Strona główna Działy Zdrowie Ubezpieczenie zdrowotne

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Marina
    Członek

Bez wątpienia najlepiej mieć w obecnych czasach zawartą jaką umowę o ubezpieczenie zdrowotne prywatne[/url], bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo, co przydarzy się nam jutro, a ewentualne koszty leczenia mogą być tak wysokie, że do końca życia nie bylibyśmy w stanie spłacić tego zobowiązania. Myślę, że przed zawarciem jakikolwiek umowy dobrze byłoby poczytać trochę na ten temat w sieci. To pozwoli nam finalnie podjąć możliwie jak najlepszą decyzję w tym zakresie.

andrzejpawlowski
    Participant

Oczywiście że warto kupić ubezpieczenie na życie[/url] z opcją zdrowotną czy też pakietu medycznego. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań na tą chwilę. Nie wiem jaki zasięg mają polscy ubezpieczyciele na wyspach ale jednak warto zapoznać się z ich ofertą i podpytać co i jak. Bo może sie okazać że bedziecie mieli ochronę na wyspach jak i w polsce 🙂

wakdeaa
    Członek

Ja to w ogóle jestem przeciwnikiem przymusowego ubezpieczenia zdrowotnego. To jest ogólnie chore… A czy w przypadku ubezpieczenia na życie jesteście w stanie coś polecić? Co sądzicie o takich ofertach http://www.rankingubezpieczennazycie.pl[/url%5D

Parrra
    Członek

Całkowicie zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć 🙂

luca
    Participant

DObrze jest mieć ubezpieczenie zdrowotne państwowe ponieważ takie ubezpieczenie pokrywa koszta leczenia szpitalnego, które tanie nie jest. Jednak warto jest również ubezpieczyć się dodatkowo. Obecnie wiele ubezpieczycieli, jak również wiekszych centrów medycznych oferuje możliwość wykupienia sobie pakietu medycznego, w ramach którego dostaje się
    darmowe wizyty lekarskie
    darmowe badania
    oraz rehabilitację

W tych droższych pakietach dostępna jest nawet opieka stomatologiczna. Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić[/url].

Slawomir
    Członek

Nie wyobrażam sobie funkcjonować bez ubezpieczenia

Ftlukkka
    Participant

Dodatkowe ubezpieczenie mozecie wykupić tutaj: https://www.polplan.co.uk/
    W UK mają 6 punktów, więc jakiś na pewno jest niedaleko Was. Sprzedają ubezpieczenia dla Polaków, więc z załatwieniem formalności nie będzie żadnych problemów. Wszystko po polsku.

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.