Strona główna Działy Hyde Park BITE-ME Godziny otwarcia co uwazacie?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    wicia
    Członek

do wlascicieli :
    uwazam ze takie godziny otwarcia nie sa dobrym rozwiazaniem od poniedzialku do soboty do 16 poniewaz bardzo duzo ludzi chodzi na spacery w niedziele z dziecmi. i np dzis dzieci mialy ochote na gofry no ale coz zamkniete . moim zdaniem raczej godziny popoludniowe np 13-19 no i oczywiscie niedziela czego zabraklo 🙁
    a co wy wszyscy sadzicie o tym ??

kunegunda
    Participant

nie moj interes nie ja sie mam tym przejmowac

wicia
    Członek

to skoro nie twoj interes to po co sie wypowiadasz jezeli mnie cos nie interesuje to nawet nie czytam postu a co tu jeszcze o wypowiedzi mowic ….

sparkle
    Członek

Serio to jest otwarte tylko do 16.00??? Czyli jezeli ludzie pracuje do 5.30pm nawet nie ma opcji zeby tam zjesc. Wiec yak czy inaczej pojdziemy do pakoli na kebaba i pizze.

Swoja droga to z tego co sie orpientuje do dzieci w UK przebywaja w szkole do godz 3.15pm, wiec tez nici ze smacznych gofrow;)

Moze wlasciciele tu zagladaja i przemysla to i owo;)

Ps.. narobiliscie mi ochoty na gofry:(

dorcia198282
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

Kunegunda … Facecie, Kobieto ,czymś innym jesteś …
    Wydaje mi się, że jesteś bardzo spokrewniony z Fatamorgano … taki zapyziały gościu, brakującemu "jaj" a forum było jego jedynym życiem. Zupełnie jak Ty.
    Mam pytanie …
    jak jesteś taki zajebisty anglojęzyczny człekiem ( bo nie pomocnym człowiekiem ) po jaki chuj tu się udzielasz … masz fora angielskie, walijskie oraz inne nacje nie spokrewnione z Polską, po co się TU udzielasz…? ZAMILKNIJ…SPADAJ… a większość odwiedzających tutaj ludzi będzie Ci wdzięczna …
    Czasami " polaczki" mają pytania i chcą konkretnych odpowiedzi … odpowiadajmy im i pomagajmy a nie tylko śmiech z nich , z nas … każdy tu przyjechał za pracą, a jaka się trafiła taka jest.
    Każdy kto jest imigrantem nigdy nie będzie prawdziwym "anglikiem" … zawsze będziemy obcy

dorcia198282
    Participant

typowa "pała"

sylwia
    Członek

[quote:58dc9b9539] każdy tu przyjechał za pracą,[/quote]

nie kazdy 🙄 niektorzy przyjechali by sie uczyc i poznawac swiat , poznac inne kultury i obyczaje…

[quote:58dc9b9539]
    Każdy kto jest imigrantem nigdy nie będzie prawdziwym "anglikiem" … zawsze będziemy obcy[/quote]

ja jakos nie czuje sie obco 😆 bardziej obco czuje sie w PL 🙄

sylwia
    Członek

co do tematu tez uwazam ze Bite Me traci wielu klijentow poprzez swoje godziny otwarcia 🙁 dobrze ze zakupilam gofrownice 8)

kunegunda
    Participant

Dorcia ty masz jakies zabuzenia psychiczne czy co? To nie ja otworzylem gofrowy biznes tylko ktos kto chcial na tym zarabiac a wiec osoba taka powinna napisac sobie biznes plan z ukierunkowaniem na jakim klijecie jej zalezy a wiec ja mam w dupie to ze swoj biznes postanowila prowadzic jak prowadzi I tyle I niby co ja mam jej teraz doradzac a moze pracowac dla niej za darmo tak aby godziny otwarcia bardziej tobie pasowaly. Mam pomysl wez ty rozbiegnij sie I walnij z baranka w sciane moze ci sie welbie pouklada I moze przestaniesz pierdoly wypisywac.

biliseta
    Participant

Godziny otwarcia sa juz dawno zmienione. Bite me otwarte jest do godziny 19.

agaagaaga3
    Participant

Co do gofrow…zauwazylam ze sa dluzej otwarte 🙂 a w temacie ,,obiezyswiatow,, : ,,sylwia,, oraz ,,kunegunda,, krytykujacych wszystkich i wszystko co tu sie dzieje,oraz szydzacych z wiedzy i inteligencji wszystkich,radze wrocic sie ze swoich ,,mega,,stanowisk do podstawowki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Klient watpie aby Wasi KLIJENCI kiedykolwiek byli zadowoleni z Waszych uslug :)))))))))

agaagaaga3
    Participant

Wybiegne juz przed szereg…..a wiec nie odpisujcie oboje ze to ,,literowka,, gdyz sledzac kilka watkow z Waszym udzialem moge jedynie stwierdzic,ze macie strrrasznego pecha do owych literowek!!! 🙂

chomik
    Participant

czy ktos moze mi wyslac miejscowke, gdzie to sie znajduje?? (priva)

Dzieki

SAMIRAHINI
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

dorcia198282 wrote:

kunegunda wrote:

każdy tu przyjechał za pracą, a jaka się trafiła taka jest.
    Każdy kto jest imigrantem nigdy nie będzie prawdziwym "anglikiem" … zawsze będziemy obcy[/quote]

Bo 'prawdziwym’ Anglikiem jest jeno ten, kto osiedlil sie tu przed ostatnim zlodowaceniem:D

Nie bylo mnie tu dluuugo ale pewne rzeczy sa constant…Ehhh chcialoby sie powiedziec za poeta: 'na straganie w dzien targowy (…)’ Puenta raczej wszystkim znana 😉

To gdzie te gofry? 😀

Uxbridge
    Członek

SAMIRAHINI wrote:

Nie bylo mnie tu dluuugo ale pewne rzeczy sa constant…
    (…)

Wszelgi duch PB chwali! Wieki Cię nie było.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.