Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość
    Anonim
    Gość

tylko mozgi macie nielegalne… 😆

Anonim
    Gość
    kitkat
    Participant

a ja myślałem ze NOP juz nie istnieje

Anonim
    Gość

Sero ja szanuje kazdego , przeczytalam cala ta strone ale 3 Pozycja traca 3 Rzesza. I to ma byc alternatywa ? Dla kogo ? Ultrakatolikow , homofobow ? Sorry to sie kloci z moim swiatopogladem. A czemu na stronie nie ma informacji ze sad apelacyjny uznal zakaz pedlowania za niezgodny z konstytucja ktora gwarantuje wolnosc i rownosc kazdemu obywatelowi ? To sie nie kloci z moralnoscia? To jest klamstwo.
    http://www.tvn24.pl/0,1733296,0,1,zakaz-pedalowania-jednak-nie-pod-ochrona,wiadomosc.html

poleman
    Członek

A co to byl znowu kolejny "rozbior RP" ??? Nic nie slyszalem o tym!!! A moze zawiesili wszystkie loty do PL, ze chcecie sie odradzac na obczyznie??

Anonim
    Gość
    frontier
    Participant

Wezcie popracujcie nad czyms sensownym, np. niezaleznosc finansowa albo wolnosc duchowa. Wtedy zadne geje nie beda wam przeszkadzac.

btw. geje byli sa i beda zawsze.

Anonim
    Gość

Ha ubawiles mnie , czy ty czytasz co jest napisane na tej stronie? Jaka sprawiedliwosc i dla kogo ? Dlaczego kapitalizm jest zly? Czemu ma sluzyc dyskryminacja ludzi ? Upadek moralny ? Czyj upadek moralny i kto w koncu jest temu winien ? Najpierw winiono Zydow ze to masoni i rzadza swiatem , teraz winicie koncerny ktore daja prace setkom tysiecy ludzi . Ja nie wierze bezkrytycznie w nic , zawsze beda dobre i zle strony. Do czego prowadzi skupianie sie na wlasnej nacji i jej dobru? Zawsze tylko do tragedii. Mam sie wtrzymywac z osadami ? Dla mnie kazdy czlowiek niezaleznie od orientacji , koloru skory i wyznania jest czlowiekiem – dobrym lub zlym i w takich kategoriach oceniam ludzi.

aga26
    Participant

A tu znowu znowu zalatuje pouczaniem….a niech mnie tacy ludzie piwinni wyginac razem z dinozaurami hehe.Skad ta osoba jak Konferencja sie urwala.

azkeel
    Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
    konferencja wrote:

Zapraszam wszystkich na stronę Narodowego Odrodzenia Polski.
    Pokażmy że jesteśmy patriotami, pokażmy że kochamy nasz kraj, pokażmy że nie jest nam obojętny los Polski, świata.
    Jesteśmy Polakami, nie ważne czy przebywamy w Anglii, czy innym kraju.
    Płynie w nas polska krew! Kochani, nasi przodkowie walczyli o wolną Polskę, przelewali własną krew. Postarajmy się żeby ich trud nie poszedł na marne.

Zachęcam wszystkich do zajrzenia na stronę:
    http://rekrutacja.nop.org.pl/
    oraz rejestracji:
    http://rekrutacja.nop.org.pl/formularz-rekrutacyjny/

Napiszcie parę słów w tym temacie, jeśli są chętni to będziemy organizować wspólne spotkania.

Wyprzedzając wszelkie wątpliwości – działamy legalnie, mamy legalną stronę internetową.

Pozdrawiam serdecznie.

Jan K.

Ja tutaj widze maly problem. Szukasz potencjalnych nazistow wsrod ludzi, ktorzy mniej lub bardziej zasymilowali sie w multikulturowym spoleczenstwie gdzie tradycje anty nazistowskie sa bardzo silne od czasow II Wojny Swiatowej. Anglicy mimo, ze mniej ucierpieli z powodu tej strasznej ideologii wyciagneli jakies wnioski. Dzieki temu zyjemy w nowoczesnym panstwie o niewielkim bezrobociu gdzie kazdy moze cos osiagnac jezeli bardzo chce.

