Strona główna Działy Mieszkanie Kupno ziemi i rolek trawy do ogrodu

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Baron Mateo
    Participant

Mam pytanie czy ktoś użytkowników forum wie gdzie można kupić ziemię oraz rolki trawy do wyrównania ogrodu, pomijając oczywiście supermarkety budowlane na terenie Anglii. Wyczytałem też że potrzebna jest jakaś folia przeciwko chwastom (prośba o podanie angielskiej nazwy tej folii). Prosiłbym o podanie linków do stron bądź nazw firm i adresów

justynab
    Participant

Postaram sie w wolnej chwili wrzucic kilka linkow,jest tego mnustwo.Tyle razy kupowalam rolke a nie przyjrzalam sie nazwie(poszukam) take rolke dostaniesz w kazdym odrodowym sklepie.sklep wiks miał też tania ziemię i jest kilka fajnych stron przez internet.

twix
    Participant

najtaniej nam wyszło w B&Q – ogród mamy dosyc duży (w sumie to przód i tył). Za rolkę płacilismy coś koło 2 funtów. Na 9 m2 (ogródek z przodu) wyszło nam ok. 25 rolek. Na przód dalismy folie przeciw chwastom – folia nie droga, jest czarna i przepuszcza tylko wilgoć. Z tyłu nie dawalismy folii tylko same rolki trawy – na szczescie chwastów nie ma, a jak jakis wyjdzie to trzeba go potraktowac chwastokillerem. Z tyłu to juz troche funduszy poszło bo mamy ok 80 m2. Ns srodku mamy wielka piaskownice dla dzieci – wszystko super. Jak masz troche wyobrazni to niewiele cie to bedzie kosztowac a efekt jest super. Staraj sie rolki układac tak jak panele czyli na zakładkę – wyjdzie bardzo równo. Nie lubie supermarketów budowlanych ale niestety one są bezkonkurencyjne i mają super promocje.

folia – weed barrier sheet -ok. 9ł
    ziemia – ja kupowałem top soil ok. 5ł za 35L (z tym jak potrzebujesz dużo ziemi tzw bulk bags to lepiej prywatnie ok 99ł za tonę)
    trawa – lawn turf

thomas1
    Członek

top soil z dowozem jakies 25 funtow za dostawe plusz koszt ziemi
    http://www.monebrosdiy.co.uk/fd.asp?id=105

fabric weed control to siatka pod trawe
    Kupowalem trawe w rolkach w B&Q jakes 3.5 za metr kwadratowy.

juby
    Participant

Hey.
    Jeśli chcesz to wyszukaj sobie kevin Martin garden services.ja z turffem,ziemia i położeniem zapłaciłem £350 + rok gwarancji.dodam ze trawa z pod yorku,taka sama jaka była na stadionie olimpijskim w londynie

kunegunda
    Participant

Ebay jest kilka fajnych firm z west yorkshire ok 25% taniej niz tandetna trawa z b&q

Wyświetlanych postów: 6 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.