Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    aga26
    Participant

oj konferencja ty nawet nie wiez co to znaczy byc rodzicem.Matka to najciezszy i najbardziej odpowiedzialny zawod na swiecie.Ale warto 😉

Anonim
    Gość
    kunegunda
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    konferencja wrote:

sylwia wrote:

Ja tez jestem w ciazy 8)

Pogratulować Paniom. Widzę że nie próżnujecie tam w domu 😛 ;)[/quote]

ty chyba tez nie proznujesz musisz tylko uwazac aby ci reka nie odpadla

sylwia
    Członek

[quote:a523354cbc]
    sylwia napisał:
    Ja tez jestem w ciazy

Pogratulować Paniom. Widzę że nie próżnujecie tam w domu [/quote]

A tobie co do tego [b:a523354cbc]konferencjo[/b:a523354cbc]? co cie obchodzi co ja robie w domu ile mam dzieci itp 👿 zachowaj prosze swa ironie dla siebie ,nie wiem czy ty miales ciezkie dziecinstwo czy naprawde ksiadz czesto dawal ci snikersy bo siadlo ci na glowe i to ostro.Nie wiem czy zauwazyles ale dzialasz wielu uzytkownikom forum na nerwy tym swoim swiatopogladem. Trudno mnie wyprowadzic z rownowagi , tylko takim cepa jak ty to sie udaje 👿
    Moja babcia zawsze powiadala Kto sie modli przed figura -diabla ma za skora , i to w twoim wypadku sprawdza sie w 100%

Anonim
    Gość
    ewelin
    Participant

konferencja wrote:

sylwia wrote:

:bc3e1a103b wrote:

sylwia napisał:
    Ja tez jestem w ciazy

Pogratulować Paniom. Widzę że nie próżnujecie tam w domu

A tobie co do tego [b:bc3e1a103b]konferencjo[/b:bc3e1a103b]? co cie obchodzi co ja robie w domu ile mam dzieci itp 👿 zachowaj prosze swa ironie dla siebie ,nie wiem czy ty miales ciezkie dziecinstwo czy naprawde ksiadz czesto dawal ci snikersy bo siadlo ci na glowe i to ostro.Nie wiem czy zauwazyles ale dzialasz wielu uzytkownikom forum na nerwy tym swoim swiatopogladem. Trudno mnie wyprowadzic z rownowagi , tylko takim cepa jak ty to sie udaje 👿
    Moja babcia zawsze powiadala Kto sie modli przed figura -diabla ma za skora , i to w twoim wypadku sprawdza sie w 100%[/quote]

Ale po co te złośliwości?
    Czy ja aż taki niemiły byłem dla Ciebie ? 🙁
    Nie rozumiem Cię kobieto. Fajnie że się mnożycie, będzie przynajmniej na kogo pracować żebyście mogli spokojnie sobie benefity pobierać i siedzieć na forum. Proponuję iść za przykładem murzyńskim i zakładać kilkunastoosobowe rodziny 😉

W Polsce się tak nie mnożą ludzie bo wiedzą że sami muszą zadbać o przyszłość dzieci, a tu nie patrzą na nic, bo jak zabraknie to się pójdzie po benefity i podatnicy nam zafundują wszystko.
    Nie ważne że przez takich jak Ty ja płacę co roku zwiększane podatki a w konsekwencji moim dzieciom zostaje mniej z tatusiowej pensji…

Obudź się, chwaliłaś się że tu 22 lata mieszkasz chyba, no i widać jakie nawyki klasy robotniczej/chavowej podłapałaś ;)[/quote]

skoro sam masz dzieci to za pewne też się rozmnożyłeś, czy nie wiem spadły Ci z nieba?
    Dziewczyna zapytała o ciążę i prace, czyli pracuje na siebie i swoje dziecko, czyż nie? Co się z tym wiąże dostaje pieniądze i może utrzymać swoje dziecko bez benefitów… a Choćby nawet będzie brała te benefity, to co za problem w tym widzisz?? Zapracowała sobie na nie… Zadzrościsz to sam też bierz, tak jak korzysta z połowa angielskiego społeczeństwa. Po za tym child benefit jest dla wszystkich dzieci poniżej 16go roku życia, więc w czym problem? A co do inncyh benefitów, to nie każdemu poszczęściło się tak jak Tobie (z Twoich wypowiedzi tak wnioskuje) i po prostu państwo mu pomaga… w Polsce też pomaga, dostajesz 200zł na dziecko i nara. Jasne, że lepiej tutaj rodzić dzieci, bo wiesz, że w razie gdy nie dasz rady (różne scenariusze pisze życie) państwo Ci pomoże, w Polsce niestety większości ludzi nie stać na dzieci, więc ich nie robią.
    Po za tym moim zdaniem przynajmniej pierwsze dwa lata życia dziecka matka powinna spędzić właśnie z tym dzieckiem – aby je wychować na odpowiednim poziomie i po swojemu (nie że ktoś zrobi to za nią), co w UK jest możliwe nawet dzięki benefitom (o straszności!! ), a w Polsce niestety nie jest to juz takie łatwe… Pozdrawiam i mniej zawiści życzę!!

