Strona główna Działy Hobby Ogród

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
  • #23390
    gillian79
    Participant

    Witam,

    Poszukuję osoby która ma piłe elektryczną, żeby podciąć gałęzie i nadać drzewu jakiś kształt w ogrodzie.

    #154845
    bartosz
    Participant

    sprawdz pw

    #171447
    Giggs
    Participant

    Chyba znalazłeś już jakąś osobę z piłą. Sam z rozrzewnieniem wspominam czasy, kiedy zamiast kupić mebli do ogrodu wolałem je sobie samemu tworzyć… No ale potem jeden z moich kolegów z pracy powiedział mi, że wystarczy sobie po prostu wejść na stronę https://dominova.com.pl/meble-ogrodowe i tam można kupić od razu meble ogrodowe z dostawą do domu… Od tamtego czasu przestałem bawić się w garażowego projektanta, po prostu bardziej opłaca się kupić takie meble przez internet.

    #172289
    marekm
    Członek

    a czy możecie polecić jakiś sklep ogrodniczy[/url] – dobrze wyposażony?

    #172320
    marekm
    Członek

    u nas w ogrodzie budowaliśmy ostatnio wędzarnie oraz basen, dzięki dobrej maszynie z farmtrac https://www.twojazagroda.pl/pl/i/Dealer-Farmtrac/22 prace poszły sprawnie i wszystko się udało 🙂

    #172407
    lulka
    Participant

    Teraz taka pora roku że kazdy chyba już skończył porządki w ogrodzie na zimę. Ja Już nawet zabezpieczyłam krzewy ozdobne na zimę przed mrozami, bo szkoda by przemarzły. Muszę tylko jeszcze kupic jakiś pokrowiec na meble ogrodowe, bo nie mam gdzie ich schować. I chyba zdecyduje się kupić w tym sklepie https://www.sklepbatao.pl/ bo mają korzystne oferty.

    #172475
    nazrin
    Członek

    Przydomowy ogródek to marzenie wielu ludzi, ja też od zawsze chciałem taki mieć ale wychodziłem z założenia że będzie to mnie kosztować dużo pieniędzy a przede wszystkim że trzeba przecież samemu wybudować dom. Jednak znalazłem oferte http://www.malewilczyce.pl/ dzięki której udało mi się osiągnąć wymarszony cel i mieć wlasny ogród

    #401523
    kames45
    Participant

    A jakiej marki pił używacie?

Wyświetlanych postów: 8 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.