Nasza ojczyzna potrzebuje zupelnie innej pomocy niz walka z wyimaginowanymi "wrogami" i poprawa moralnosci spoleczenstwa. To nie poprawi gospodarki i nie wyciagnie duzej czesci spoleczenstwa z nedzy. Nie przecze, ze jest to doskonaly temat zastepczy dla populistow. Chcesz na prawde pomoc naszej ojczyznie to stworzmy organizacje polityczna, gdzie wszelkie zagadnienia swiatopogladowe i moralne beda calkowicie zakazane. O aborcji, legalizacji, rownouprawnieniu powinno sie rozmawiac ale dopiero wtedy kiedy administracja, sluzba zdrowia, pomoc spoleczna, wladza sadownicza i temu podobne przejda gruntowna reforme i beda blizej europejskich standardow. I nie mowie tu o populistycznym krzyku, ze cos z tym trzeba zrobic tylko konkretnych rozwiazaniach i inicjatywie do zmiany konkretnych ustaw. Wtedy dopiero bedzie mozna na spokojnie siasc przy piwie i podyskutowac o wrogach narodu.

Anonim
    Gość

Btw gdyby nie koncerny , biura to gdzie bysmy pracowali i za co utrzymywali rodziny? Ulotki partyjne przecierz nie sa legalnym srodkiem platniczym. 😈

azkeel
    Participant

Poczytalem dokladnie Wasze zasady i musze przyznac, ze to jest bardziej niebezpieczne niz mi sie wydawalo. Poza tym, tak jak wspomnialem wyzej, nie ma tam ani slowa o tym, jak konkrentnie naprawic polska gospodarke. Sam populistyczny belkot.

Skoro mam jednak pod reka reprezentanta tej organizacji pozwole sobie zadac kilka pytan ktore nasunely mi sie po lekturze:

ZASADY IDEOWE

Punkt 2 – Wasz Bog, w swojej autobiografii, dal ludziom wolna wole i prawo wyboru. Zarezerwowal sobie rowniez prawo osadu jednostek pod wzgledem religijnym. Czy nie uwazasz za aroganckie poprawianie wlasnego Boga poprzez przymus wiary?

Punkt 3 – Pojawia sie pojecie "prawo naturalne", ktore nie jest nigdzie zdefiniowane a jest podstawa wielu nastepnych punktow. Czy moglbys podac definicje i artykuly tego prawa?

Punkt 3b – Bardzo ciekawa definicja wolnosci. Powinna trafic do slownika PWN. Czy nie prosciej byloby jednak napisac, ze dozwolone jest wszystko czego nie zabronimy?

Punkt 6 – Z Twoich wypowiedzi w innych tematach rozumiem, ze to dziala tylko w jedna strone. Wszyscy maja obowiazek przestrzegania Twoich praw a ich prawa sa bez znaczenia?

Punkt 10b – Widzisz maly konflikt z punktem 3b?

ZASADY PROGRAMOWE

Punkt 6 – Kara Smierci za "działanie na rzecz likwidacji Państwa Polskiego" czyli smierc naszym przeciwnikom?

Punkt 7 – Czy w drugiej kolejnosci dotyczy to KrK dzialajacego na szkode Polski a na rzecz Watykanu?

Anonim
    Gość

To Ci powie wiecej niz tysiac slow , zwroc uwage na ich stroje i jezyk..
    http://www.youtube.com/watch?v=CVlrc6dHZHM&feature=plcp&context=C4e028cfVDvjVQa1PpcFMFXMakNWVhAwYIrgh2C3yp2LNCxx_LyZY%3D
    Na ich stronie jest masa cytatow Ezry Pound antysemity , amerykanskiego poety , wielbiciela Mussoliniego (faszysty ). Pound skonczyl w szpitalu psychiatrycznym pewno go wykonczyly te kapitalistyczne , tolerancyjne swinie…

szada
    Członek

Od dawna w Polsce walczy się z NOPem i innymi wszechpolskimi. Dla mnie każdy ma prawo głosić co chce a oceniam ich sobie w mojej główce po swojemu w każdym razie ogłaszanie naboru do NOPu na forum dla emigrantów jest dla mnie totalną hipokryzją. Skoro chcecie walczyć o "lepszą" (wg. Waszego mniemania) Polskę to dlaczego wyjeżdzacie? To jest śmieszne takie w stylu to Wy się tutaj bijcie jak skończycie to zadzwońcie powiedzcie jak poszlo ale ja jestem tutaj bo mi wygodnie w Anglii.

Wyświetlanych postów: 15 (wszystkich: 1)
  • <a href="/login/">Zaloguj się</a> aby odpowiedzieć. Nie masz jeszcze konta? <a href="/login/?action=register">Zarejestruj się</a>.