Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

o to samo mialam sie spytac. wyraznie jest napisane:

'Osiedlenie ras w krajach ich pochodzenia jest pierwszym krokiem do pokojowego świata.’

co ty robisz chlopczyku w UK??

Anonim
    Gość
    frontier
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    konferencja wrote:

Myślę że osiedlanie się Europejczyków w dowolnym kraju Europy nie jest niczym złym, podobnie jak Afrykańczyków w dowolnym kraju Afryki, itd.
    Mam nadzieję że zrozumiałaś….

Ja chce miec mozliwosc zamieszkania w Afryce gdyby przyszla taka potrzeba. Tak samo jak w Azji, nawet rozpatruje powaznie Singapur. Chyba ze to dotyczy tylko czystki w Europie no to zalatujesz hipokryzja.

Tak nawiasem mówiac to najbardziej zadbali o swój los emigranci zostawiajac za soba ten skorumpowany, sklócony kraj.

Anonim
    Gość
    szada
    Członek

polacy tez robia bydlo, anglicy tez robia bydlo, chinczycy, francuzi, arabowie wszyscy robia bydlo a dlaczego? bo sa zle systemy ten od zasilkow, ten od prawa i wiele innych a to dlatego ze ciezko stworzyc idealne prawo i system dzialania panstwa do tego przekonac ludzi zeby funkcjonowali w danym kraju tak jak by sie tego chcialo:) gdyby swiat byl taki prosty jak myslisz to bylo by cudownie:) a ze Twoje poglady prowadza do tego zeby biali robili syf w europie, zolci a azji a czarni w afryce nie zmienia nic tylko pokazuje ze szukacie bezsensownego rozwiazania z powodu Waszej nienawisci do innosci 🙂 zycze Ci otwarcia umyslu bo swiat jest wtedy lepszy 🙂

frontier
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

konferencja wrote:

frontier a nie widzisz co się dzieje we Francji?

Nie jestem Francuzem i nie bylem we Francji wiec mnie to nie obchodzi co oni tam sobie robia. O ile mi wiadomo jest demokracja wiec ludzie sami decyduja o swojej przyszlosci.

konferencja wrote:

Wszędzie gdzie przybywa ludzi innej rasy wzrasta przestępczość. Nawet na głupim przykładzie Leeds to widać!! Należało by porównać sytuację obecną z sytuacją 30-50 lat temu.

Zapuść się kiedyś w jakąś afrykańską, itp dzielnicę w Leeds wieczorem to zobaczysz co tam się dzieje. Bydło bydło i jeszcze raz bydło. Popatrz jak tym ludziom brakuje ogłady!
    Dlaczego robią bydło w Europie? Na swoich kontynentach już im za mało?

Równie dobrze mozesz powiedziec ze tam gdzie przyjechali Polacy wzrosla przestepczosc i spozycie alkoholu w miejscach publicznych. Polacy do domu! 🙂

Albo tanie loty do Krakowa, pijani Angole biegajacy bez majtek po Starym Rynku. Zamknac granice! Natychmiast!

Anonim
    Gość

Frontier to samo mialam powiedziec , takie same wrazenia z Krakowa wieczorem 😉 I nie tylko , to mamy nielubic japonczykow na wakacjach i anglikow bo zachowuja sie jak swinie? Polacy tez sie tak zachowuja i dziesiatki innych narodow tez.

Anonim
    Gość
    szortys
    Członek

zanim zaczniemy sie zabierac za europe powinnismy sie zabrac za polakow.. przymusowa edukacja i zakaz chlania 🙂 wystarczy popatrzec jakiej maniany narobilismy w holandii az specjalnie dla nas stworzyli strone internetowa na ktorej mozna donosic na polakow troche podpisow nazbierali 15000 czyli problem istnieje nie jest to jakis polityczny wybryk zeby zdobyc wyborcow

Anonim
    Gość

Zawsze sprzatanie zaczyna sie od wlasnego ogrodka. No i co jak nacjonalisci (choc nie ma na to realnych szans) dojda do wladzy? Zbuduja nowe Auschitz i zagazuja wszystkich gejow , ateistow i kolorowych? Zamkna granice?

frontier
    Participant

konferencja wrote:

trudny temat…

Ale jest wiele innych aspektów…

No więc jaką alternatywę proponujecie zamiast NOP?
    PiS, PO, PSL a może SLD?
    Czy też Ruch Palikota?

W Polsce nie ma rozsądnej alternatywy dla NOP i powiedzmy to sobie wprost!

Powiedzmy sobie wprost: jestesmy na emigracji, z tego co widze wiekszosc aktywnych uzytkowników forum to emigracja dlugoterminowa. Sprawy polityczne zostawmy za soba, ja m.in. dlatego wyjechalem bo mialem dosc. Zaryzykuje twierdzenie ze niejedna osoba rzyga polska polityka. Srednio mnie to interesuje jaka partia lepsza czy gorsza bo mam ciekawsze rzeczy na glowie, owszem zycze Polsce jaknajlepiej, ale to ludzie sami musza dojrzec. A przez wytykanie komus kto jest gorszy to za daleko nie zajedziesz.

Chcesz naprawiac swiat? Prosze bardzo! Poswiec czas niekochanemu dziecku, odwiedz starsza osobe o której wszyscy zapomnieli albo pomóz bezrobotnemu. Albo z bardziej przyziemnych spraw, odpowiedz sensownie na jakies pytanie tutaj na forum.

To tyle bo nie chce mi sie juz w tym temacie pisac.

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

Masz racje , nie interesuje. Moje dziecko jeszcze w tym roku bedzie mialo brytyjski paszport . Polska jest dla mnie celem wakacji w dodatku jesli chodzi o ceny to prawie jak egzotyka. Mieszkam w Wielkiej Brytanii i to jest moj swiat ktory mnie obchodzi i w ktorym cos moge robic. 🙂

Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

Moim dzieckiem opiekuje sie bardzo dobrze , taki wiek lubi chlopak byc samodzielny 😉 Mam prawo dyskutowac na kazdy temat , udzielac sie nawet co minute i pisac sto postow dziennie 🙂 Demokracja – kto mi zabroni?

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 16)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.