Strona główna Działy Finanse Pożyczka

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
  • #165747
    fran3k
    Participant

    Jakie sa wasze doswiadczenia z pozyczkami online? Pytam poniewaz szukam jakiejs sprawdzonej firmy trudniacej sie w tym. Z tego co widze to w ostatnim czasie powstalo bardzo duzo firm krzakow, ktore pewnie niebawem znikna z rynku dlatego prosze o sprawdzone przez siebie rekomendacje, musza to byc firmy dzialajace conajmniej od kilku lat na polskim rynku. Moglbym w sumie isc do banku ale nie potrzebuje jakichs wielkich pieniedzy a popierkowej roboty tam by bylo wiecej niz to tego warte. Mam poprostu pewien wydatek na ktory potrzebuje 2tys zloty po jak najmniejszej lini oporu. Przegladajac oferty natkanlem sie na https://www.wonga.pl/slowniczek Ostatnio widzialem na ich reklamy w tv wiec raczej sa konkretni jesli chodzi o dzialanie. Napiszcie jaka macie na ich temat opinie, bo chyba sie skusze skorzystac z ich oferty. Pozdrawiam

    #168813
    THC
    Członek

    Z takimi pożyczkami to trzeba ostrożnie bo jak się nie spłaci to… ma się bardzo duży problem.

    #169069
    Miyako
    Członek

    Dokładnie. Nie bierzcie chwilówek. Banki mają wysokie prowizje, % i inne opłaty, a co dopiero firmy pozabankowe. Często bez żadnego nadzoru mogą śmiało windować opłaty 🙁

    #170124
    Codi3
    Participant

    Czy to w banku, czy innej instytucji finansowej, zawsze kredyt jest produktem finansowym. Dlatego uwzględnijmy podstawową rzecz, a więc koszta a te niekiedy mogą być różne oraz wysokie. Pewnie, że kredyt to niekiedy ciekawa koncepcja i opcja, ale tylko zaciągnięty w sposób rozważny. Rozważnie i odpowiedzialnie podchodźmy do kwestii naszych zobowiązań.

    #170396
    uunia
    Członek

    Mi się wydaje, że z pożyczkami trzeba poważnie uważać… Dużo lepszym rozwiązaniem są kredyty bankowe. Np. tu https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/

    #170988
    luca
    Participant

    Prawda jest taka, że pożyczka powinna być zaciągana z głową. Powinniśmy mierzyć zamiary na możliwości finansowe, a fakt jest taki, że nie każdy podchodzi do tego tematu odpowiednio poważnie i roztropnie. Po prostu zadłużają się i jakość to będzie.
    A trzeba sprawdzać, weryfikować, czytać opinie na temat poszczególnych ofert. Wszystko po to, aby później nie było takiej sytuacji, że o czymś się nie wiedziało. Więcej info znajdziesz tutaj – link[/url].

    #170993
    MarquisH
    Członek

    Generalnie warto podpytać doradców finansowych w tym obszarze tematycznym 🙂 Ciekawe opcje są też podane tutaj[/url] 😉

    #171148
    burto
    Participant

    Nie chciałem nigdy jakoś się przekonać do pożyczek, szczególnie tych udzielanych przez internet. Ostatnio jednak brat pokazał mi, że wcale nie jest to takie złe. Z jego pomocom znalazłem tutaj[/url] ciekawą firmę pożyczkową i miałem kasę, żeby opłacić wakacje

    #171156
    titus24
    Członek

    Rzeczywiście wygląda to ciekawie zresztą tak samo jak strona pozyczkowe-promocje.pl[/url]. Przynajmniej w moich oczach, ale dlatego o tym wspominam, bo może znajdzie się tu jakiś specjalista i będzie w stanie mi pomóc z podjęciem decyzji, bo wcale to nie jest proste

    #171239
    Slawomir
    Członek

    Według mnie branie pożyczek to nic trudnego, tym bardziej jeśli mówimy tu o pożyczkach internetowych. Ja sprawdzam najpierw oferty na stronach www[/URL], po czym wybieram korzystną, czytam umowę i z pełną świadomością podpisuję zobowiązanie, a pieniądze często tego samego dnia są na moim koncie 🙂

    #171270
    Giggs
    Participant

    Widzę, że dość intensywnie piszecie tutaj o pożyczkach. JA dotychczas korzystałem z tego rozwiązania 4 razy. Przy pierwszym podejściu skorzystałem z polecenia znajomego, lecz przy następnych trzech z porównywarki na stronie https://www.czerwona-skarbonka.pl/ .Powiem Wam szczerze, że naprawdę warto sobie tam zajrzeć, bo w każdym z trzech przypadków znalazłem ofertę dużo lepszą niż ta od kolegi. W takich sprawach lepiej zaufać specjalistom 😉

    #171307
    arnold787
    Participant

    Mam w planach kupno samochodu, planuje to juz od duzszego czasu , poniewaz posiadam 8 letni samochod, ktory coraz czesciej zawodzi. Mam jednak problem, jesli chodzi o gotowke, dlatego dlugo szukalem odpowiedniej pozyczki. Znajomy polecil mi pewna strone, ze znakomita oferte sprawdzisz to na niej.

    #171312
    onyksss
    Członek

    Mi się ostatnio udało wziąć samochód na raty na kredytna4kolka.pl[/url] i jestem mega zadowolona 🙂 Znalazłam w rankingu naprawdę świetny kredyt z niskim oprocentowaniem! Mega sprawa.

    #171329
    tpidk
    Członek

    Ja tam raczej bym się nie przywiązywał do jednej firmy, a skorzystał ze strony gdzie ostatnio znalazłem ranking pożyczek ratalnych – pozycznaraty.pl[/url]. Wydaje mi się, że takie narzędzia mogą okazać się bardzo pomocne podczas wybierania firmy pożyczkowej i oferty. Co sądzicie o takim podejściu do sprawy?

    #172569
    dareksan66
    Participant

    Witam zainteresowanych tematem . Ze swojej strony chciałbym Wam polecić AasaDlaBiznesu[/url], jest to strona na której znajdziecie oferte pozyczki dla firmy. Wybieracie kwotę, która Was interesuje, a następnie sami ustalacie ilośc rat , która Wam odpowiada.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.