Strona główna Działy Czarna lista Sofa4you lub Sofa4u otrzegam! NIEUCZCIWA FIRMA !!!

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    gonia
    Participant

Chcialam wszytskich przestrzec przed firma sprzedajaca meble ( glownie sofy) z Polski nazywa sie Sofa 4you. Niestety zostalam oszukana przez ta firme kupilam sofe w kwetniu 2011 w marcu 2012 zaczela pekac- material skoropodobny, zglosilam reklamacje i zajelo im to 5 miesiecy by przyjechali by zweryfikowac reklamacje przy tym wykonalam ogromna ilosc telefonow wyslalam mnostwo emaili i smsow.
    Jestem bardzo zawiedzona gdyz mialam nadzieje ze product z Polski bedzie dobry i wytrzymaly a tu totalna porazka
    Otoz firma ma fatalna obluge klienta i jak tylko moze wykreca sie z odpowiedzialnosci za sprzedanie wadliwego produktu
    Czas jaki moje reklamacja zostala rozpatrywana – zglosilam reklamacje w kwietniu a ktos w koncu laskawie przyjechal na koniec wrzesnia, otoz 5 miesiecy na to oby ktos przyjechal to zdecydowanie za dlugo, pisalam m,nostwo email ii wykonywalam mnostwo telefonow i tylko wtedy dostawalam jakas odpowiedz jak postarszylam Pania odbierajaca telephony ze zaraz skontaktuje sie z Ebayem i Small Claims Court!

Osoby ktore przyszly sprawdzic sofe nawet dobrze jej nie sprawdzily tylko zrobily pare zdjec telefonem in a podstawienie zdjec rozpartywane jest reklamacja? Cyrk! Obsolutnie nie do zaakceptowania, pozniej stwierdzajac ze ekoskora jest twarda w miejscach popekania- moim zdaniem miekka jest na calej powierzchni. Gdy chcialam z nimi porozmawiac jak przyjechali stwierdzili tylko ze szef sie ze mna skontaktuje.

Zanim dostalam odpowiedz po wizycie tez minelo bardzo duzo czasu i nikt mi nie raczyl powiedziec co i jak ile czasu mam czekac obluga klienta- FATALNA!

W kwestii dbania o sofe- czyscilam sofe nawilzanymi chusteczkami dla dzieci ktore jak najbardziej nadaja sie do tego. Wlasciciel firmy zarzucil mi ze nie wlasciwie dbalam o sofe i czyscilam ja detergentami. Otoz Nie uzywalam zadnych detergentow- jesli bym uzywala to dziewne dlaczego nie popekalo na calej powierzchni tylko na tej gdzie najczesciej sie siedzi?!

Chcialam zauwazyc ze po kilku probach dzwonienia i wysylania smsow i emaili przestano odbierac ode mnie telephony, a gdy po probach z mojego numeru sprobowalam z meza numeru rozmowa zostala odebrana od razu- ZADZIWIAJACE!

A najbardziej zadziwiajace jest ze Pani ktora ktorego razu odebrala ode mnie telefon (zanim ktokolwiek przyjechal sprawdzic sofe)uslyszalam ze moja reklamacja i tak moze nie zostac uznana z powodu zlego czyszczenia sofy! I taki wlasnie powod byl podany przy odrzuceniu reklamacji, Czy taka bajeczke wszystkim swoim klientom sprzedaje ta fatalna firma? No tak a pozniej straszyli mnie ze jesli decyduje sie na przetestowanie materialu to bede musial pokryc koszt kilkuset funtow znacznie przewyzszajacy koszt sofy- i takim sposobem pozbywaja sie niewygodnego klienta.

Niestety nie jestem jedyna ktora ma taki sam problem na innym portal Poloni tez zglosil sie klient ktorego sofa tak samo popekala, na angielskich stronach jak in a polskich kliencie narzekaja ze nie da sie zglosic reklamacje bo firma ich ignoruje, wiec przestrzegam wszystkich NIE KUPUJCIE NIC OD NICH! JA SIE SPARZYLAM I ODRADZAM

ela1981
    Participant

hmmm jakie testy chcesz wykonac?
    nie jestem pewna, ale nie powinny duzo kosztowac, rubbing na materiale typu "knitted" kosztuje max £50
    jak chcesz moge ci podac namiary na firme z Leeds, ktora sie tym zajmuje to zadzwonisz i sie dowiesz o cene

gonia
    Participant

szczerze mowiac nie mam pojecia to oni chcca sciagac metrial wysylac na jakies testy- nie wdrazalam sie w szczegoly bo od razu pomyslalam ze to jakas abstrakcja

tom79
    Członek

polska firma i mozna poczuc sie jak w domu….pamieta jak przegladalm ich strone na ebay, za ladna byla, taka bogata na wyrost, i sobie darowalem.
    kupilem sofe w ikea, a i tak po roku musze wymieniac . teraz rozumiem dlaczego dobre jakosciowo, lecz najzwyklejsze sofy bez fajerwerkow zaczynaja sie od 700£.

