśmy jeszcze w Walii w Cardiff fajne miejsce ale niestety z pracą nie jest zbyt kolorowo chyba, że ktoś chce pracować tylko w restauracjach, pubach… A to akurat nie dla nas.
    Czy możecie coś poradzić? Chciałabym z narzeczonym się przeprowadzić… ale sami nie bardzo wiemy gdzie bo nie znamy UK.

Z góry serdecznie Wam dziękuję za wszelką pomoc i opinie.
    Pozdrawiam 🙂

twix
    Participant

nie ma problemu z praca jesli znasz angielski i chcesz pracować. Leeds duże jest i pracy tu jest w bród. Trudniej będzie jak nie znasz ang. ale i tak sobie poradzicie.

Mirko
    Członek

Witam,

ja też jestem nowy na tym forum, ale wcześniej mieszkałem niedaleko w Wakefield i Doncaster. Do Leeds przyciągnęła mnie chęć przeżycia czegoś nowego i ciekawego, a duże miasto teoretycznie daje takie możliwości. Poza tym, też chciałbym znaleźć tutaj jakąś ciekawą pracę. Znam całkiem dobrze język, zrobilłem angielskie kursy biurowo-biznesowe, i ciekawi mnie czego realnie mogę oczekiwać. Pozdrawiam

lee123
    Participant

<P>I love all of the "leave him alone" and "cavs fans are classless" comments that attempt to evoke sympathy for this fake, egotistical, and out of touch attention whore. Incase you forgot, [b:5a84fe4ff4]Pochette Louis Vuitton[/b:5a84fe4ff4][/url] this man faked an elbow injury, which, for all the attention the story garnered, seemed to miraculously heal [b:5a84fe4ff4]Louis Vuitton Portafogli[/b:5a84fe4ff4][/url] as soon as the Boston series was over. And for all of the "he isn’t even from Cleveland, he owes that city nothing" [b:5a84fe4ff4]Borse Louis Vuitton Scontate[/b:5a84fe4ff4][/url] comments, please allow me educate you all. </P>
    <P></P>

Wyświetlanych postów: 4 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.