Strona główna Działy Hyde Park Kurier/paczka PL>UK; door2door

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    zbigniew201
    Członek

Panie Jakubie dziękujemy za pozytywne słowa wobec naszej firmy postaramy się aby następnym razem paczki doszły bez zarzutu nawet jeśli chodzi o opakowanie zewnętrzne.

Przepraszamy Pana za pomyłkę kuriera mam nadzieję że skorzysta Pan jeszcze z naszych usług.

Chwilowo wstrzymaliśmy współpracę z podwykonawcami w Anglii przez co niestety obsługujemy mniejszą jej część.

Jakub
    Participant

Od ostatniego razu jeszcze dwa razy korzystałem z usług Maja Package.
    Dwie paczki i dwa razy OK. Stan "pudeł" był zdecydowanie lepszy, a i kurierzy nie błądzili.

Jedna z paczek szła tuż przed samymi świętami i doszła akurat wieczorem 23 grudnia (nadana była kilka dni wcześniej). W sumie zostałęm tym pozytywnie zaskoczony.

Ogólnie podsumowując – płacę i otrzymuję to, za co zapłaciłem (w sumie już trzykrotnie), więc jestem zadowolony.

filipek
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Jakub wrote:

Dwie paczki i dwa razy OK. Stan "pudeł" był zdecydowanie lepszy, a i kurierzy nie błądzili.

Jedna z paczek szła tuż przed samymi świętami i doszła akurat wieczorem 23 grudnia (nadana była kilka dni wcześniej). W sumie zostałęm tym pozytywnie zaskoczony.

Ogólnie podsumowując – płacę i otrzymuję to, za co zapłaciłem (w sumie już trzykrotnie), więc jestem zadowolony.

blablabla a tutaj same ciemniaki siedza i nie widza czym ta wasza paplanina zalatuje.

Jakub
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

filipek wrote:

Jakub wrote:

blablabla a tutaj same ciemniaki siedza i nie widza czym ta wasza paplanina zalatuje.[/quote]

Wierz w co chcesz, mi nie zależy 😀

pawelgniewski
    Członek

Witam, se swojej strony mogę polecić europake, korzystałem z niej juk kilka razy i zawsze byłem zadowolony, mają niske ceny http://euro-paka.pl/

gutek90
    Participant

Ja mogę przewiezc paczki. Będę jechał dużym samochodem. Wszystko zalezy kiedy i dokąd. Tzn dowioze na pewno, tylko kwestia ceny. Dogadamy się 🙂

Ftlukkka
    Participant

Ja paczki z Polski do Anglii i odwrotnie nadaje przez stronkę euro-paka.pl Wybieram zazwyczaj najtańszą opcję i z paczką nigdy nie ma problemów. Teraz przed świętami też wysyłałam, 5 dni roboczych i paczka była w Londynie.

bmors82
    Participant

A ja ostatnio korzystam z https://przesylarka.pl/zamow-przesylke Dostarczają i w Polsce i zagranicą. Porównują koszty sprawdzonych kurierów, więc jest i tanio i pewnie.

Dzena
    Participant

Naprawdę dobry sposób na wysyłanie paczek. musiałem spróbować, dostarczał przesyłki naprawdę szybko i jakościowo, ale dla mnie skorzystałem z https://www.parcelabc.pl/. Współpracują z takimi firmami jak DHL, DPD, UPS i FedEx. Pozwala to wybrać najlepszą ofertę, zarówno pod względem czasu, jak i ceny.

Chubbyraq
    Participant

Witam serdecznie wszystkich

Wetrac
    Participant

Witam serdecznie wszystkich

Abjectqoq
    Participant

Siemka wszystkim goraco

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.