Strona główna Działy Dziecko ANGIELSKI PASZPORT DLA DZIECKA 100% GWARANCJI

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    potenza
    Członek

POMAGAM W APLIKACJI O ANGIELSKI PASZPORT DLA DZIECKA

Anonim
    Nieaktywny

za ile?

schizka86
    Członek

potenza prv.

A ja mam pytanie odnosnie paszportu dla dziecka: czy ktos wie moze czy jest jakas mozliwosc przyspieszenia spotkania w konsulacie w Manchester odnosnie paszportu? najblizszy termin jest na 27 lipca 🙁 chcialam z córka na wakacje do Polski leciec a nie zimą… 🙁

potenza
    Członek

Pisząc pomagam miałem na mysli pomoc a nie zarobek.
    Robie to bezinteresownie,poprostu wiem jak wielu polaków nie zna anglielskiego lub słabo ,a jeszcze inni nie znają swoich praw w angli.
    Jesli bede miał chwile to opisze cały proces składania aplikacji o angielski paszport.

potenza
    Członek

za uśmiech , odpowiada cena ? 😆

kunegunda
    Participant

wiesz jesli ktos mieszka juz tu tyle czasu zeby miec prawo do paszportu dla dziecka to musi byc skonczonym debilem aby nie mowic I pisac po angielsku.

andzia1303
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    kunegunda wrote:

wiesz jesli ktos mieszka juz tu tyle czasu zeby miec prawo do paszportu dla dziecka to musi byc skonczonym debilem aby nie mowic I pisac po angielsku.

Mówisz o sobie? 😆 😆 😆 😆 😆

aga26
    Participant

oj czasami zdarzaja sie ludzie ktorzy nie maja pojecia w zadnych sprawach a sie udzielaja !!!!! i pokazuja ze znaja swietnie angielski !!hahaha smiech na sali

kunegunda
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

andzia1303 wrote:

kunegunda wrote:

Mówisz o sobie? 😆 😆 😆 😆 :lol:[/quote]

a nie o tobie 😆

Wyświetlanych postów: 9 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.