Strona główna Działy Praca Gdzie do pracy (2013)

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    sergi2
    Członek

jest jeszcze, orali obok jak juz :d

Wislak
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    sergi2 wrote:

za rok likwiduja oddzial, ostatni sezon, cross gates leeds, formularz trzeba osobiscie dac.

skąd wiadomo że likwidują za rok?

sergi2
    Członek

managerowie tak mowia, czesc amszyn przeniesli juz 2 lata temu.

zlotarybka
    Członek

A gdzies jeszcze poza lodami ???? ???? ????

xdavex89
    Członek

Witam wszystkich.
    Szukam pracy od zaraz.
    Czy ktos cos slyszal?

zlotarybka
    Członek

Ja tez sZukam !!! 😀 ale moze ruszy od poniedzialku simingtons czy jak to sie tam nazywa przez Mach-a

Himen
    Participant

Byłem zapisać się w tym mach-u, c*pa która siedzi w recepcji, zdaje się Magda, pomijam już że po polsku się nie odezwie (mi to zwisa, ale to trochę dziwne jak Polacy rozmawiają ze sobą po angielsku), jak zobaczyła w moim cv że pracowałem na bardziej "wykwalifikowanym" stanowisku, od razu mina jej zrzedła i wyraziła przekonanie że jak mnie zatrudni to "będę szukał innej pracy" żeby "szybko uciec". I oczywiście już do mnie nie zadzwoniła. Co za bitch.

zlotarybka
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Himen wrote:

Byłem zapisać się w tym mach-u, c*pa która siedzi w recepcji, zdaje się Magda, pomijam już że po polsku się nie odezwie (mi to zwisa, ale to trochę dziwne jak Polacy rozmawiają ze sobą po angielsku), jak zobaczyła w moim cv że pracowałem na bardziej "wykwalifikowanym" stanowisku, od razu mina jej zrzedła i wyraziła przekonanie że jak mnie zatrudni to "będę szukał innej pracy" żeby "szybko uciec". I oczywiście już do mnie nie zadzwoniła. Co za bitch.

No coz Ty probowales a co do jej podejcia do "klienta" to wiele osob narzeka …
    Ja odobiscie kiedys probowalam sie zarejestrowac i zadzwonilam na jakis tam nr z neta, to sie mnir zapytala : skad ja w ogole mam ten numer.. ??? – zatkalo mbie 😀 hehe 🙂

Himen
    Participant

Chodziło jej prawdopodobnie o to że zadzwoniłaś na jej komórkę, a oni chcą żeby do nich dzwonić na ich numer 0844 który jest droższy niż normalnie za to oni dostają pieniądze od BT za każdym razem gdy ktoś do nich dzwoni. I w ten sposób pensja Magdusi się zwraca.. 🙂

Himen
    Participant

to znowu ja, umówiłem się na induction do prime Time w Sherburn/Elmet, podobno praca jest w magazynie i to od zaraz (nawet wydawało mi się że się ucieszyli że zadzwoniłem), jedyny minus do daleko trzeba jeździć paliwko pochłonie zauważalną część wypłaty ale co robić…

Konkubina_Diabla
    Participant

Jak byście słyszeli, że gdzieś przyjmują na produkcje, itp to dajcie cynk 😉 Zaczyna mi się grunt pod nogami palić 😉

zlotarybka
    Członek

Himen wrote:

to znowu ja, umówiłem się na induction do prime Time w Sherburn/Elmet, podobno praca jest w magazynie i to od zaraz (nawet wydawało mi się że się ucieszyli że zadzwoniłem), jedyny minus do daleko trzeba jeździć paliwko pochłonie zauważalną część wypłaty ale co robić…

Fakt daleko :/ ech..
    Ja dzis rano jak po agencjach dzwonilam to nic nowego sie nie dowiedzialam :/

Konkubina_Diabla
    Participant

Ajj, niedobrze :/

kalimera1959
    Participant

…..i jak w temacie? Symintons ruszyl? A Mach? Mozna tam sie dodzwonic?

Konkubina_Diabla
    Participant

Czołowa europejska firma z mailem na onecie…Yhym.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.