Strona główna Działy Erystyka Zaopiekuję się dzieckiem

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #25334
    Fifona
    Participant

    Mam 25 lat. Mój mąż jest inżynierem. Ja nie pracuję, zajmuję się domem. Mieszkam w Bredbury w spokojnej, bezpiecznej dzielnicy, nieopodal znajduje się park oraz place zabaw. Chętnie zaopiekuję się dzieckiem z dowozem do mojego miejsca zamieszkania (nie posiadam samochodu). Nie mam zbyt dużego doświadczenia w opiece nad maluchami, dlatego też nie oczekuję wygórowanego wynagrodzenia. Chętnie wypełnię swój czas opieką nad dzieckiem lub dziećmi, które bardzo lubię.

    #161362
    twix
    Participant

    Mój mąż jest z zawodu dyrektorem

    #161449
    Marcin-Lech_Poznan
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    twix wrote:

    Mój mąż jest z zawodu dyrektorem

    A kogo to obchodzi? nie przechwalaj sie bo w zyciu trzeba byc skromnym. Nikogo to na tym forum nie obchodzi.
    Mojej kolezanki jest z zawodu piekarzem, a pracuje na farmie i buja jaja bykom zeby je uszczesliwic

    #161453
    Basia85
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    twix wrote:

    Mój mąż jest z zawodu dyrektorem

    Tej laska, co ty sie wychwalasz? myslisz ze podbijesz swiat bo twoj jest dyrektorem? gowno prawda

    #161476
    twix
    Participant

    ciężko kumacie; to jest cytat z filmu

Wyświetlanych postów: 5 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.