Strona główna Działy Finanse Polservice – trzymajcie się z daleka !!!

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
 • Autor
  Wpisy
 • #25351
  panikos
  Członek

  Jeśli szukacie księgowego. Omijajcie firmę Polservice z daleka. Firma jest prowadzona przez osobę która nie ma podstawowej wiedzy i edukacji w tym kierunku. UWAGA! takiej osobie dajecie pełnomocnictwo ale odpowiedzialność za błędy biura przed HM Revenue ponosicie WY a nie agent.

  Ten agent jest po prostu oszustem. Ma bałagan w dokumentach, zostawia swoje biuro z Waszymi dokumentami otwarte. Ma gdzieś brytyjskie prawo… Czuje się że jest ponad prawem.

  niestety miałem kontakt z tym biurem.. Nie wyobrażam sobie jak takie
  firmy mogą funkcjonować na rynku… istnieją bo ktoś im placi za " usługi"

  Jeśli korzystacie lub korzystaliście z tego biura należy sprawdzić wszelkie rozliczenia ponownie… Mieliście do czynienia z Oszustem.

  W chwili obecnej prowadzę sprawę przeciwko Polservice. Pan Jan myśli że jest ponad brytyjskim prawem. Jeśli ktokolwiek z Was został oszukany proszę o kontakt na prv.

  Nie wiem czy uda się odzyskać pieniądze. Nieważne… Nie dajcie się oszukać… Ktoś ma pytania proszę na prv

  #161475
  Maciek1983
  Participant

  Szczerze to sie zastabawiam Jak w UK funkcjonuje 3/4 firm, szczegolnie restauracje, meksyk jeszcze lepszy niz w Polsce.

  #161972
  General
  Participant

  Miałem ten sam problem z pseudo firmą polservice. Facet brał kasę a nic nie robił – miał bałagan w papierach a pani Co z nim współpracuje jest księgową amatorem i nie ma ani wykształcenia ani żadnych uprawnień. Zanim się zorientowałem byłem już jakieś 400 funtów do tyłu. Ci ludzie nie mają pojęcia o księgowości. W porę się zorientowałem i uciekłem z ten firmy. Naszczęscie udało mi się ich błędy odkręcić. Dużo zmarnowanego czasu i nerwów. Ostrzegam każdego przed polservice panem Janem i panią Sylwią. Ludzie nie dajcie się nabrać. Mam nadzieje, ze ten człowiek straci licencje i odpowie za wszystko.

Wyświetlanych postów: 3 (wszystkich: 1)
 • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.