Strona główna Działy Erystyka Polka czy niePolka

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Marcin-Lech_Poznan
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Fifona wrote:

Dziewczyna pewnie była zakochana, facet ją omamił. Założę się, że teraz żałuje, wyrywa sobie włosy z głowy i zadaje pytanie jak mogła sobie tak życie sknocić. Nie pierwsza taka historia i nie ostatnia. Jeżeli czyjaś wiara jest słaba, przypuszczam, że może być wiele razy zmieniana pod wpływem sugestii innych ludzi.

Dziekuje za bardzo madry komentarz. Apropo zakochania to dlaczego nie byla taka stanowcza? Gdyby muzulmanka zakochala sie w Polaku to dam sobie reke uciac ze nie zmienilaby wiary. Pokazuje to tylko jakim jestesmy slabym narodem. Niestety taka jest prawda i jest to bardzo przykre.

Fifona
    Participant

Nie masz pojęcia do czego jest zdolna kobieta, która kocha 🙂 Co oczywiście nie zmienia faktu, że w jej przypadku było to lekkomyślne. Nie zawsze wyrzeczenia w imię miłości przynoszą szczęście.

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Fifona wrote:

Nie masz pojęcia do czego jest zdolna kobieta, która kocha 🙂 Co oczywiście nie zmienia faktu, że w jej przypadku było to lekkomyślne. Nie zawsze wyrzeczenia w imię miłości przynoszą szczęście.

Nie wygladala na zakochana. Byla taka zakompleksiona, przestraszona. Moze to ucieczka od biedy i trudów zycia za granica, chociaz w bogactwo to nie weszla bo mieszka na Councilu. Kiedy ja podebralem mówiac ze mówi pani swietnie po Polsku, ona na to ze jest Polka ale nie wyglada na Polke. Widac ze brakowalo jej kontaktu z ludzmi bo chciala dluzej porozmawiac z zona. Czasami niewiadomo czy to milosc czy to desperacja, chociaz za granica to sa kontrakty i desperacja tylko. Polacy czesto sa zagubieni i potem wdeptuja w takie bagno. Nie ma dla nie wytlumaczenia.

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

To jest przestroga dla nas https://www.youtube.com/watch?v=x0ehhTJg344

Fifona
    Participant

Najczęściej wyróżniamy 5 faz związku. Pierwsza to zakochanie. Drugi etap to faza romantycznych początków, nast. faza związku kompletnego, faza związku przyjacielskiego, faza związku pustego i faza rozpadu związku. Czasem ludzie nie mogą się rozstać i muszą się męczyć. Pewnie tak jest u niej.

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

Fifona wrote:

Najczęściej wyróżniamy 5 faz związku. Pierwsza to zakochanie. Drugi etap to faza romantycznych początków, nast. faza związku kompletnego, faza związku przyjacielskiego, faza związku pustego i faza rozpadu związku. Czasem ludzie nie mogą się rozstać i muszą się męczyć. Pewnie tak jest u niej.

Dokladnie ale wiedziala w co wchodzi, teraz to juz nie moze sie rozstac bo by ja "ukamieniowali" albo "obcieli uszy i nos". Ale czytalem duzo reportarzy Polek które przyznaly sie ze popelnily blad ale potrafily sie wycofac pomimo wielu przeciwnosci powrócily do Chrzescijanstwa – czyli do tego co otrzymaly na pierwszym chrzcie

Fifona
    Participant

W islamie też jest tak, że w razie rozpadu małżeństwa, opiekę nad dziećmi sprawuje ojciec, a nie matka. Pewnie również z tego powodu kobiety tkwią w toksycznych związkach, bo która kobieta zostawi dzieci i to jeszcze w rękach tyrana?

fatima
    Participant

Psychologii to Ty raczej nie skonczyles,z domu w ktorym ucza szacunku do innosci tez nie pochodzisz i jesli az tak Ci zle ,ze widujesz takie rzeczy zawsze mozesz wrocic do Polski.

