Strona główna Działy Finanse Jaka karte kredytowa?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #23629
    Maciek1983
    Participant

    Planuje kupic dom, tzn wziac w kredyt, potrzebuje miec karte kredytowa zeby zbudowac sobie historie, ale nie mam o nich zielonego pojecia, a jak czytam regulaminy to jeszcze bardziej nie wiem o co chodzi…jakich uzywacie, mozecie jakas polecic? potrzebuje jej tylko do historii, nie lubie kredytow, pozyczek, zycia na kreche, uznaje tylko pozyczke na dom, zadnych innych, wole jezdzic autem za 500 funtow niz za 10 tys nakreche,ale nie mam wyjscia, jak zapne kredyt na dom to karte kasuje…do wyborow juz sie zglosilem, natomiast karty nie chcialem, ale chyba nie mam za bardzo wyboru…powiedzmy ze bede nia robil zakupy, placil za paliwo, na koniec miesiaca albo zaraz po kilku dniach splacal cale zadluzenie, nie chcce splacac tylko minimum, ale calosc zadluzenia, i w nast miesiacu to samo…planuje kupno domu w przyszle wakacje jak wszystko pojdzie dobrze, wiec mam rok…acha czy to wystarczy moze ktos sie orientuje?. z gory dzieki za odpwiedzi

    #155960
    karonline
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Maciek1983 wrote:

    Planuje kupic dom, tzn wziac w kredyt, potrzebuje miec karte kredytowa zeby zbudowac sobie historie, ale nie mam o nich zielonego pojecia, a jak czytam regulaminy to jeszcze bardziej nie wiem o co chodzi…jakich uzywacie, mozecie jakas polecic? potrzebuje jej tylko do historii, nie lubie kredytow, pozyczek, zycia na kreche, uznaje tylko pozyczke na dom, zadnych innych, wole jezdzic autem za 500 funtow niz za 10 tys nakreche,ale nie mam wyjscia, jak zapne kredyt na dom to karte kasuje…do wyborow juz sie zglosilem, natomiast karty nie chcialem, ale chyba nie mam za bardzo wyboru…powiedzmy ze bede nia robil zakupy, placil za paliwo, na koniec miesiaca albo zaraz po kilku dniach splacal cale zadluzenie, nie chcce splacac tylko minimum, ale calosc zadluzenia, i w nast miesiacu to samo…planuje kupno domu w przyszle wakacje jak wszystko pojdzie dobrze, wiec mam rok…acha czy to wystarczy moze ktos sie orientuje?. z gory dzieki za odpwiedzi

    Capital One na pewno dostaniesz, ma wysokie oprocentowanie ale jesli bedziesz splacal calosc to to nie ma znaczenia. Ale czy uzywanie samej karty kredytowej przez rok wystarczy bys dostal mortgage – tu nie bylabym taka pewna, na historie kredytowa wplywa m.in to jak czesto sie przeprowadzasz, czy jestes na electoral roll, w jaki sposob zarabiasz i masz placona pensje i wiele innych czynnikow.

    #155961
    Maciek1983
    Participant

    mam stala prace i to nie na minimum,, partnerka tez, wszystko placone na czas, pieniadze na depozyt prawie, brakuje kilku tysi, ale to kwestia czasu, z przeprowadzaniem gorzej, bo robilem to kilka razy….mam nadzieje ze sie uda mimo wszystko, napewno kiedys sie uda, nie chce wynajmowac cale zycie i splacac mortgage mojemu landlordowi, wole splacac swoj

    #155962
    Maciek1983
    Participant

    Ogolnie wiem ze to przeprawa zeby dostac mortgage, ale znajomi jakos biora, majac chociazby gorsze zarobki, wiec mysle ze jakos sie uda, nie za rok, to za dwa

    #155964
    Sadie
    Członek

    Kazdy bank da ci karte kredytowa.
    Gdzie masz konto?
    Mysmy tez musieli miec kredytowa.
    Poszlismy do HSBC, zalozylismy normalne konta…jak sie dowiedzieli ze pieniadze na depozyt i tak mielismy to karte kredytowa dali za przeproszeniem natentychmiast 🙂
    I w sumie dobrze bo juz sie kilka razy przydala.

    #155971
    karonline
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Sadie wrote:

    Kazdy bank da ci karte kredytowa.
    Gdzie masz konto?
    Mysmy tez musieli miec kredytowa.
    Poszlismy do HSBC, zalozylismy normalne konta…jak sie dowiedzieli ze pieniadze na depozyt i tak mielismy to karte kredytowa dali za przeproszeniem natentychmiast 🙂
    I w sumie dobrze bo juz sie kilka razy przydala.

    Nie kazdy bank da ci karte kredytowa, nawet twoj wlasny pewnie ci odmowi jesli masz slaba historie kredytowa badz jestes self employed. Dlatego wtedy trzeba aplikowac o karty do budowania historii kredytowej typu Capital one, ta dostaniesz na na pewno, mozna tez sprobowac Barclaycard. Nie warto na sile aplikowac o karty w bankach jesli podejrzewamy ze moga nas odrzucic, bo kazda odrzucona aplikacja obniza credit rating. banki maja wieksze wymagania co do aplikantow niz instytucje pozabankowe

    #155973
    bartek4
    Participant

    american express z nectara tylko i wylacznie. najpierw wyrob sobie karte nectar i zbieraj punkty na stacjach bp w sainsburym ect nastepnie zaaplikuj o karte kredytowa. plac wszedzie gdzie sie tylko da ( paliwo,jedzenie,paypal) i splacaj przed uplywem miesiaca. Ja tak robilem i co miesiac w punktach dostawalem jakies 12 funtow. Punkty mozesz wydac np w argosie albo w sainsburym.

