Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    szada
    Członek

alternatywy dla NOPu nie ma bo ludzie nie zhadzaja sie z tym co chce zrobic NOP proste 🙂 ja nie rozumiem jak mozna robic z siebie tak wielkiego patriote siedzac w innym kraju serio. prawda jest taka ze NOP powinien byc zabroniony bo chce szerzyc i propaguje rasizm, homofobie i nienawisc wobec wszystkiego co inne.

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

Ja ludziom pomagam bezinteresownie nie ufam ideologiom. Podac przyklad? Zapewno niejedno z dzieci uzytkownikow ma na sobie ubrania z ktorych wyrosl moj syn , na nogach buciki dwa razy zalozone do wozka , spiworki , zabawki.U kogos w salonie stoja drobiazgi z mojego starego mieszkania , pali zyrandol . Nie lubie sie chwalic ale skoro mnie wezwales do tablicy to czy bardziej pomaga osoba ktora bezposrednio cos robi czy taka ktora zawierza ideologii? A i prosze nie porownoj mnie do Kunegundy . W spodnicy czy bez.

Anonim
    Gość
    aga26
    Participant

No Zaneta teraz do Ciebie sie doczepil.Co za koles;)

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

Nie traktuje tego w kategoriach zartu a kpiny jakos mnie nie bola , w takim razie Twoi koledzy z NOP tez rozdaja dzieciom ubranka ? 😈

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

Ubranka za pieniazki kupuje ciezko zarobione w kapitalistycznej , wstretnej korporacji 🙂 Prawda jest taka ze Polska nie dorosla do demokracji i chocby powstalo 50 innych partii nikt tego nie zmieni dopoki zalecialosci komunistow i pozostalosci po ustroju beda masa rzadzaca. Moze miwtedy wroci wiara w Ojczyzne , jak dozyje 😉

szada
    Członek

zaneta widzisz ze nie da sie z tym czlowiekiem rozmawiac 🙂 daj spokoj i po prostu nie odpisuj to moze mu sie znudzi 🙂 pozdrawiam 🙂

Anonim
    Gość

Zbyt agresywna promocja nigdy nie byla w cenie , masz racje czas przestac byc klientem tej pisaniny . To juz nie dyskusja a jak bede chciala sie licytowac to sobie wejde na Ebay 😉

kunegunda
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    konferencja wrote:

Niczym kunegunda w spódnicy 😛

rany caly czas o mnie myslisz i piszesz hmmmm moze ty taki ukryty gej jestes zakochany we mnie przykro mi ale mam inne upodobania. POZATYM NIE LUBIE KONSKICH ZALOTOW !

Anonim
    Gość

widze ze zainteresowanie zasileniem szeregow NOP jakies chyba hipsterskie, malo mainstreamowe cos… 😆

Baggins
    Participant

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kwcjE3FJeU0&feature=fvst&skipcontrinter=1[/youtube]

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 31)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.