Fifona
    Participant

Fatima, nie każdy obojętnie patrzy jak ktoś sobie marnuje życie i jest nieszczęśliwy.

D.P.
    Participant

[quote:f8c95440a3]Ta wypowiedzia sie skompromitowales!!! Po pierwsze nie znasz mnie i nie wiesz co by bylo gdyby. Chyba sam zyjesz na benefitach jesli poruszasz ten temat. Ja przyjechalem tutaj na wyzsze Studia i teraz prowadze dzialalnosc na terenie calej Unii Europejskiej + Norwegia i Szwajcaria.
    Moj temat jest uogólniony na cala Europe, na zalanie nas przez muzulmanów – nas czyli nie tylko Anglie i Polske ale cala Europe.
    Wlasnie widac u Ciebie taka slabosc ze pozwalasz sobie wejsc na glowe i muzulmanie to wykorzystuja, nie widzac u Nas sily i jednosci.
    Radze pojechac do Dubaju w którym bylem juz kilka razy i calowac sie z dziewczyna na ulicy albo isc za reke nie majac slubu. Od razu idziesz do paki. Znaczy to ze my mamy szanowac ich kulture i zyc zgodnie z tamtymi zasadami, a oni przyjezdzaja do Europy i robia z niej "druga Azje" chodzac ubrani jak w Sredniowieczu.
    Widac ze przyjmujesz bierna postawe i próbujesz z siebie robic pseudotolerancyjna osobe – multikulti.
    Jestes smieszny ale dam Tobie szanse i pozwole na posluchania bardzo madrego pana Wolniewicza. Facet wie o czym mówi.
    Pozdrawiam serdecznie i milego dnia[/quote]

Skompromitowałem się? A czym? I gdzie wspomniałęm benefity? Ty umiesz czytać bez dodawania czegoś od siebie?
    Ja benefitów nigdy nie pobierałem i w mojej refleksji ich nie wspominałem. Tez mam małą firmę która działa na terenie UK od 9 lat. I to dzięki temu, że Brytyjczycy są na tyle otwarci, że pozwolili mi tu przyjechać, tak jak i wielu innym nacjom i religiom.
    Z tego co piszesz to tylko na nich narzekasz. Jak ci nie pasuje to wyjazd!!!

Nie lubisz Muzułmanów to nie jeźdź do Dubaju. Są dla Ciebie dobrzy kiedy da się zrobić z nimi interesy i zarobić, ale potem to już jesteś lepszy. Po co tam jeżdzisz? Za kasiurkę to pewnie im jeszcze walizki będziesz nosił, a porem chojrak z Ciebie. Według mnie jesteś tutaj dwulicowy. Albo chcesz mieć z nimi do czynienia albo nie.

Nie próbuj zmieniać kraju w którym jesteś obcy. Brytyjczycy ich tu chcą i tyle. Jak się nie podoba to patrz jak wyżej – wynocha tam gdzie ich niema.
    Złożę się, że jak wyjedziesz do Polski na wieś zabitą deskami, to już żadnego nie spotkasz.

Oceniasz panią z tytułu po ubiorze???

A jeśli była muzułmanką zanim tu przyjechała? Może miała dość pewnego typu oszołomów? Poczytaj w encyklopediach, albo poszperaj w internecie. W większości krajów na świecie żyją Muzułmanie. Swiat jest mały.

Ja odpowiedziałem na Twojego posta bo nie lubię takich ludzi którzy czują się lepsi od innych bez powodu. Jak naziści. Do czego doprowadzili…

Nie wyobrażam sobie, że Cię w jakimkolwiek stopniu przekonam do tego co ja myślę i nawet nie próbuję.

Po prostu mówię:

Nie bądź obłudny. Nie chcesz patrzeć na nich to jedż tam gdzie ich nie ma.

