Strona główna Działy Erystyka dobra rada-znaczy tak wiele

Forum zawiera odpowiedzi oraz 9 wypowiedzi. Ostatni post został napisany przez  poleman 5 lat, 3 miesięcy temu temu.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy

hache
    Członek

Siem!! Od kwietnia bede w leeds. Jakies rady dla nowego?

jetfan
    Członek

Znalazłem taki poradnik na you tube:
    http://www.youtube.com/watch?v=E9JoOh9fBR0

tive666
    Członek

motyla noga…

hache
    Członek

dzinx za poradnik. Ale teorie to juz dobrze znam. Chodzi mi raczej cos co mnie zaskoczy

twix
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hache wrote:

Siem!! Od kwietnia bede w leeds. Jakies rady dla nowego?

nawet sie nie wygłupiaj, spróbuj inny kraj albo w ogóle nie wyjeżdżaj

hache
    Członek

jaka rada. Ale jednak wole spobowac czegos nowego. Zadalem to pytanie bo raczej chodzilo mi o zycie tam poznanie czegos nowego. Bo praca nie zamierzam tylko zyc

poleman
    Członek

Jest beznadziejnie….caly rok jesien…zimno, pada deszc, wieje 😥 wszystko na lewa strone….ogolnie beznadzieja

twix
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hache wrote:

jaka rada. Ale jednak wole spobowac czegos nowego. Zadalem to pytanie bo raczej chodzilo mi o zycie tam poznanie czegos nowego. Bo praca nie zamierzam tylko zyc

o pracy jeszcze nikt nie wspominał. A życ to da się wszędzie jeśli jesteś milionerem.

hache
    Członek

ja nie musze byc milionerem zeby zyc. Pracujesz-zarabiasz wiec stac Cie i nalezy sie po dniu pracy jakas przyjemnosc a nie usiasc w domu przy piwie i tv. Tym bardziej w nowym kraju, poznac go zwyczaje itp.

Maciek1983
    Członek

przyjedz a szybko ochloniesz….za minimum to bedziesz wegetowal i jeszcze trolowal w 8 osob na jednej chacie…a na przyjemnosci owszem, podwarunkiem ze bedziesz jadl caly tydzien zupki chinskie…takie sa realia…nie sluchaj swoich kolegow co to pewnie ci opowiadaja co to nie oni….jak jestes fachowcem i znasz choc troche ang, to masz szanse na normalna prace, ale jak szukasz jakiekolwiek to wierz mi ze coraz ciezej…jak masz tu przyjechac do byle jakiej pracy to lepiej siedziec w Polsce, nie przezylbym tu pracujac tu za 200 tygodniowo, chyba zebym mieszkal za darmo, ale to niemozliwe

poleman
    Członek

Maciek1983 wrote:

przyjedz a szybko ochloniesz….za minimum to bedziesz wegetowal i jeszcze trolowal w 8 osob na jednej chacie…a na przyjemnosci owszem, podwarunkiem ze bedziesz jadl caly tydzien zupki chinskie…takie sa realia…nie sluchaj swoich kolegow co to pewnie ci opowiadaja co to nie oni….jak jestes fachowcem i znasz choc troche ang, to masz szanse na normalna prace, ale jak szukasz jakiekolwiek to wierz mi ze coraz ciezej…jak masz tu przyjechac do byle jakiej pracy to lepiej siedziec w Polsce, nie przezylbym tu pracujac tu za 200 tygodniowo, chyba zebym mieszkal za darmo, ale to niemozliwe

To tylko ich wina i wlasny wybor ze wegetuja…trzeba miec ambicje a nie tylko flaszka w piatek i sobote i gra gitara

hache
    Członek

nie chodzi mi o prace bo to jest ustalone"rodzina" tylko zgodzilem sie na to by wlasnie sprobowac czegos nowego. Zobaczyc jak sie zyje w innym kraju i podszkolic angielski bo znajomosc go dzis czesto ulatwia zycie. Ale nie chce po pracy przyjsc wziasc prysznic piwo i lozko. Wyjsc na miasto, cos zobaczyc, kogos poznac. Dlatego zadalem pytanie o jakies rady w tym temacie.

ewa_3232
    Członek

tak tak po 12godzinach od 7am do 19pm będziesz tak styrany że na pewno gdzieś wyjdziesz ..coś zwiedzisz i takie tam..powodzenia.

Sadie
    Członek

Ludzie, do jasnej ciasnej…
    Chlopak sie normalnie pyta a wy nawet nie sluchacie co mowi.
    Hache a co Ty lubisz po robocie robic?
    Puby I restauracje w Leeds znajdziesz, bo czemu nie?
    Centra sportowe I silownie tez sa, do wyboru do koloru.
    Muzea, kina, organizacje polonijne tez. Oglasza sie w dziale Hobby siatkowka, wyjazdy rowerowe I piesze wycieczki w ladne miejsca…
    No nie wiem, zaleznie co lubisz 🙂

hache
    Członek

nie potrzebuje rad dotyczacych pracy! Nie mam zamiaru robic po 12 h. Chcem zyc tak jak w polsce. Poczatek bedzie trudny dlatego tu pisze bo jezyka az tak dobrze nieznam ale juz pracuje nad tym. Na miejscu zapisze sie na jakis kurs bym to ogarnol wmiare szybko. Jakis pub , klub albo wpasc w niedziele zagrac w pile, tylko ciezko to ogarnac jak bede tam 1 raz

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)

Zaloguj się aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.