Strona główna Działy Hyde Park Jak się ubrać do Pubu

• This topic is empty.
Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    kazik26
    Participant

Hej mam takie pytanie chciałbym wyjść ze znajomymi do pubu a nie wiem jak się ubrać słyszałem kiedyś że to nie można adidasów ubierać czy coś takiego proszę o info 😀

mwg
    Członek

normalnie jek człowiek

Tubis79
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mwg wrote:

normalnie jek człowiek

dokładnie,jak człowiek, nie jak łysa małpa w dresach

ktos:)
    Participant

do pubu chyba mozna w adidasach ale 100% pewnosci nie mam, na dyskoteke w adasiach najczesciej nie wpuszczaja, zaloz jakies ciemne buty, cos ”ala” pantofle, dziny i fajna koszulke i bedzie git 🙂

kunegunda
    Participant
    wodnik
    Członek

załóż to co zwykle ubierałeś do kościoła na wiosce w polsce.

twix
    Participant

nie wiem z jakiej dziury trzeba byc żeby nie wiedziec jak wyjść do ludzi?!!!
    poświęce sie i kupie ci bilet powrotny do PL

Maciek1983
    Participant

Jak to jak? koszula w siatke, tak zeby wlochy wystawaly, dresik piec paskow adidas combinator, biala skarpeta frote, koniecznie przed kolano i klapki kubota….jeszcze reklamowka, z biedronki nie ma, ale robote zrobi z lidla, tylko sa platne

mwg
    Członek

twix jestes zwykłym hamem nie powinno cie tu wogóle byc chcesz żeby ktoś zwrócił na ciebie uwage to wróc do przeczkola i naucz sie choc troche kultury takich jak ty mam za śmieci z ulicy po prostu nie piszx nic tu juz wiecej bo my polacy nie chcemy sie wstydzić za takich wybryków jak ty sorry 😆

twix
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    mwg wrote:

twix jestes zwykłym hamem nie powinno cie tu wogóle byc chcesz żeby ktoś zwrócił na ciebie uwage to wróc do przeczkola i naucz sie choc troche kultury takich jak ty mam za śmieci z ulicy po prostu nie piszx nic tu juz wiecej bo my polacy nie chcemy sie wstydzić za takich wybryków jak ty sorry 😆

i vice versa emigracka świ..nio

KasiaA
    Participant

Niektorzy tutaj, wogole nie powinni zabierac glosu…Po co sie osmieszac? Musicie wiedziec, ze inni to czytaja i na tej podstawie sobie o Was wyrabiaja zdanie, nie wspominajac o skorzystaniu z rady.
    Sadze, ze jeansy sprawdza sie na pewno, do tego jakas koszulka i lekkie buty (adidasy raczej nie). Powodzenia.

SANG
    Członek

Chłopaki zarobieni są to muszą się podbudować na weekend i jadą po sobie, niektórym przeszkadza to że inni udogadniają sobie życie 😉

Na Twoim miejscu załóż koszule i buty (stuki puki) te do garnituru nie wiem jak sie nazywają, ja chodzę w Jeansach granatowe, bądz białe i wszędzie wejdziesz.

thomas1
    Członek

Ja zawsze ide w dresach i koszulka z orlem .Jak nie chca mnie wpuscic to mowie ze to dyskryminacja i ze to moj stroj narodowy.Oni sprawdzaja na iphonach ja krzycze po polsku i zawsze wchodze za darmo z przeprosinami.Nie zapomnijcie wypastowac adkow albo nikow 😀 😀 😀 😀

kubarosolek
    Participant

W dresach nie do każdego pubu Ciebie puszczą. Trzeba przeżyć sowje i samemu ogarniać gdzie w jakich ciuchach można się pojawić !!!

do drzwi chińskich klamki
    Żwir 8-16 mm[/url]

CyberPunk
    Participant

Najlepiej jeansy i koszule flanelową

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.