…i przestań narzekać, to takie polskie… a sam uważasz sie przecierz za światowca-ksenofoba, ale jednak światowca…

Uśmiechnij się do ludzi, a sam poczujesz się lepiej

Fifona
    Participant

Tylko Polak do Polaka potrafi powiedzieć: "Wynocha!" Wstyd mi niejednokrotnie za swoich rodaków 🙁 Ludzie, miłujcie się!

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

fatima wrote:

Psychologii to Ty raczej nie skonczyles,z domu w ktorym ucza szacunku do innosci tez nie pochodzisz i jesli az tak Ci zle ,ze widujesz takie rzeczy zawsze mozesz wrocic do Polski.

Bzdury straszne gadasz. Ja mam szacunek ale nie bede tolerowac tego jak traktuja kobiety, bo kobieta mnie urodzila i urodzila moja córeczke. Zeby obrzezac kobiety, ukamieniowac, udciac uszy i nos? To nie ma nic wspólnego z tolerancja. Ja takich obyczajów tolerowac nie bede.

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

Fifona wrote:

Tylko Polak do Polaka potrafi powiedzieć: "Wynocha!" Wstyd mi niejednokrotnie za swoich rodaków 🙁 Ludzie, miłujcie się!

Dokladnie, tutaj wyraznie widac ze Polak Polakowi wrogiem. a muzulmanie trzymaja sie razem oddajac zycie jeden za drugiego. I dlatego oni wykorzystuja nasza slabosc. Nawet David Cameron to zauwazyl i jedzie ostro po nas niestety bo nie ma jednosci, a na muzulmanów nie powie ani jednego slowa, bo trzymaja sie razem a w grupie sila

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

D.P. wrote:

[quote:7b4b628797]Ta wypowiedzia sie skompromitowales!!! Po pierwsze nie znasz mnie i nie wiesz co by bylo gdyby. Chyba sam zyjesz na benefitach jesli poruszasz ten temat. Ja przyjechalem tutaj na wyzsze Studia i teraz prowadze dzialalnosc na terenie calej Unii Europejskiej + Norwegia i Szwajcaria.
    Moj temat jest uogólniony na cala Europe, na zalanie nas przez muzulmanów – nas czyli nie tylko Anglie i Polske ale cala Europe.
    Wlasnie widac u Ciebie taka slabosc ze pozwalasz sobie wejsc na glowe i muzulmanie to wykorzystuja, nie widzac u Nas sily i jednosci.
    Radze pojechac do Dubaju w którym bylem juz kilka razy i calowac sie z dziewczyna na ulicy albo isc za reke nie majac slubu. Od razu idziesz do paki. Znaczy to ze my mamy szanowac ich kulture i zyc zgodnie z tamtymi zasadami, a oni przyjezdzaja do Europy i robia z niej "druga Azje" chodzac ubrani jak w Sredniowieczu.
    Widac ze przyjmujesz bierna postawe i próbujesz z siebie robic pseudotolerancyjna osobe – multikulti.
    Jestes smieszny ale dam Tobie szanse i pozwole na posluchania bardzo madrego pana Wolniewicza. Facet wie o czym mówi.
    Pozdrawiam serdecznie i milego dnia

Skompromitowałem się? A czym? I gdzie wspomniałęm benefity? Ty umiesz czytać bez dodawania czegoś od siebie?
    Ja benefitów nigdy nie pobierałem i w mojej refleksji ich nie wspominałem. Tez mam małą firmę która działa na terenie UK od 9 lat. I to dzięki temu, że Brytyjczycy są na tyle otwarci, że pozwolili mi tu przyjechać, tak jak i wielu innym nacjom i religiom.
    Z tego co piszesz to tylko na nich narzekasz. Jak ci nie pasuje to wyjazd!!!

