Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 46)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

😆

kunegunda
    Participant

fajnie zadbal o swoj los 😆

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=26_Qh1dpQps[/youtube]

jorge
    Participant

nie wiem o ch… wam chodzi z tym NOP, fakt moze jest kilka rzeczy z którymi sie tam nie zgadzam albo które sa dla mnie smieszne( patrz kosciól) ale na dobra sprawe to jedna z ostatnich ostoi polskosci,przyklad na to ze polska kulture i tradycje nalezy propagowac,nie wiem czy da sie tak zyc i czy w obecnych czasach kazdy czlonek NOP zyje wdg obowiazujacego ich nazwjimy to regulaminu,w kazdym badz razie jestem jak najbardziej za nimi i wiem ze dzialaja w slusznej sprawie,wiekszosc z was pewnie juz nie kmini co to polskosc,przesiaknieci w wiekszosci jestescie juz kultura która tu obowiazuje szybkim zyciem,praca,a wiekszosci z was zapewne marnowniem czasu,nie rusza was nic i nic was pewnie nie dziwi,przyzwyczailiscie sie do murzynów ,geji i innego dziadostwa nie wspominajac juz innych kwestii,a polska kojarzy wam sie ze zrobieniem pieroga na swieta 'bo takie to polska tradycja’ i co wy mozecie powiedziec o ludziach którzy sa patriotami,malo tego potraficie ich zjechac z blotem za swoje wartosci i wyznania,jestescie najdziwniejszymi ludzmi na swiecie , jebiecie na polaków za polskosc a sami wiazecie sie z ciapatymi murzynami itp i ich kultura jest dla was okej?oceniajcie to jak chcecie bando debila

jorge
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    frontier wrote:

konferencja wrote:

trudny temat…

Ale jest wiele innych aspektów…

No więc jaką alternatywę proponujecie zamiast NOP?
    PiS, PO, PSL a może SLD?
    Czy też Ruch Palikota?

W Polsce nie ma rozsądnej alternatywy dla NOP i powiedzmy to sobie wprost!

Powiedzmy sobie wprost: jestesmy na emigracji, z tego co widze wiekszosc aktywnych uzytkowników forum to emigracja dlugoterminowa. Sprawy polityczne zostawmy za soba, ja m.in. dlatego wyjechalem bo mialem dosc. Zaryzykuje twierdzenie ze niejedna osoba rzyga polska polityka. Srednio mnie to interesuje jaka partia lepsza czy gorsza bo mam ciekawsze rzeczy na glowie, owszem zycze Polsce jaknajlepiej, ale to ludzie sami musza dojrzec. A przez wytykanie komus kto jest gorszy to za daleko nie zajedziesz.

Chcesz naprawiac swiat? Prosze bardzo! Poswiec czas niekochanemu dziecku, odwiedz starsza osobe o której wszyscy zapomnieli albo pomóz bezrobotnemu. Albo z bardziej przyziemnych spraw, odpowiedz sensownie na jakies pytanie tutaj na forum.

To tyle bo nie chce mi sie juz w tym temacie pisac.[/quote]

dobrze ze ty poswiecasz czas swojemu dziecku siedzac na forum hahaha rzeczywiscie pozyteczna sprawa 😉

szada
    Członek

@Jorge gdyby poświecanie czasu dziecko było równoznaczne z poświęcaniem mu 100% uwagi uwierz mi że nie wychowałoby się dobrego pokolenia. Dlaczego? Bo nie uczyło by się na błędach, bo nie rozwaliło by sobie kolana, bo nie uczyloby się najważniejszego co trzeba dziecku pokazać czyli samodzielności. Także może poszukaj innego argumentu na dokuczanie innym albo zajmij się szukaniem matki dla swojego dziecka któremu bedziesz poświecal uwagę 😉

jorge
    Participant

nie bd wpadal z toba w polemike,to ostatni post,kieruj ty i twoi wscipscy przyjaciele posty w innnym kierunku niz moj, wypowiedzialem swoje zdanie na ten temat a wy ~(w tym przypadku ty) czekacie zeby tylko na tym forum w jakas pyskówke wpasc i madrowanie sie bo kazdy z was to taki mysliciel ze nic ujac nic dodac jeden lepszy od drugiego,a ty musisz sie az trzasc i tupac uszami jak ktos sie tu wypowie ,ze az wpadasz komus w jego historie poprxednich wypowiedzi, co ty ocene psychologiczna jakas stosujesz ? dobra,bez odbiór milej rozkminy
    aha jeszcze jedno nie neguje w wychowywanie dziecka przez kogos ale po co pisze zeby ktos sie zajal dzieckiem skoro sam muli na forum,moze sie myle ale to chyba mija sie z sensem…

Anonim
    Gość

Ide za przykladem Dory , zwijam zagle. Tu nie ma z kim normalnie porozmawiac , moze jeszcze jakis czas temu bylo. Teraz tutaj sie szerza tylko ideologie i bydlo ktore potrafi tylko pluc. Ale jak to mowia zeby im karma kiedys dala w pysk jesli istnieje.

Wyświetlanych postów: 7 (wszystkich: 46)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.