Strona główna Działy Hobby Krav Maga

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    luk12
    Participant

Witam. Szukam treningów krav magi w okolicy dewsbury, wakefield, bradford. Z góry dziękuje za pomoc

rafvis
    Członek

chętnie podepnę się pod te poszukiwania. dawno temu chciałem zacząć ćwiczyć tą sztukę, lecz nie miałem możłiwości.

Muay_Thai
    Członek

Moge Wam zaproponować treningi indywidualne Muay Thai i Boksu. Cena miejsce i czas do ustalenia.
    Pozdrawiam

GeeGee
    Participant

A boks polega na waleniu w krocze i walce wrecz? Pasuje do Krav magi jak piesc do nosa. 😯

Muay_Thai
    Członek

Kolega chyba nie do widzi, bo oprócz boksu jest jeszcze napisane Muay Thai, a to już zupełnie coś innego, ale pewnie jesteś internetowym i fotelowym znawca sztuk walk.

Odczuwam, ze z tego forum i ludzi tutaj przebija taka gorycz. To zobawne wręcz! Ludzie zajmujące sie sobą i zróbcie coś ze swoim życiem, a nie potraficie tylko ogladac innych i jeszcze komentować w taki głupi sposób.

GeeGee
    Participant

Kolezanka , bynajmniej nie lew fotelowy , po pierwsze nie krytykuje ale zwracam uwage na roznice co chca inni trenowac a jak sie ma to do sportu ktory propagujesz. Wydaje mi sie ze jestes przewrazliwiony , bynajmniej nie mam na celu atakowania Cie. Odrobina odporonosci na krytyke nikomu nie zaszkodzila. Wiecej luzu .

Muay_Thai
    Członek

Skoro zwracasz uwagę to weź pod uwagę cały post, a nie tylko jego cześć. A wszelkich konstruktywnych uwag chętnie slucham, ale przekazanych w inteligentny sposób.

ja78
    Participant

Wiem ze w Halifaxie sa treningi min 2 razy w tygodniu.Moj kolega prowadzi.
    Robil kors ins. w izraelu.

ja78
    Participant

A mam pytanko do kolegi ktory pytanie zadal.
    Jak kiedys na innym wadku pytalem gdzie i kiedy to mnie olales.Kompletna zlew.
    Wiec jak chcesz kogos zachecic do cwiczen?
    Nie musisz odpowiadac.
    POzdrawiam

luk12
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    ja78 wrote:

Wiem ze w Halifaxie sa treningi min 2 razy w tygodniu.Moj kolega prowadzi.
    Robil kors ins. w izraelu.

Dzięki za pomoc juz znalazłem stronke.
    Pozdrawiam

luk12
    Participant

Masz może jakiś nr tel do kolegi z Halifaxu bo ten co jest na stronie jest już chyba nie aktualny

GeeGee
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    Muay_Thai wrote:

Moge Wam zaproponować treningi indywidualne Muay Thai i Boksu. Cena miejsce i czas do ustalenia.
    Pozdrawiam

Obejrzalam Twoje filmiki na You Tube , zabralo mi to pare minut z zycia , trenowales tych chlopakow?

Wyświetlanych postów: 12 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.