baby78
    Participant

Konferencja ale ty pustak jestes!!!!
    Podejrzewam że te twoje wypociny to jest takie tylko podk…….e ludzi.
    Po co to robisz? Lżej ci na sercu?
    A tak dla twojej świadomości,nie wszyscy rodzą dzieci dla benefitów.
    Wyobraź sobie,że ja urodziłam swojego syna w lutym a we wrześniu wróciłam do pracy. Nigdy nie wzięłam nawet pensa od państwa,a urodziłam dopiero w uk bo w pl najzwyczajnie nie było mnie stać na dzidziusia:-(
    Jakbym była adminem już dawno bym cie zbanowała, bo jesteś zakałą tego forum i tylko ty doprowadzasz do tych wszystkich kłótni 😉

frontier
    Participant

Drogie Panie, nie dajcie sie podpuszczac temu trollowi.

kunegunda
    Participant

ty konferencja co z ciebie za narodowosciowiec ? teraz zabraniasz polakom miec dzieci ? a dotegopodpowiadasz abysmy zachowywali sie jak ludzie z afryki? cos ci juz teksty sie myla

sylwia
    Członek

konferencja wrote:

sylwia wrote:

:5dfc27303b wrote:

sylwia napisał:
    Ja tez jestem w ciazy

Pogratulować Paniom. Widzę że nie próżnujecie tam w domu

A tobie co do tego [b:5dfc27303b]konferencjo[/b:5dfc27303b]? co cie obchodzi co ja robie w domu ile mam dzieci itp 👿 zachowaj prosze swa ironie dla siebie ,nie wiem czy ty miales ciezkie dziecinstwo czy naprawde ksiadz czesto dawal ci snikersy bo siadlo ci na glowe i to ostro.Nie wiem czy zauwazyles ale dzialasz wielu uzytkownikom forum na nerwy tym swoim swiatopogladem. Trudno mnie wyprowadzic z rownowagi , tylko takim cepa jak ty to sie udaje 👿
    Moja babcia zawsze powiadala Kto sie modli przed figura -diabla ma za skora , i to w twoim wypadku sprawdza sie w 100%[/quote]

Ale po co te złośliwości?
    Czy ja aż taki niemiły byłem dla Ciebie ? 🙁
    Nie rozumiem Cię kobieto. Fajnie że się mnożycie, będzie przynajmniej na kogo pracować żebyście mogli spokojnie sobie benefity pobierać i siedzieć na forum. Proponuję iść za przykładem murzyńskim i zakładać kilkunastoosobowe rodziny 😉

W Polsce się tak nie mnożą ludzie bo wiedzą że sami muszą zadbać o przyszłość dzieci, a tu nie patrzą na nic, bo jak zabraknie to się pójdzie po benefity i podatnicy nam zafundują wszystko.
    Nie ważne że przez takich jak Ty ja płacę co roku zwiększane podatki a w konsekwencji moim dzieciom zostaje mniej z tatusiowej pensji…

Obudź się, chwaliłaś się że tu 22 lata mieszkasz chyba, no i widać jakie nawyki klasy robotniczej/chavowej podłapałaś ;)[/quote]

HAHA zaprzeczasz sam sobie czy KK nie kaze sie rozmnazac?? Przeciez wedlug KK antykoncepcja to grzech….
    A tak na marginesie prostaku nie dostajemy zadnych benefitow nawet CHB nam zabrali ze wzgledu na zarobki , nie kazdy decyduje sie na kolejne dziecko ze wzgledu na pieniazki , nam juz bylo za cicho w domu 😆 I tak jak pisalaes jestem tu 22 lata i przez 22 lata pracuje nigdy nie prosilam o benefity. Piszesz ze ty pracujesz a co z twoja zona?? siedzi w domku i wychowuje dzieci?? a zeby wam latwiej sie zylo panstwo wam doplaca ?? zastanow sie nim cos napiszesz

frontier
    Participant

sylwia wrote:

HAHA zaprzeczasz sam sobie czy KK nie kaze sie rozmnazac?? Przeciez wedlug KK antykoncepcja to grzech….

No wlasnie, facet nie mial seksu od poczecia ostatniego dziecka to zazdrosci Waszym mezczyznom, troche wyrozumialosci dla biedaka co jedzie na recznym od paru lat i juz nerwy puszczaja…

sylwia
    Członek

frontier wrote:

sylwia wrote:

No wlasnie, facet nie mial seksu od poczecia ostatniego dziecka to zazdrosci Waszym mezczyznom, troche wyrozumialosci dla biedaka co jedzie na recznym od paru lat i juz nerwy puszczaja…[/quote]

😯 :mrgreen: no tak o tym nie pomyslalam

janax
    Participant

Jak to miło poczytać Polaków na emigracji.Chyba właśnie po to stworzyli to forum 🙄

szortys
    Członek

jaki kraj tacy ludzie

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.