Nie lubisz Muzułmanów to nie jeźdź do Dubaju. Są dla Ciebie dobrzy kiedy da się zrobić z nimi interesy i zarobić, ale potem to już jesteś lepszy. Po co tam jeżdzisz? Za kasiurkę to pewnie im jeszcze walizki będziesz nosił, a porem chojrak z Ciebie. Według mnie jesteś tutaj dwulicowy. Albo chcesz mieć z nimi do czynienia albo nie.

Nie próbuj zmieniać kraju w którym jesteś obcy. Brytyjczycy ich tu chcą i tyle. Jak się nie podoba to patrz jak wyżej – wynocha tam gdzie ich niema.
    Złożę się, że jak wyjedziesz do Polski na wieś zabitą deskami, to już żadnego nie spotkasz.

Oceniasz panią z tytułu po ubiorze???

A jeśli była muzułmanką zanim tu przyjechała? Może miała dość pewnego typu oszołomów? Poczytaj w encyklopediach, albo poszperaj w internecie. W większości krajów na świecie żyją Muzułmanie. Swiat jest mały.

Ja odpowiedziałem na Twojego posta bo nie lubię takich ludzi którzy czują się lepsi od innych bez powodu. Jak naziści. Do czego doprowadzili…

Nie wyobrażam sobie, że Cię w jakimkolwiek stopniu przekonam do tego co ja myślę i nawet nie próbuję.

Po prostu mówię:

Nie bądź obłudny. Nie chcesz patrzeć na nich to jedż tam gdzie ich nie ma.

…i przestań narzekać, to takie polskie… a sam uważasz sie przecierz za światowca-ksenofoba, ale jednak światowca…

Uśmiechnij się do ludzi, a sam poczujesz się lepiej[/quote]

Pisales ze siedzialbym na bezrobotnym w Polsce czyli wniosek – benefit (kuroniówka).
    Sprawa Dubaju wyglada zupelnie inaczej bo oni sa u siebie i to ja jako przybysz Europejski musze sie dostosowac do ich zasad obowiazujacych w ich kraju. Natomiast oni tu sie zjezdzaja i robia "islamizacje europejska" próbujac zmieniac wyglad i rdzenna kulture danego kraju.
    I nie narzekam tylko bylem w totalnym szoku ze cos takiego moje oczy zobaczyly. I przejrzyj na oczy w jakim niebezpieczentwie zyjemy (islamisci atakowali juz Londyn, Paryz, Madryt, New York, Boston). I co fajnie bylyby jakby wysadzili Palac Kultury w Warszawie przed ta pseudotolerancje?
    I nie pisze glupot ze ja sie czuje lepszy od innych tylko dlatego ze bronie nas rdzennych Europejczyków od terroru i masowej migracji z krajów trzeciego Swiata jak Somalia, Pakistan czy Bangladesz.
    Przejrzyj na oczy co moze czekac nasze przyszle pokolenie.

Dam Tobie przyklad Samanthy Lewthwaite która poznala na swojej drodze zycia takiego muzulmanina. Chcialbys aby Twoja córka (jezeli ja masz) tez tak skonczyla?
    http://en.wikipedia.org/wiki/Samantha_Lewthwaite

Marcin-Lech_Poznan
    Participant

D.P. wrote:

[quote:b033abb6d9]

Uśmiechnij się do ludzi, a sam poczujesz się lepiej

I po twoich slowach "takie polskie" widac ze juz sprzedales Polske. A co zlego w tym ze cos jest Polskie???????????? Co juz ci Orzelek zbrzydl? Czuje po twoich slowach ze tez bys przedal kraj i religie dla paru funtow. Nie chcesz byc juz Polakiem i pewnie mówisz ze jestes British. Nigdy nie bedziesz Brytyjczykiem i dla Anglików zawsze bedzie obcokrajowcem. Ja zawsze dumnie przestawiam sie jako Polak i mówie to na poczatku konwersacji. Pamietaj – PIES PRZEBYWAJACY W STAJNI NIGDY NIE BEDZIE KONIEM

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.