Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    nasturcja
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

konferencja wrote:

nasturcja wrote:

frontier wrote:

Nasturcja & Szortys: jestem pelen podziwu dla Waszego uporu i checi do dyskusji, mi juz sie skonczyla cierpliwosc bo chlopak jest totalnie zaslepiony albo sie wyglupia (raczej to drugie).

Tak czy siak, bede jeszcze bardziej pelen podziwu dla Was jak zrozumie przekaz.

😆 😆 😆 Na to nie bardzo licze 🙄 bo uwazam, ze jest zaslepiony, nie wyglupia sie, a to zle. Ja tez chodze do Kosciola, ale nikomu nie mam zamiaru narzucac tego, zeby tez chodzil czy wtracc sie do tego, kto jak spedza Swieta. To juz nie tylko skrajne poglady, ale i kompleksy z niego wychodza.[/quote]

No i widzisz nasturcja…
    Akurat tu się mylisz… Nie wiele osób mimo wszystko mnie rozumie…[/quote]

To wyprowadz mnie z bledu 8)

jorge
    Participant

przyznaje wam wszystkim child benefit macie po 5 lat.
    a konferencji karnego ch w … tez taki benefit.
    hojnie dzis.
    beneficiarze

kunegunda
    Participant

jorge wrote:

przyznaje wam wszystkim child benefit macie po 5 lat.
    a konferencji karnego ch w … tez taki benefit.
    hojnie dzis.
    beneficiarze

eeeee coo? mozesz przetlumaczyc z polskiego na nasze?

EUPHORIA
    Participant

jorge,ubawiles mnie,dobre 😀
    podobnie jak frontier,uwazam,ze konferencja wyglupia sie chlopak,jakosc slowa pisanego /nie poglady/ wskazuja, ze facet w miare inteligentny

janax
    Participant

Jedna w ciąży a pisania cały dzień,a co będzie jak będą dwie???????????? 😆 😆 😆 😆

kitkat
    Participant

Skąd wzięliście trolla pt. konferencja? to cos tylko na nerwy działa!

adam142
    Participant

Tak siedzę i czytam to wszystko i aż rzygać mi się chce
    Wszystkie tematy na forum musza się kończyć kłótniami

Ps.Jedyne pocieszeni jest takie ze głupich nie sieja tylko sami się rodzą
    😈

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.