    Powodzenia.

    #155975
    Maciek1983
    Participant

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

    Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    karonline wrote:

    Sadie wrote:

    Kazdy bank da ci karte kredytowa.
    Gdzie masz konto?
    Mysmy tez musieli miec kredytowa.
    Poszlismy do HSBC, zalozylismy normalne konta…jak sie dowiedzieli ze pieniadze na depozyt i tak mielismy to karte kredytowa dali za przeproszeniem natentychmiast 🙂
    I w sumie dobrze bo juz sie kilka razy przydala.

    Nie kazdy bank da ci karte kredytowa, nawet twoj wlasny pewnie ci odmowi jesli masz slaba historie kredytowa badz jestes self employed. Dlatego wtedy trzeba aplikowac o karty do budowania historii kredytowej typu Capital one, ta dostaniesz na na pewno, mozna tez sprobowac Barclaycard. Nie warto na sile aplikowac o karty w bankach jesli podejrzewamy ze moga nas odrzucic, bo kazda odrzucona aplikacja obniza credit rating. banki maja wieksze wymagania co do aplikantow niz instytucje pozabankowe[/quote]
    no wlasnie moj bank mowi ze nie maja jeszcze dla mnie oferty i musze czekac, paranoja, mam u nich konto od poczatku czyli dwa lata, od poczatku stale wplywy moja pensja co miesiac mojej zony co tydzien a mimo to musze czekac na oferte hehe, troche to smieszne. lloyds jest ogolnie ciezki jezeli chodzi o takie rzeczy, bo moja kolezanka otwierala w barclays i odrazu dostala overdraft a po 2 miechach wyslali jej oferte karty, zmienilbym bank ale to tez podobno zle wplywa na moja historie, tu juz mam 2 lata co by nie bylo.

    #155976
    sylwia
    Członek

    a kto powiedzial ze musisz isc do swego banku 8) kazdy bank , firma wezmie cie pod uwage jesli masz wystarczajacy depozyt. polecam YBS, HSBC 😉

    #155980
    Sadie
    Członek

    Jesli autor jest w Lloydsie to wspolczuje. 🙂
    Tam jak oni cos chca to natentychmiast, jak klient cos chce to moze za dwa lata.
    Polecam HSBC.
    Nie sadze ze jak raz zmienisz konto to ci nagle spadnie historia kredytowa do zera. 🙂

    #155982
    kniazio
    Participant

    ja miałem kiedys problem z otrzymaniem karty kredytowej, okazało się ze adres pod ktorym miszkanim jest "spalony" wystarczylo zmienic na inny i od razu otrzymalem kartę, polecam zmienic adres na taki co pod ktorym wiadomo ze juz ktos ma karte

    #156305
    janos2502
    Participant

    Witam pozyczka typu payday,aplikacja zajmuje 5 minut natychmiastowa odpowiedz,pieniadze na koncie w 10 minut po akceptacji mozesz pozyczyc od£ 15 do£ 400 akceptowane 99% wnioskow WARTO SPRAWDZIC

    http://www.wonga.com/?p=vol915

    #156306
    Sandgirl
    Członek

    Mozesz miec karte kredytowa i jej nie uzywac – albo uzywac minimalnie i zaraz splacac – druga opcja jest w sumie najlepsza 🙂 Ja mam dwie karty: jedna w moim banku Lloyds TSB i uzywam czasem, a druga w Barclaysie – i tamtej w ogole nie uzywam. Nie radze brac kart za ktore trzeba placic (np w Santander) – maja niby jakies tam bonusy, ale nie zawsze sie oplaca.

    #156375
    annullka
    Participant

    wanga to bardzo popularne pożyczki w anglii teraz weszły do polski, ciekawe opcje.

    #156714
    piotr-maruszak
    Członek

    Kartę kredytową nie powinno się mieć a musisz mieć. Lepij mieć niż nie, zawsze możńa skorzystac z pożyczki na miesiąc a potem ją spłacić.

    Oczywiście że jak chcesz kupić dom to dobrze mieć taką kartę, bo budujesz sobie zdolność kredytową. Czyli w ciągu roku udowodnisz swojemyu przyszłemu bankowi że jesteś wiarygodnym porzyczkobiorcą i chętnie Tobie dadzą kasiorkę.
    Na początku dobrze jest wziąśc co dają nawet jak jest to oprocentowane na 35%, po 3 miesiącach trzeba zadzwonić i poprosić o zmianę oprocentowania.
    Jak używać karty? robisz zakupy przez miesiąc a pod koniec każdego miesiąca spłacasz do zera. i tak przez rok.

    Innym sposobem budowania swojej zdolności kredytowej jest np direct debit na wodę coucil tax, prad gaz telefon itp. Nawet pożyczka wcześniejsza wpływa też na to. Oczywiście pomyłki też są notowane więc lepiej takich nie mieć.

    Karty kredytowe są super tylko trzeba się nauczyć ich używać i nie płacić.
    Na money seving expert znajdziesz więcej opisów kart.
    Ja polecam kartę 0% przez 18miesięcy lub mniej miesięcy naprzykład Tesco.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.