Strona główna Działy Finanse Konto w banku

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Sandgirl
    Członek

WG mnie w Lloyd’s – jestem z nim juz 6 lat I nigdy nie narzekalam.
    Karte kredytowa chyba najlatwiej dostac w Barclaysie – ciagle dostaje poczta spam of nich.

Ogolnie Barclay’s robi przekrety, Rbs/NatWest robi przekrety, Halifax tylko dlatego nie upadl, Bo Lloyd’s ich przejal (gdyby nie to, nie mysieliby dostawac policy of rzadu). Jak dla mnie Lloyd’s to najporzadniejszy (lub jeden z najporzadniejszych) bankow. .

Ogolnie nigdzie chyba teraz nie ma problemow zakladaniem kont.

Eryk511
    Participant

Dziękuję za porady 😉 Zapoznałem się z ofertą banku Lloyd’s i raczej na pewno tam otworze konto ;]

hellenkaq
    Participant

A jeżeli chodzi o konto walutowe w Polsce – w funtach brytyjskich. To gdzie warto otworzyć?

Equick
    Participant

Najlepiej w smart banku. Po pierwsze zalożysz tam konto bez problemu przez internet. Po drugie jest to w zasadzie chyba jedyny bank, który posiada ofertę darmowego konta bankowego ( w innych bankach w Polsce pobierają za prowadzenie konta spore opłaty z uwagi na nowo wprowadzony podatek bankowy – banki rekompensują sobie straty).
    Tutaj są warunki konta:
    http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto-eu-walutowe/ – jest tam ten plus,ze mozesz za darmo wyciągać kasę w Polsce ale i za granica.

oktan
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    hellenkaq wrote:

A jeżeli chodzi o konto walutowe w Polsce – w funtach brytyjskich. To gdzie warto otworzyć?

Wiem gdzie założyć konto w euro[/url], ale we funtach :/
    Sprawdź sobie może ing bank śląski. Oni posiadają bardzo dobre oferty jeśli chodzi o konta walutowe.

bmors82
    Participant

Ja mam konto walutowe w mbanku i polecam. Przelewam pieniądze tam i uważam, że mają całkiem niezły kurs: https://www.mbank.pl/serwis-ekonomiczny/kursy-walut/

Eryk511
    Participant

W ING mają dobrą ofertę 😉

Edwartoes
    Participant

Podobnbo dobre konto walutowe jest w alior banku, tam mi dużo ludzi mówilo i polecało może warto sprawdzić?

HelenaWilla
    Participant

Myślę, że trzeba zapytać w banku

Falkon
    Participant

Smart konto EU walutowe[/url] jest dość chwalone w środowisku. Co prawda nie miałem nigdy konta walutowego, ale mój przyjaciel dość mocno siedzi w dziedzinie finansów i dość często chcąc nie chcąc muszę słuchać na ten temat. W każdym razie wybór konta walutowego obecnie jest dużo prostsze bo dobrych ofert nie brakuje.

zahrah
    Członek

Ja tez korzystam z alior banku i jestem zadowolona. Natomiast używam kantoru i odbieram gotówkę, więc ciężko mi wypowiedzieć się o pozostałych usługach. Polecam wam rankingi bankowe: http://konta-oszczednosciowe.blogspot.com/2014/10/ranking-kredytow-konsolidacyjnych.html

bezannna
    Participant

Według mnie dobrym kontem jest też mBank w szczególności dla młodych osób !

haniakiel
    Participant

Jeśli chcesz dobre konto to polecam Millennium. Konto 360 jest całkowicie darmowe. Wystarczy, że zapewnisz wpływy na konto i wykonasz jedną płatność kartą w miesiącu. Dokładne prześwietlenie tej oraz innych atrakcyjnych ofert znajdziesz na stronie oszczednoscionline.pl.

mariusszz56
    Członek

A ja tam wole ING, bardzo mało opłat. tak samo mBank jest niczego sobie, też bardzo dobra opcja !

————————————
    Krem na powiększenie biustu[/url]

THC
    Członek

mBank

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.