baby78
    Participant

Kupilam u nich sofe w 2009 roku i wciaz wszystko z nia w porzadku 🙂
    Moze po prostu mialas pecha,albo ja to szczescie,ze nic sie z nia nie dzieje 😯
    Powodzenia kochana,nie daj sie oszustom!!!!

janax
    Participant

" Dobre bo polskie " 😆 😆 😆

BeToN
    Participant
    gonia wrote:

W kwestii dbania o sofe- czyscilam sofe nawilzanymi chusteczkami dla dzieci ktore jak najbardziej nadaja sie do tego. Wlasciciel firmy zarzucil mi ze nie wlasciwie dbalam o sofe i czyscilam ja detergentami. Otoz Nie uzywalam zadnych detergentow- jesli bym uzywala to dziewne dlaczego nie popekalo na calej powierzchni tylko na tej gdzie najczesciej sie siedzi?!

nawilzanymi chusteczkami dla dzieci 😯
    spróbuj to zrobić na prawdziwej skórze, zmatowieje i zetrzesz kolor ❗
    tam jest taka chemia ze się w głowie nie mieści 😉

bartek4
    Participant

swietny pomysl z czyszczeniem chusteczkami do dupy dla bachorow. pogratulowac 🙄

nie dziwie sie im ze reklamacje odrzucili skoro nie potrafilas zadbac o sofe.

baby78
    Participant

Nigdy nie zrozumiem dlaczego ktos moze nazwac dziecko bachorem 😯

🙁

gudelek
    Participant

Ja tez nie moge tego zrozumiec…. Przykre

kunegunda
    Participant

meble z polski buhahaha ciekawe jak odeslesz do reklamacji i ile poczekasz. pozatym tanie meble nawet w polsce sa do dupy jesli chcesz kupic pozadne to i w polsce kosztuja sporo i nie oplaca sie ich przywozic

gonia
    Participant
    BeToN wrote:

nawilzanymi chusteczkami dla dzieci 😯
    spróbuj to zrobić na prawdziwej skórze, zmatowieje i zetrzesz kolor ❗
    tam jest taka chemia ze się w głowie nie mieści 😉

bartek4 wrote:

swietny pomysl z czyszczeniem chusteczkami do dupy dla bachorow. pogratulowac 🙄

nie dziwie sie im ze reklamacje odrzucili skoro nie potrafilas zadbac o sofe.

taka byla rekomendacja z ich strony przy zakupie sofy- to jest skoro podobne wiec raczej nie afektuje teraz rekomenduja by czyscic woda z mydlem na prawdziwej skorze raczej bym tego nie robila

Bartek czy naprawde muszi byc taki sarkastyczny i ‚niezbyt przyjemny’?!

A kwestia ceny- nawet jesli sofa kosztuje kilkasert funtow a nie tysiecy to chyba moge wymagac od niej by nadawala sie to uzytku przez dluzej niz rok!
    Moj post na przede wszystkim na clu ostrzezenie innych o nieuczciwych praktyach tej firmy szczegolnie w temacie reklamacji, juz na innych portalu spolecznosciowym (polsko jezycznym)w Anglii zglosilo sie kilka osob z podobnym problemem, na anglojezycznym klienci tez zmagaja sie z tym samym problemem, wiec mam nadzieje ze rozpowszechnienie problemu przyczyni sie do tego by albo ta firma zaczela powaznie traktowac swoich klientow albo stracila kilku potencjalnych

moniek
    Członek

Witam. Pani pisze o problemie z reklamacja sofa4u. Mam podobny problem. Czy moge pania poprosic o kontakt na artemis20@tlen.pl.? dziekuje

Gozia
    Participant

Ja kupiłam sofę od polskiej firmy która sprzedaje przez Agata Meble. Wiele firm je tu sprowadza, np DAKO Forniture.

Sofa pierwsze oznaki użytkowania miała po miesiącu. Materiał zaczął się mechacić do tego stopnia, że powstawały jakby małe dziury. Powodem nie było złe użytkowanie ale gęstość materiału. Reszta wykończenia to była skóra ekologiczna i po roku dopiero powstało tam maleńkie zadrapanie. Prawie mikroskopijne.
    Nie wiem kto dopuścił tak słaby materiał do tapicerowania…

Sofa nie była tania, dodatkowo dopłacałam za skórę ekologiczną na połowie (dolna część i oparcie na którym leżały jeszcze poduszki).

Sprawdzajcie materiał!

O reklamacji nawet nie myślałam bo spędzone kilka godzin na telefonie biura obsługi klienta kosztowało tyle co wymiana tapicerki 🙂

kunegunda
    Participant

skora ekologiczna aha czyli sztuczne wiec tanie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.