Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    janax
    Participant

Chyba na odwrót,jacy ludzie taki kraj 🙂

szortys
    Członek

w sumie to tak bo kraj to mamy piekny 😀 to chyba musi byc wina naszej kultury i tradycji oraz wyznania 😀

Anonim
    Gość
    szortys
    Członek

no niestety jak od tego co mowisz zalezy twoj dochod (bo za dyskryminacje niestety mozna wyleciec z roboty) a od dochodu zalezy poziom zycia twojej rodziny to chyba naturalna rzecza bedzie stwarzanie pozorow i dbanie o dobro rodziny. poglady mam jakie mam ale zycie nauczylo mnie jednego: przetrwaja nie najsilniejsi czy najmadrzejsi ale ci co potrafia sie najlepiej przystosowac do otoczenia

Anonim
    Gość
    nasturcja
    Członek

Kto tutaj Cie atakuje? 🙄

Anonim
    Gość
    nasturcja
    Członek

A konkretnie?

Anonim
    Gość
    nasturcja
    Członek

Ja przeciwko Tobie? To, ze mam inne poglady niz Ty, nie oznacza, ze cie atakuje. Mam do Ciebie prosbe, taka malutka: jak wypowiadasz sie w jakims watku, to trzymaj sie tematu i nie rob offtopow, wtedy nie bedziesz narzekac, ze ktos jest przeciwko Tobie. Za duzo o Kosciele, gejach i innych sparawach w kazdym temacie, jaki jest na forum.

szortys
    Członek

bo widzisz nie wszystko sie kreci wokol boga rasy czy orientacji jakbym mial spedzac moj czas zajmujac sie tymi rzeczami to w zyciu chyba bym nic nie osiagnol 🙂 bo tak patrzac w przeszlosc zdarzylo mi sie ze homoseksualista w biurze zalatwil mi papierkowa robote ktorej nikt inny nie mogl zalatwic konsultant ktory zalatwil mi pierwsza i jak wiemy najwazniejsza prace byl czarny… czasem sie zastanawiam jak ludzie ze skrajnymi pogladami radza w sobie w zyciu? chociazby socjalnym czy musza sie pytac kazdej nowopoznanej osoby jakiego sa wyznania i orjentacji??

frontier
    Participant

Nasturcja & Szortys: jestem pelen podziwu dla Waszego uporu i checi do dyskusji, mi juz sie skonczyla cierpliwosc bo chlopak jest totalnie zaslepiony albo sie wyglupia (raczej to drugie).

Tak czy siak, bede jeszcze bardziej pelen podziwu dla Was jak zrozumie przekaz.

nasturcja
    Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    frontier wrote:

Nasturcja & Szortys: jestem pelen podziwu dla Waszego uporu i checi do dyskusji, mi juz sie skonczyla cierpliwosc bo chlopak jest totalnie zaslepiony albo sie wyglupia (raczej to drugie).

Tak czy siak, bede jeszcze bardziej pelen podziwu dla Was jak zrozumie przekaz.

😆 😆 😆 Na to nie bardzo licze 🙄 bo uwazam, ze jest zaslepiony, nie wyglupia sie, a to zle. Ja tez chodze do Kosciola, ale nikomu nie mam zamiaru narzucac tego, zeby tez chodzil czy wtracc sie do tego, kto jak spedza Swieta. To juz nie tylko skrajne poglady, ale i kompleksy z niego wychodza.

szortys
    Członek

hehe ja tam mysle ze on sie z nas zbija ale i tak pisze bo moze ktos inny przeczyta i dla wlasnej referencji (czasem wracam do swoich postow i sobie mysje co ja tu ku!£# powypisywalem:) ale przynajmniej ucze sie o samym sobie) moze zapytajmy wprost:

Konferencja naprawde tak myslisz czy tylko podjudzasz ludzi zeby sie pozbijac? 🙂

prosimy o szczera odpowiedz od tego zalezy jak bedziemy patrzec na twoje posty 😀

ale mam jakies dziwne przeczucie ze to ktos ze starej gwardii ;]

Anonim
    Gość
Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.